Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink nejdeu HD programy

Zdravim, jak urcite vite skylink predelaval parametry pro programy, mam problem ze mi nejdou naladit Nova HD, Prima HD, Nova sport HD ... uz sem zkousel vsechno ale nevim si rady, satelit mam primo v televizi Samsung UE40ES6800( ma satelitni tuner) nemam zadny vedlejsi prijimac. V tv proste nevim co mam udelat aby mi to slo hlavne asi bude problem ze musim zadavt frekvenci 5/6 coz tam nikde nemuzu najit ani zadat. Dik za rady

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
Odpověď v diskusním vlákně
 

Alibaba

Tyjo chlape, na tebe jsme tady čekali....myslíš, že ti co s tím mají problém o té změně FEC neví? Děláš si legraci?

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Vidím, že je to tady samý "odborník".

1. FEC 5/6 vůbec není žádný strop, při dané modulaci je to standardní kódování;

2. CAM s tímto problémem vůbec nijak nesouvisí, protože jeho práce začíná až po demodulaci, dekódování a demultiplexu; nejdřív musí být daný transpondér správně naladěn, zvolen žádaný kanál a pak odšifrován;

3. Co nejpřesněnjší nastavení paraboly je vždy to nejdůležitější - vyšší FEC vyžaduje větší Eb/No, laicky signál / šum na jeden bit.

Samsung UE32T5372 * DENON RCD-M39 * RTL-SDR Dongle * NAS

Dusan
Registrace: 9/2004
Příspěvků: 1 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

psal jsem do skylinku a napsali my ze jim mam poslat cislo karty aby mohly udelat zapisi jinak transporder 11789 zadny signal tak nevim co s tym

venca263
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 495
Odpověď v diskusním vlákně
 

11789 ??

snad 11798 H ... zkontroluj parametry: 8PSK, 27500, 5/6

Samsung UE32T5372 * DENON RCD-M39 * RTL-SDR Dongle * NAS

Dusan
Registrace: 9/2004
Příspěvků: 1 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

pardon 11798 parametry jsem zadal ale porad zadny signal

venca263
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 495
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

A signál sousedících transpondérů máš? Zkus znovu naladit a zapnout "vyhledávání sítě" .

Samsung UE32T5372 * DENON RCD-M39 * RTL-SDR Dongle * NAS

Dusan
Registrace: 9/2004
Příspěvků: 1 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

vsechno jde akorat tady ten nejde skousel sem skenovat jak rucne i automaticky a je tam zadny signal nerozumim tomu jeste v pondeli pohoda

venca263
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 495
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Tak se to přesně chovalo i u mne ! žádný signál - až po jemném doladění paraboly to rázem skočilo - kvalita na 80 a šlo to naladit...

Bert
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

Naprostý souhlas tady s mistrem. V Mascomu CRW/IRD to nejspíš na některých strojích rozjet prostě nejde. Dnes jsem to zkoušel na svém Vantage na různých verzích firmware modulu i přijímače. Stále zakódováno. Signál v pohodě.

Corgi
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 129
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

a jak doladit tu parabolu at si nerozdrbu zbytek co jde? na kterou stranu pohnout??

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

doleva nebo doprava a pak nahoru nebo dolu, boha to jsou přiblblé dotazy ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

steli

že ty jsi doktor?,prosím tě,potřebuji vyndat slepáka,kde mám začít řez?,děkuji R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

steli

no vzpomeň si když si ji instaloval a donedávna ti to chodilo,tak to jen donastav,nic na tom není ,pět minut max. i s cigárem R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

na reakce nekterych nerikam nic Rv Rv Rv , hold nemam takovy pristup k parabole abych pri kazdem pohnuti sledoval jestli je lepsi signal, a zadne profi pristroje nemam, instalaci provadela firma, od ktere sem pak odesel a jen odkoupil parabolu.

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

a jeste jinak, pomuze mi vubec to potoceni kdyz v tv nevidim tu pri zadavani frekvenci 5/6?? ona se pak zobrazi?

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Já bych to udělal naopak,doladit parabolu a Reautorizaci karty ,neb naopak.A, když to nepomůže, tak teprve koupit bohužel potřebný CA MODUL,nebo nový sat.přijímač/TV.Mám TV FINLUX a vždy se mi po nějaké době sekl obraz a přestalo to hrát a po přepnutí to zas hrálo nějakou dobu,ale včera sem zadal reautorizaci karty a je zatím vše v pohodě, bez seknutí.Ca Modul tam mám starý Cryptoworks od mascom ze starého sat.přijímače,tak nevím jestli něco Skylink změnil,nebo to zpravila ta reautorizace karty?Cus.

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Tak jak sem psal zatím to šlo a dopsal a seklo z nápisem program je zakodovaný.Sorry.Ještě dost práce s tímto problémem.

Schettl
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

pomuze napsat na skylink? asi ne co? stejne nic nevyresi

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

No spíš kontaktovat servisního technika v místě bydliště s žádostí o nastavení paraboly... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

tady se

kombinuje dekodování se signálem,nejprve musíš nastavit parabolu,aby ti přijímač,nebo měřák ukazoval signál s rezervou,pokud už to jede,pak se teprve začneš honit po dekodování,ale jak píše drobeček,nech to celé na technika,takto ,ani do vánoc koukat nebudeš,je to marný,je to marný,je to marný... R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

rybarz47

nemáte pravdu Datum přidání: 27.02.2014, 08:40.56

/A takto to je u všech sat přijímačů provozovaných s moduly Mascom Irdeto CW fialový nápis sver /
Já ho mám v televizi Panasonik , na zkoušku ho dám i do Philipsu a všude funguje jak má . Je pravda , ze začátku když byl nový měl SW 1.20 bez problémů chodil , pak jsem ho přehrál na SW 1.23 z ORF a už začínali problémy s hlášky tak byl v servise a nic nenašli , tak mi ho přehráli v jedný firmě známí spátky SW na 1.20 a mám to už 3 roky a žádný problém i při přeladováním nemám . Karta MÁM SKYLINK JE VÝMĚNÁ . R^

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

standa111

Zvláštní, že na něčem to v tomhle modulu běhá a něčem vůbec. Zvlášť postavený na hlavu mi příde, že by to mohlo bejt fw modulu. Nové parametry..starší fw.

Corgi
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 129
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

muez mi nekdo poslat parametry ,kde se da akutalizovat fw modulu? OTA mi nejak nenajde

steli
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 16
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink nejdeu HD programy

Jaký modul?

Corgi
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 129
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra