Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Ahoj, kanál Auto Motor Sport HD, mi už několik dní nejede . Mám balíček combi+, ještě minulý týden jel. na stejné frekvenci jedou ještě 2 hudební programy, ty jedou v poho. jen u toho motrsportu mi to furt píše. kodovaný kanal. poslání nových zápisů, odpojení ze sítě a proudu satelitu nepomohlo. na live stejně tento program ani není tak jsem ho sledoval na televizi přes satelit samozřejmě. už 3 krát jsem to za poslední dobu urgoval na infolince, nejdříve klasické kolečko , reautrizace restart, odpojení od proudu , vyčištění čipu karty. mám příjimač AB CryptoBox 752HD Combo + cam. vše co je balíčku combi + mi normálně jede. Co s tím.
Díky Jura

ekr1
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 61
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ekr1

Na Skylink i Magenta tv mě jede

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Nejde ani mne

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

Právě mi na infolince říkali že to má víc lidí že s tím něco dělají, tak proč se tady na to nikdo neptal když to je podle nich jejich problém, díky za reakci.

ekr1
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

ekr1

U mně teď také nejde. :fuming:

roman63
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Já tento program moc nesleduji. Nyní mě program jde v pořádku a to na frekvenci Skylinku 12032 i na 12363.

neuzil
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 526
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Venku je hezky, tak co jit ven třeba.

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

A ty jsi venku?😆

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

@neuzil

nebudeš tomu věřit al co jsi napsal to mi pomohlo. Vůbec jsem nevěděl ýe ten program jede i na frekvenci 12363. proladil jsem a ejhhle jede už na obou frekvencích . Díky vyřešeno.

ekr1
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ekr1

Ja túto stanicu vôbec nesledujem, mám ju na konci v zozname, keď som si prečítal, že vám nefunguje, tak som vyskúšal či mi ide a.... nejde... snáď to dajú čo najskôr do poriadku

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Tiež to sledujem pár dni - KO - ale nechcel som zbytočne otvárať tému.

icoq
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 176
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ekr1

Schválně jsem to zkusil na Cryptoboxu 752 s kartou M7 ve čtečce i v CAMech (zkoušeno 5 různých typů mudulů) a všechno funguje, fw 21452, v případě problémů asi pomůže znovu naladit programy

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

..mne pomohlo u známeho ked som program vymazal a znovu naladil, frekv 12363V, na tej starej to neskúšal, mysleli sme si že to tam odpojili, CB750 +karta.Zaujimavé, že doma som nemusel robiť nič, taktiež cb750.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

17:02 jede R^ :8)

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Me take jede

Mick72
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Tady je to opravdu už jak u blbců.👎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

včera prenos zo Super G ženy na JOJ Sport časom vypadol signál, no na CT Sport bol minimálny a išlo sledovať, p čase všetko OK, žeby presun na novú družicu?

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

automotor sport

tak vcera zase nešel na frekvenci 12032 a šel na 12363 a v němčině hrůza. příště to bude zase obráceně kdy to dají dohromady dělají si z nás srandu !

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

amater3389

Na tom TP 12032/H to bude pravdepodobne koncit za nějaký čas. To by nepřesouvali ty programy na TP 12363/V. Ve fastscan seznamu jsou úplně na konci připravené dvě pozice Stingray Classic HD...právě z TP 12363/V. Kdy to ve fastscan seznamu opraví netuším, ale nejspíš k tomu dojde s přidáním nějakého nového programu do nabídky Skylink. Uvidíme, zda se něco připravuje, když přesunuli pozici programu Doma HD na TP holandanu, co se objeví na puvodni pozici po Doma HD.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

děkuji ono nejde ani český zvuk na druhý kartě na obou frekvencí na TP 12032/H ještě před 14 dny šel. . Dělají si co chtějí hlavně platit přes 1OOO kč . za druhou kartu to ano + 5000 KČ ZA ROK . Taky by mohl říce dostanete o 500 kč méně .

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

fastscan seznam - moje tv ani nemá Philips 10 let .Klasika naladíš a koukáš.

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

amater3389

Já to mám taky tak u mě, TV Samsung ES 7000 rok výroby 2013 plus externí přijímač Humax Skylink ready,který je starý přes 11let, ale má už fastcan funkci s posledním sw. Automatika už ale nefunguje spolehlivě, tak to vyvolám ručně, v menu se dá tato funkce vypnout nebo zapnout. Na Tv bych mohl Skylink taky naladit ručně přes. SAT tuner, ale už se mi to nechce delat. Navíc neumožňuje příjem na dvě karty jako je možnost u Humax přijímače. A dokavad ta Tv s přijímačem jede, tak nic zatím měnit nebudu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Tak a můžete zase preledovat zpátky na puvodni TP 12031 27500 DVB-S2 od Mediabroadcast. To si opravdu dělaj prd*l. Proč to nezveřejnili mnohem dřív, že je to jen test. Co ty programy od Stingray music, ty jsou tam taky jen dočasně? Tak potom to nepochpim, proč jsou ve fastscan seznamu připravené úplně na konci. Snad vám to půjde na těch původních parametrech, když tady čtu že je s tím problém na přijímací AB 752 combo.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,nejede Auto Motor Sport HD

Absolutně úplně nechápu proč ste všichni to Auto Motor Sport a ten iConcert s Stingray Classica měli přeladěné z 12032 na ten kmitočet z kapacity Towercomu 12363 když Skylink tento kmitočet dle jejich dokumentů k naladění statnic nabídky Skylinku neuznal jako oficiální a vždy uváděl pouze ten původní kmitočet 12032.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 793
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

To máš těžký když používáš fastcan a jsi lenošný ladit ručně.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

lenosnej nejsem, co jsem se naladil ručně přijímaču a tv. Fastcan mám akorát na stařičkém HUMAX 5100S Skylink readay, pouziju ho akorát když jsou změny, jinak je vypnutý a programy který sleduju mám v oblíbeném seznamu. Mám to i kvuli přehledu co tam je. Přijímač používám pro kombinaci příjmu i s Telly. Je to jediný přijímač v té době co měl i CI slot a čtečku karet Irdeto. Dnešní tv bohužel prevazne nemaji CI slot pro dvě karty až na pár výjimek od panasoniku, ale cenová relace je někde jinde než bych si představoval a dokavad mi hrajou mě starší tv Samsung, tak nic zatim měnit nebudu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra