Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Sweet tv a Sporty tv

dnes zapnuto - pozice 33 jede ve Full Hd....
:)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv a Sporty tv

Dík ještě před týdnem mi říkali že neplánují rozšíření nabídky.

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 318
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv a Sporty tv

Ty jejich operátoři jsou k prdu. Ještě že mám i ukr verzi což je základní s nimi se dá komunikovat lépe a přímo s centrálou

Tady se mi zdá že se zeptáš oni ti napíšou cokoliv a pak si otevřou lahvové než napíše někdo jinej

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 318
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv a Sporty tv

Nordic TV také zařadí tuto stanici, viz. jejich informační email:

Hlásíme změnu programové nabídky

Krásný den,

od 2. dubna 2024 dochází u Vašeho tarifu Nordic TV HD Plus ke změně programové nabídky.

Odebíráme 5 kanálů:

AXN, AXN White, AXN Black, Sport 2, Travel XP.

Přidáváme 6 kanálů:

Sport: Nova Sport 2
Dětské pořady: Cartoonito, Cartoon Network, LalaTV
Příroda: BBC Earth
Vaření: TV Paprika

Sporty TV - nový kanál, který můžete sledovat už teď

Do nabídky jsme zařadili nový stálý kanál Sporty TV, kde najdete přenosy basketbalu, florbalu, házené, volejbalu nebo třeba amerického fotbalu a lakrosu. Na své si přijdete i u zajímavých rozhovorů s trenéry nebo nutričními terapeuty.

Věříme, že Vám nové programy udělají radost

Váš Nordic Telecom

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 320
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv a Sporty tv

Sporty TV jedná s O2,T-Mobile a Telly.

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 400
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv a Sporty tv

Sporty TV jede i na pozemním vysílání T2 JE TO ODPAD.

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

amater3389

tak zase úplně ne, je dobré, že se tu někdo ujal vysílání i z jiných sportovních odvětví i třeba z nižších soutěží domácí scény ale i zahraniční a chce to jen trochu času, než se to jak se říká srovná. To už bude záležet na nich jak se k tomu postaví. Co zatím vytknu je, že neodpovídalo EPG podle odvysilaneho pořadu. Na co jsem zvědav je, jak dlouho jim to vydrží. Snad to nebude po vzoru předchozích tv, které po určité době skončili. Uvidíme.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

ale zase fotbal a fotbal a fotbal nestačím to mazat. :laughing:

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

Kdyby to nebyl odpad, tak to nebudou dávat zdarma na pozemák. Ale ti čutálisti skočí po všem kde je meruna.👎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 922
Odpověď v diskusním vlákně
 

amater3389

Já tam před dvěma hodinama viděl mužský volejbal live přenos. :))) Takže to není jenom fotbálek. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra