Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

Presel jsem z z balicku Multy na balicek Kombi+, mam VU SE2, dal jsem vyhledat Fastscan vse bylo ok, nalazene programy vidim u operatora Skylink, ovsem program nejde - cerna obrazovka. Zrovna tak i u jinych programu, ktere jsou navic v Kombi+ oproti Multi. Restart a podobne nepomohlo. Poradite mi nekdo jak postupovat. Volal jsem operatorovi, tam mi bylo receno, ze poslou novy zapis, ktery jsem si i ja predtim nechal poslat a stale nic nove programy tma. v Live TV programy hraji.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

VUZeroSE2 ma CI slot ??? to jakoze fakt myslite vazne ???
tam nejde mips verze oscam l2b ?
cekate na zapisy vic jak 5 minut ? jakoze vazne ???
to neni jen na opravu boxu, ale taky opravu hlavy :)))
ale to nic. me si nevsimejte
PS: reautorizace zacne posilat do minuty. dyl to nikdy netrvalo :)))))

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Prima Star, Prima Show mi take nejde, nikdy jsem to ani nezkousel

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Prima Star, Prima Show taky nejde, predtim jsem to nikdy nesledoval az nyni na Vase upozorneni.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

Takze musite bud prenastavit ctecku nebo, pokud ma VU slot na modul,koupit modul a dat kartu do modulu.Nehraji Vam kanaly se zvysenym zabezpecenim.

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Judithka

Jestli tomu rozumim, kdyz budu mit modul Smit, kde je uvedeno Skylink ready, ir.deto CI+ a vlozim tam svoji nejmene 10 let starou kartu Skylink, ktera ma oznaceni ir.deto, tak by to melo fungovat.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

Ano,za predpokladu,ze VU ma CI slot,do ktereho se da modul s kartou vlozit.

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Judithka

Ano muj VU ma Uni ctecku, kterou nyni pouzivam a jeste jeden CI slot volny. Modul s oznacenim Skylink ready, ir.deto CI+ budu mit ma jej kamarad, ktery zakoupil cely jiny televizor a tento jiz nepotrebuje.
R^

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

Super,tak zkuste,to je nejjednodussi reseni :)

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Judithka

Dekuji za pomoc.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bublajs

Omlouvam se za vpredu chybne uvedenou moji konfiguraci. Vlastnim VU+SOLO SE2 a ten ma skutecne Uni ctecku a jeden CI slot volny.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

Nz,doufam,ze ten slot si poradi s CI+ modulem (starsi modulu byly jen CI bez plus).

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Judithka

takhle vypadá pomoc v reálu R^

Salt
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 99
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Salt

:))) To teprv uvidime,jestli to pomohlo.

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

SoloSe V2

Ahojte, SoloSe V2 by mal v pohode ist s modulom Skylink Irdeto SMIT. Naposledy v roku 2019 mi to fungovalo.. vtedy som daval do modulu kartu, lebo som ju ozivoval po skoro roku.. Nechytala sa v internej citacke, cakal som na zapisy viac nez 30min.. karta ozila a ide mi dodnes ok v Ultime4K v internej citacke a L2B zvlada..
Treba vyskusat

Mopky2
Registrace: 10/2015
Příspěvků: 134
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

Trosku si rypnem, ale ziadny flame nechcem vyvolat.

My, co nepouzivame ziadne externe skatulky, ale vstavane SAT prijimace v TV, sme usetreni AJ takychto problemov.
My pozerame, zatial co majitelia vselijakych externych SAT prijimacov maju vrasky na cele a travia cas pokusmi, ako SAT programy pozerat.
Poznamka: Mozno, ze toto nie je pripad Pajdy - mozno ze jeho TV nema integrovany SAT prijimac a preto je donuteny pouzivat externy SAT prijimac. Avsak na principe to nic nemeni.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 975
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

No a u nás zase používáme výhradně externí přijímače už desítky let a OK, TV pouze jako monitor..., zabudovaný sat jsem nikdy nepoužil ani se k tomu nechystám...každému podle chuti a schopností... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Tak tak R^

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Souhlas. Toto je jediné správné řešení :-/

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

Ještě doplním, že první externí sat. přijímač jsem použil vlastnoručně vyrobený dle AR - ing. Josef Jansa v roce 1989 až po dnešní Octagon Supreme... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vyreseno

V starickem VU Solo SE2 jsem dal do CI slotu modul Skylink Irdeto SMIT a do toho kartu Irdeto a vse bezi jak ma. Jak je videt Uni ctecka uz to nezvladala.
Vsem dekuji za pomoc i nazory jak to resit.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Také jsem začínal se satelitem v roce 1989. Ale na samostavbu jsem neměl, tak jsem koupil anglický PACE. Tenkrát s anténou stál 11000 Kč. A to na tu dobu bylo hodně peněz. Tenkrát samozřejmě samé nemecké a anglické programy. Oblíbené Tuti Fruti😂. Dnes už jen Linuxy.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

:O Hezky R^ My jsme měli první v r. 1990 z Německa dovezený Grundig, parabola 120 cm ještě ne ofsetová koupená tamtéž, transport na střešním nosiči auta, prvních 16 analogových kanálů na Astře 19,2, to byly časy :8)

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

Nejlépe používat dle potřeby oboje TV/Sat a kombinovat nač mít 2 ovladače a zapnutou sat,krabičku,když mohu přímo sledovat v TV. Když potřebuji otočit s talířem,tak samozřejmě použiji satelitní přijímač! :)))

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 477
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

Tak bezva R^ , díky za info! Čtečka by se musela nakonfigurovat přes webové rozhraní oscamu, to by bylo časově náročnější.

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Trosku si rypnem, ale asi nemáš ponětí o výhodách ext. přijímače a omezeních jen na TV. Pro běžného uživatele bez nároku a jakýchkoliv znalostí je ale TV postačující ;)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra