Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nová sport 5,6

Zdravím odborníky.Soused má rád moto sporty a zaplatil si u Skylinku novu sport 5 myslel, že přibude i "6"(tam dávají motorky). Teď je mimo a byl včera u mne s flaškou a měl dotaz,zda by se to nedalo někde ,aspoň nějaký závod chytat volně.Mě to nikdy nezajímalo,tak nevím.Dává se prosím ten závod motorek někde volně? Děkuji

pichac
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 383
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kopo

moveltvshop.eu/store/hungary-and-slovakia-and-czech

Izsapi
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 37
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Já mám RTVS Sport,Joj Sport,Premier Sport 1-4, Nova Sport 1-6, O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, Sport 1 a 2, Eurosport 1 a 2, chybí jen MD od O2. Zahraničních tam je několik tisíc a pár i v UHD. Tak dlouho jsem hledal, až jsem našel. A sleduju to už dlouho, každý rok mi prodejce napíše, že mi bude končit předplatné, jestli chci prodloužit, pošlu cca 1000kč a mám zase na rok vystaráno.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

A to jsem zapomněl na všechny Canal+ Sporty.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ještě vás

..to baví ? :)))

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 309
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Tak to máš Číňany z ALI vykradený XIPTV... mám jej taky jako svůj záložní list a platím za něj 28 USD/rok.

Jako primár mám ještě něco jiného (komplet s EPG a archivem), ale zde když vyhodíš 3/4 odpadu (což je u mě vše horší, než originální satelitní kvalita plus kanály bez EPG), tak máš pořád 3000 kanálů A+++ R^ R^ R^

Prostě možnosti jsou

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová sport 5,6

Moto GP dával volně Servus DE ještě loni,letos už co vím přes satelit nejedou,je jen rakouská verze a ta je v kódu.DF1 motorky mít asi nebude,jejich program to neuvádí.

sigur
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sigur

DF1 má mít MotoGP.. možná ze záznamu..

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 309
Odpověď v diskusním vlákně
 

@radek79,@sigur

DF1 má práva na MOTOGP,ale len na 12 závodov...tu máte zoznam:

v Portimau, Austinu, Jerezu, Barceloně, Mugellu, Sachsenringu, Silverstone, Spielbergu, Misanu, Buriramu, Sepangu a Valencii.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

sport 5a6

volné v cesky republice ne ani servuz de , ani jiná stanice na satelitu nedává .Ani Vojo nedává .Vse je blokovano podle loňska.

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová sport 5,6

Zdarma je prd. I zahraniční IPTV se platí a tam je vše za malý peníz. Tak nefňukejte.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

Do práce chodíš taky zdarma?

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

to: @peto197601

Jak poznám obecně u feed jakou mám ještě přiřadit při vyhledávání normu DVB-S, nebo DVB-S2 a jaký FEC ? Povětšinou to nikdo neuvádí. Takže pokus omyl a čas, sic výsledek pak je ;) .Je v tom nějaká logika ? Díky

SteelSat
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 89
Odpověď v diskusním vlákně
 

@SteelSat

hd feed je väčšinou v dvbs2 čo tyka fec ten si box automaticky najde, pripadne blindscan najde všetky parametre

peto197601
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 104
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra