Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2009, 23:46.24

pioneer plazma,konec vyroby,,,

http://avmania.zive.cz/Aktuality/Pioneer-konci-s-vyrobou-televizoru/sr-1-sc-4-a-1545/default.aspx

no to je naprd,,,,ja pioneeru fandim,uznavam ich,,a oni?,hmm,
do buducna som chcel kupit nejaku,,a oni vraj koncia,,,
ta dufam ze este nejaku splasim,,,skoda,,,
dufam ze tu moju PDP508xd este zozeniem
uživatel
markes
15.02.2009, 07:57.48

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

To že jim fandíš a uznáváš je...jim nepomuže a ani nepomohlo....
Oni potřebuji aby jsi jejich výrobek koupil...
To že jsi tak doposud neučinil tak to dopadlo tak jak to dopadlo...(samořejmě je to nadsázka)
Bude to čím dám tim horší
Laciný sráče postupně vymlátí všechno dobré a kvalitní(to dobré kvalitní logicky nemůže být levné)
uživatel
pat
15.02.2009, 10:56.15

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

Dle vyjadření firmy Basys,která zastupuje Pioneer je vše jinak.Pioneer bude brát panely od Panasonicu a navíc tento výrobce vyvinul novou plasmu širokou jen 2,5 cm s poloviční spotřebou.Má se to začít prodávat v Japonsku od dubna 09.Je to odpověď nazatím nestabilní oled panely.Vše je popsáno na
avman.
uživatel
Fanyn
15.02.2009, 11:01.21

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

to jsi zase cesi neco vymysleli, jedna pani povidala, ja jsem v nemeckych mediich nic neslysel a dival jsem se vcera po internetu, nic nenasel, jo uz v roce 2007 chtel prestat pio s plasmamma, pak v roce 2008. S tema panelama od Pana se o tom psalo jiz v r. 08. Myslim, ze pro levnejsi plasmy budou brat od Panasonica, aby mohli konkurovat s cenama.
uživatel
docdoutnik
15.02.2009, 11:51.29

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

Já si chtěl Kuro koupit až podzim a teď mám obavy, že už pořádenej panel nebude k mání.Už přemýšlim, že ho půjdu koupit hned po neděli.Není nahodou tohle cílem takovýchto zaručených informací?
uživatel
Saxon
15.02.2009, 11:54.15

@pat

když jsi nakousl ty levné krámy, včera jsem měl smůlu a musel jsem zahlédnout obraz na LCD TV, jmenovalo se to gogen, ty woe to byl tyfus, i starej počítačovaj CRT monitor je lepší než tohle, postarší majitelé byli naprosto spokojeni, radši jsem jim nic neříkal
uživatel
poky1
15.02.2009, 12:10.17

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

je to potvrdené oficiálne
uživatel
jarino1978
15.02.2009, 12:28.09

Plazma

s poloviční spotřebou -panasonic-av mania.cz
uživatel
spyko
15.02.2009, 12:51.17

plazma TV

Pioneer není konec. Jeden z největších akcionářů Pioneeru, což je Sharp spolurozhodl,že výroba panelů zobrazovačů je velmi nerentabilní, a proto se panely budou nakupovat. Tomu ale předcházelo dlouhé zkoušení a testování. Toto ale není rozhodující. Rozhodující spíše je, zda se budou ty nejkvalitnější plazma TV Pioneer nadále vyrábět ve Velké Británii.
uživatel
Janik
15.02.2009, 19:26.19

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

Neviem čo tu riešite tie plazmy, tie majú v celej únii zakázať
uživatel
LuboTS
15.02.2009, 22:09.27

@janik

to by bolo fajn,,,taktiez uvazujem ze si to KURO kupim tu v UK,no uvidime
uživatel
markes
15.02.2009, 22:14.00

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

Ach jo. A nezrobíš nic. Co ještě mají zakázat? Snad to nebude masturbace levou rukou? :bigeyes:
uživatel
Tomik535
16.02.2009, 07:17.26

RE: pioneer plazma,konec vyroby,,,

Dle vyjadření společnosti Basys se s výrobou opravdu končí, přičemž záruky a to i prodloužené budou nadále poskytovány a plněny. Firma Basys se pokusí dostatečně předzásobit, ale co to bude v praxi znamenat, to nevím. Zažil jsem již období, kdy jsme čekali na kontejner se zbožím několik týdnů... Je faktem, že v uplynulých 48hod jsme zaznamenali výrazně zvýšený zájem o Tv, ale nepředpokládám, že by to měl být obchodní tah.To by potvrzoval i vývoj v posledních letech, kdy se objevily informace o spolupráci s Panasonic, omezení výroby panelů 40, LCD Pioneer....
uživatel
Bloud