Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink balicek zmena Milty na Kombi+

Presel jsem z z balicku Multy na balicek Kombi+, mam VU SE2, dal jsem vyhledat Fastscan vse bylo ok, nalazene programy vidim u operatora Skylink, ovsem program nejde - cerna obrazovka. Zrovna tak i u jinych programu, ktere jsou navic v Kombi+ oproti Multi. Restart a podobne nepomohlo. Poradite mi nekdo jak postupovat. Volal jsem operatorovi, tam mi bylo receno, ze poslou novy zapis, ktery jsem si i ja predtim nechal poslat a stale nic nove programy tma. v Live TV programy hraji.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolík

A proč bych měl používat 2 ovladače ? V externím přijímači si můžu např. dát programy O2TV a Skylink do společného seznamu a to není zdaleka jediná výhoda... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Judithka

Kupovaný byl pouze konvertor Maspro 1,4 dB.... parabola laminátová 150 cm vyrobená a polepená alobalem. :8)
https://archive.org/details/amaterske_radio_1989/06/page/n27/mode/2up
Omluva za odkaz... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Tak to je boží! Šikovné ručičky R^ Polarizátory jsme tehdy měli externí 2 ks přímo na parabole.

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Já ti to neberu,každému vyhovuje něco jiného.Mám 2 satelity a 2 TV.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 477
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

Modul je jisté a spolehlivé řešení, i UNI-čtečka by fungovala, jen možná aktualizovat nebo nahrát nový a správný software.

Warpik
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 761
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Pouzivam 2 krabicky protoze: Mam TV Sharp, ktera ma SAT tuner, ale nejsou tam temer zadne dalsi moznosti. Kdyz jsem ji pred lety kupoval nesehnal jsem zadnou Smart za rozumny peniz.Ex SAT mam protoze tam pouzivam navic HbbTV, YouTube, spoustu vselijakych filmovych archivu, pripojeni DNLA k NAS atd... Coz moje TV nema.
Ovladam to jednim ovladacem pres HDMI CEC. Takze zadny problem, jedine navic mala krabicka ve skrince, protoze ma externi IR cidlo pro ovladac.

Pajda
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ Pajdy

@Pajdy. Super, ze ti to ide uz ;)
Mne si dal spon odozvu,ze ked vyberem svoje starucke fukcne zalozne soloSE V2, tak v module mi to pojde..
Normalne si mi dal chrobaka do hlavy.. skusim v nom rozbehat L2B.. staci pouzit to co mam v 4K verzii len samotny oscam supor mipsel verziu..
Uz len najst si cas. Bo mam v tom DVB-C tuner.. neni problem vymenit za sat..

P.S. kolega ktory tu spominal, ze nemusi riesit problemy, to je pravda, ale to je simple easy user.. My sme trosku dalej, ver, ze tie vyhody, aj ked obcas mame taketo problemy, nas ale vzdy posunu dalej.. lebo sa dacomu priucime..ale dokoncim vyhody, mi ziadna TV so vstavanym tunerom neda. Jedine ak by tu TV vyrobil VU+ a pouzil HW so svojich prijimacov.. mozno vtedy by sme len zasunuli modul ale to uz radsej kartu do internej citacky v TV.. ale to je daleka sci-fi..

Mopky2
Registrace: 10/2015
Příspěvků: 134
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

aktivuj si PM

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bublajs

na to má málo príspevkov ... už to nie je ako kedysi, že mohol mať PM každý ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 262
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pajda

treba to skúsiť v inom boxe, u suseda, kamoša alebo tak. Mne na zápis prístupov do modulu najviac fachčil Cryptobox 750

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 262
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra