Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink nejdeu HD programy

Zdravim, jak urcite vite skylink predelaval parametry pro programy, mam problem ze mi nejdou naladit Nova HD, Prima HD, Nova sport HD ... uz sem zkousel vsechno ale nevim si rady, satelit mam primo v televizi Samsung UE40ES6800( ma satelitni tuner) nemam zadny vedlejsi prijimac. V tv proste nevim co mam udelat aby mi to slo hlavne asi bude problem ze musim zadavt frekvenci 5/6 coz tam nikde nemuzu najit ani zadat. Dik za rady

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Taky me to tak pripada, chlubi se tu jak to rozjeli bez problemu ale porad neumi nikdo jen zvanit :((

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Muze mi aspon nekdo poradit ktery ten modul koupit? nerad bych vyplazl litr za neco co je k nicemu.

http://www.alza.cz/ca-neotion-irdeto-mkii-ready-ci-1-3-d467948.htm

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Ja mám v Technisate SIR modul SMIT Irdeto CI+ a všetko šlape.
http://www.omko.cz/modul-smit-irdeto/

thud
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

je u te karty moznost aktualizace pres druzici?

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink nejdeu HD programy

V Philipse integrovanom mám modul Neotion,
ani neviem, že sa niečo dialo. Všetky HD čo sú v digital
šlapú bez problémov. V druhej izbe musím pozrieť (ICE v uni v GI 980)tam asi budem musieť prehodiť FEC.
@pierre (sorry) T 254 neklamal len ťa nachytal. Tak sa už na to vy... .

Z33X
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

SmarCAM CI Plus skylink ready, takze ktery modul bude lepsi a bude fungovat na Samsung tv?

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Já mám Irdeto Smit CI+ a šlape bez chyby.

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Jak sem psal,to neznamená že si koupíš-te CA Modul CI NEOTION,PLUS že ti to půjde v SAMSUNG TV,ještě k tomu doladění paraboly to bych udělal za prvé a pak bych kupoval CA...

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vyřešeno 11979

Měl jsem stejný problém na tomto přijímači Technisat HD8. Dekodér jsem měl cryptoworks a kartu výměna ICE. Nefungoval TP 11979 jinak vše ok. Zjišťoval jsem a bylo mi řečeno, že starší moduly cryptoworks nemusí stíhat a proto je tento problém. Je potřeba zakoupit modul Irdeto s certifikací Skylink ready. Modul jsem vložil a nyní jede vše ok. Domluvte se u prodejců, zapůjčte modul a v nejhořsím vrátíte. Skylink v tomto nedokáže poradit. Ubožáci..

GreenTT
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

rybarz47

Meleš nesmysly.
V jednom TechniSatu mám stařičký CAM Smit Cryptoworks a normálně šlape, s kartou ICE, na TP s FEC 5/6. Problém je s moduly Mascom a to pouze v některých strojích, ale zvláštní je, že na firmu Mascom nikdo naštvaný není, že jejich modul nezvládá v některých přijímačích to, co jiné moduly zvládnou normálně.
Ale těžko chtít, aby tohle pochopil někdo, pro koho je strůjcem všeho zlého jen ten jediný, tedy Skylink.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Pravda pravdoucí, já už mám za 3 roky třetí modul a už mě to s..e.Už se poohlížím jinde, moje prachy už neuvidí !!!!

svijam
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 48
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vyřešeno 11979

Proč bych mlel nesmysly. Těm co nefunguje modul cryptoworks tak mají špatný typ a je potřeba přejít na nový certifikovaný. Teď mám už taky Irdeto Smit a funguje to. Komu to jde tak ať je rád a nic neřeší.

GreenTT
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

ja mam ale skylink ready a nefunguje to :))) je slozite pootocit antenu tak aby to bylo na frekvenci 5/6 ?? na druhe tv ktera ma prijimac ale ne v HD tam frekvence 5/6 je

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vyřešeno 11979

Jo a tím útokem na Skylink jsem myslel, že už by jejich technici taky mohli vědět o nefunkčnosti některých typů modulů. Poptal jsem technickou linku a rady nanic. Takže asi takhle.

GreenTT
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vyřešeno 11979

Samozřejmě další problém může být také s nastavením a správným naladěním satelitu. Toto je zmíněn problém s modulem, kdy signál i naladění ok..

GreenTT
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Přátelé,
skutečně je chyba v nedokonalém nastavení paraboly! FEC 5/6 je na to extrémně citlivý !!! ( u vhodných přijimačů)

Sám jsem tomu také nemohl přijít na kloub. Na stanicích kde bylo FEC 3/4 tak jsem měl signál 100 a kvalitu 85. Při snaze o nové naladění s FEC 5/6 mi to neukazovalo vůbec signál ! Nedokázal jsem to pochopit! Zkusil jsem na stanici s FEC 3/4 doladit parabolu a dosáhl jsem signál 100 kvalita 95. Při opětovném pokusu naladit s FEC 5/6 už to normálně šlo naladit a kvalita rázem skočila na 80.
TAK ŽE PERFEKTNĚ NASTAVIT PARABOLU !!!

Bert
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bert

Stojím si za tím, že ani dokonale nastavená parabola modulu Mascom v kombinaci s některými stroji nepomůže. Prostě tento CAM není zase tak dobrý, jak se ještě tradovalo před třemi či čtyřmi roky. Prostě teď přechod na 5/6 nezvládá. Já když ho dám do TechniSatu HD8-SX nebo TechniStar S1, tak když jsem kdysi řešil TP 12207, který přecházel na 5/6, tak například NatGeo HD nebo NG Wild HD dekódoval po zapnutí přístroje tak cca půl hodiny a pak přestal. Jak se ohřál, tak konec. Jak by v tom mohla pomoci lépe naštelovaná parabola?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bert

S tím přesným nastavením máš pravdu, ale není to jediná věc ve bychom měli hledat chybu. Stejný FEC je i na 12207 a pokud tam to šlape, tak by neměl být problém se signálem ani na 11797. Největší problém dělá (ne)spolupráce modul+ příjmač(TV). A tam je to prostě o tom to vyzkoušet, případně dát na rtady těch, kteří už mají vyzkoušeno a funguje jim to. Někdo tady psal nesmyslné plky o tom, že v CAMech CW to nejede, je to samozřejmě nesmysl. ICE karty ve starých Smiteh normálně fičí a pokud ne, tak je opět problém někde mezi CAMem a příjmačem.
Nechápu, jak tady někdo může v této spojitosti nadávat na Skylink, který jen změnil FEC....navíc FEC 5/6 není nic neobvyklého, používá se docela běžně.

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

No to co jsem popisoval je u sat. přijimače Humax IRHD-5100S. U starších ( nebo jiných) to co jsem psal skutečně pomoci nemusí. U tohoto to ale takhle bylo.

Bert
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Ruku na srdce pánové, nejlepším řešením je se na nějaké pochybné moduly vybodnout a používat čtečky. R^

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Mohu jen potvrdit,mám dva CA MODULI od Mascomu a IRDETO/Cryptoworks mi nefunguje vůbec danou freq.a druhý mě funguje,ale pak se sekne a oba značky Mascom,k tomu TV FINLUX a sem nahranej.A ted co,asi znovu zaplatit Skylinku nějakej poplatek,aby mohli zase přeladovat!!!

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Nezoufej, světoznámá renomovaná značka Finlux jistě do týdne vydá nový fw. Stačí ho obšlohnout od Gogen. Pokud už ho má tento hotový.. :laughing:

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Náhodou, kdysi v dobách CRT to bývala kvalitní značka. Než se to dostalo do tureckých rukou.

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Nový Firmware to si trefil,ale jsme bohužel národ chlubilů a někomu nepřejícímu. :laughing:

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink nejdú HD programy

Niektoré transpondéry menili fec, takže choď do editácie a v nastavení fec nastav voľbu na auto. Týka sa to transpondéru 11 797.

Alibaba21
Registrace: 1/2011
Příspěvků: 125
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra