Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Go sat 7056HDi

Dobrý den , prosím o radu ! :) vlastním přijímač go sat 7056 hdi a při sledování jakéhokoliv hd kanálu se mi občas obraz jako by rozpadne třebas jen nějaká čast a zase to běží dál normálně a po čase znova a tak pořád dokola ! :) na sd kanálech to nedělá tak nevím co s tím je! jen doplním že předtím jsem měl na stejné parabole zapojený přijímač ferguson hf8900 hd ! a ten šel bez problémů ! prosím o radu ! děkuji vám všem moc za odpovědi ! :)

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saťák 1

myslíš že je problém u šuliku jop ? proč myslíš že zrovna u nich ? :lookaround:

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saták1

tak nechápu,problém u šítlingu,pak to musí zlobit každému,ty jsi psal v jiném vlákně,že bez problému,tak jak to je? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Tak dobře,většinou bez problému.Tet po posledním přeladění se občas stane že se obraz na 11.797 mžikově zakostečkuje.Na ostatních fregvencích včetně Astry1 jede fakt supr.

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saták1

no tak to je hezké,jinde ho vychvaluješ,jak je to super stroj a teď zase ne,tak jak to je?,chudák si na tvé doporučení zakoupí tento krám a ty se budeš smát,jak jsi ho napálil R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

věřte,nevěřte

Datum přidání: 14.03.2014, 18:32.50 včera

RE:Jaký vybrat dotovaný přijímač?

Já jsem spokojen s GoSat GS7056HDi,po registraci na stránkách Gosat.cz lze záruku rošířit na 3 roky:http://www.gosat.cz/p/gosat-gs7056hdi

OptiboX Zebra +ICE + Par. 85cm IBU.

Registrován: 07/2008, Autor: uživatel Saták1

R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

ondra700

tady další spokojený

Datum přidání: 15.03.2014, 16:48.11 DNES!

žadný smajlík RE: Jaký vybrat dotovaný přijímač?
Za mna Gosat, ale kazdy Ti poradi to co ma doma :laughing: Mam dva a bez problemov. Sice nedotovane, lebo v tom case este ta akcia nebola, ale na stranakach Gosat si vies zaruku predlzit na tri roky (predpokladam, ze tato moznost plati aj pre dotovane prijimace, je to vec Gosatu a nie Skylinku). Ak sa aj nejake drobne problemy objavili najma v suvislosti s aktualizaciou tak to Gosat relativne rychlo vyriesil.

Je to jednoduchy prijimac, ktory splni to co ocakavas. Nie je to na "nejake hranie", je to len na prepinanie programov :laughing: Obraz je uspokojivy, jediny mensi nedostatok je mensia grafika/pismenka najma v info o relacii a v EPG a ani na 42" to nie je z dialky idealne. Sam sa aktualizuje a doladi programy, nahravanie v poriadku (samozrejme s obmedzeniami suvisiacimi s Skylink certifikaciou - nemoznost prehrat inde ako v prijimaci a s jednym tunerom - teda nahravat a pozerat nieco ine mozes len z toho isteho TP).

Ak hladas prijimac typu, ze vecer zapnes telku a len prepipanas bez nejakych starosti navyse, tak Gosat je idealny R^
Registrován: 08/2013, Autor: uživatel Traky

R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Já jsem rozhodně nikoho napálit nechtěl,problém s freg.11.797 se určo neprojevuje pouze u jednoho přijímače,usuzui také podle vyjádření technika na foru GoSat.cz,že chybka bude spíše někde u Skylinku.A jak píši výše,vše ostatní jede dobře..uf ještě že se Skylinkem končím,ještě chvilku a šmitec..

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

tak si myslíte pánové že je chyba u skylinku teda ? :lookaround:

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

Ondro, nic ve zlém, ale ty hledáš něco, co ti nikdo s jistotou nepotvrdí. Buď budeš čekat na to, až se Skylink nebo GoSat zmátoří, a něco vyřeší. Toho se ale nemusíš dočkat. Nebo riskneš asi 400 Kč a dáš na parabolu to LNB Platinum (viz specifikaci výše). Když to vyjde, stane se z tebe jako z tazatele obratem poradce. Když to nevyjde, tak opláčeš 4 stovky. Ale budeš mít jistotu, že to dělá nebo nedělá typ (výrobce) LNB.

Standa3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 701
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

já vím no stando , ale tak go sat to prej řeší no , nejsem jedinej komu to nejde jak by mělo .snad to vyřeší brzo , že se dočkáme řešení ! jinak ten lnb je to tento teda ano?? : http://www.e-satelity.cz/lnb-smart-tt-twin-0-1db-titanium-edition/ :lookaround:

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

ondra700

kdyby byla chyba na straně šítlingu,tak to bude zlobit všem a na všem,chyba je u tebe doma,zkus přijímač zapojit u kamaráda,pokud to bude chodit,kup si jeho typ LNb R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Stačí jen číst:http://www.gosat.cz/p/gosat-gs7056hdi

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Záložka Diskuze 68... ;)

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

http://www.e-satelity.cz/lnb-smart-tt-twin-0-1db-titanium-edition/

Ano, přesně takový od stejného prodejce jsem namontoval před 14 dny na chatě místo MASCOM, který chodil také, ale byl na dvě družice.

Ale pozor, já mám GoSat 7055. Takže pro 7056 bez záruky.

Standa3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 701
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saták1

a že jsi si to nepřečetl dřív,než jsi tady pochvaloval mašinku
"Já jsem spokojen s GoSat GS7056HDi,po registraci na stránkách Gosat.cz lze záruku rošířit na 3 roky:http://www.gosat.cz/p/gosat-gs7056hdi"
R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saták1

neber to nijak zle,já se jen snažím pomoci ondrovi a pak se dočítám,jak ten přijímač chodí OK,třebas v jiném vlákně R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

A nedalo by se zjistit stando co má ten tvůj soused za lnb ? děkuji moc ! ;)

ondra700
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ondro nedalo

Ten jeho LNB twin jsme montovali asi před 6 roky, když si soused koupil druhý přijímač, aby manželka měla seriály a on sport. Takže za 1.: To LNB už asi nebude v prodeji. Za 2.: LNB je tak nepřístupný, že pro nastavení paraboly jsme demontovali vždy opakovaně celý stožár, natočili o "dibek" parabolou atd., dokud jsme nebyli s teploměry i obrazem spokojeni. A minulý rok si koupil soused GoSat 7056, aby měl také HD příjem. A to staré nastvení paraboly funguje i pro 8PSK transpondéry. Žádné nové "super nastavení" se po únorovém přeladění Skylin nemuselo konat. Nemůžeš po nás chtít, abychom kvůli typu LNB demontovali zase stožár, a přitom si mohli rozhasit stávající nastavení.

Standa3
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 701
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Go sat 7056HDi

založ si nové téma,tohle už zapadlo a název"vlastním přijímač go sat 7056 hdi,jaký typ LNB používáte?"určitě ti někdo napíše,nebo se zeptej v diskuzi o " go sat 7056 hdi"

marakesh
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 317
Odpověď v diskusním vlákně
 

propojení s dvd přehrávačem hdd

Chlapi, koupil jsem si tento příjímač a potřeboval bych poradit, jestli se dá propojit s dvd přehrávačem, který má HDD, aby se na hdd dalo nahrávat. Jestli jo jak je propojit. Když ne, tak na co nahráváte.

Lindros
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

můžeš

v hnusu nahrát přes scartku,nebo má usb na nahrávání,snad píšu o stejném modelu,který nevlastním,ale několik jsem jich instaloval,tak nemohu s jistotou referovat :))) :O :)))

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lindros

Čau,já nahrávám z GoSatu na HDD Verbatim 500GB s vlastním napájením.Nahrávání přes EPG jede v pohodě,přehrávat lze pouze přes přijímač.

O2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.

Saták1
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 3 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nahrávání na USB

Jaké rychlosti čtení a zápisu by mělo mít usb, aby zvládlo bezproblémů nahrávání na tomto sat. příjmači. Viděl jsem rychlost zápisu 20-22MB/s a nevím jestli to bude stačit.

Lindros
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 70
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 98
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra