Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Mejl ze SkyLinku

Vážený zákazníku,
Vaše satelitní karta č. xxxxxxxxx není dlouhodobě aktivní pro příjem programů z nabídky Skylink, a to z důvodu neuhrazeného Servisního poplatku. Začátkem listopadu 2014 tedy bude definitivně deaktivována.
Aktuální stav na Vaší satelitní kartě si můžete ověřit zde. Nebo se přihlaste do nové Zákaznické zóny Skylink, kde můžete na své kartě rychle a snadno spravovat všechny služby Skylink.
Máte-li zájem o její aktivaci, stačí jen uhradit Servisní poplatek (498 Kč/rok), a to nejpozději do 31. 10. 2014. Pokyny k platbě naleznete v závěru tohoto emailu.

Tohle hraničí s vydíráním.Za tu kartu jsem řádně zaplatil,to že ji teď nevyužívám je moje věc. Nemůžou ji přece definitivně znefunkčnit.

Sony KD-55XE9005 , DreamBox 8000HD

FAB5
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 388
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tondachu

že by alzheimer? to jsou pěkné hovadiny s tím pekařem... Jestli chceš nějaký příměr, je to spíš tak, jako kdyby se tě pumpař "jako slušný obchodník" zeptal, jestli si nechceš do zítřka natankovat do svého auta nějaký benzín? :))) Protože jen tak mimochodem, pokud tak neučiníš, bude ti "deaktivována" tvoje nádrž a k natankování po tomto datu mu pak budeš muset vysolit za "deaktivaci" navíc 3 kila... změnil si totiž VOP, resp. pro méně chápavé - rozhodl se opět trochu podojit i ty kteří s autem momentálně jezdit nepotřebují a mají ho schované v garáži ( :-/

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Aj blby telekom ti da zlavu pokial pokracujes u nich nejakou sluzbou, aj ked sa zaviazes. Ale tu aspon ked nechces nemusis, aj ked o tomto popaltku si myslim svoje.....ten aktivacny poplatok je ako pokuta za porusenie viazanosti, len sa to inac vola ??? :lookaround:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Vždyť tady maš slevu za její novou aktivaci.
Pokud ti propadně v mobilu tak žádnou slevu nedostaneš, koupíš novou za novou cenu a za nových podmínek.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

lance, presne o tom to je. Vid moj pripad, ked zo 7 na mna registrovanych kariet pouzivam momentalne len jednu. Urcite by som tych 6 zvysnych kariet nekupoval, keby som bol predpokladal, ze skylink prevezme zlodejska banda, co si z povodnych obchodnych podmienok platnych v case kupy kariet bude robit pr.del a odvolavat sa na nejake naklady, ktore vraj suvisia s mojimi aktualne nepouzivanymi kartami :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

..je dost od veci :)

typicky moderny sposob zarabania.. cim viac ludi odr.bes, tym viac si nahrabes

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

A nejhorší na tom je,že orgány které mají konat jen blbě čučí a příhlížejí tomu Rv ,nedostal náhodou za něco Skylink pokutu 20 mega?,nějak se o tom mlčí :laughing:

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 215
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

jozef BA - přesně tak, ale když si přečteš reakci zdrk15 který se stejně jako mnozí další tetelí blahem že budou mít novou aktivaci se slevou tak se nemůžeš ani divit že se u nás v takovém blbákově operátor chová jak se chová (když mu my tupý národ všechno sežere) jsem jen zvědav, kdy opět JG "upřesní" VOP tak že už nebude stačit jednou ročně poslat jednu "serpoSMS" nebo třeba na 1 měs. předplatit nejlevnější Filmeurope k udržení karet "naživu"

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

to lance

nehodlám o tom dál diskutovat, ale pořád dokolečka opakovat o výpalném a vydírání je prostě nesmysl! prostě se zeptali, tak se z toho všichni nezcvokněte! Kdyby to deaktivovali rovnou, tak budete nadávat taky...! O té deaktivaci se ví už dávno...a o možnosti kartu znovu aktivovat taky! A ty bláboly o azheimeru si strč někam a neurážej....

Tondach
Registrace: 3/2004
Příspěvků: 1 537
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Jozef Ba jak sám dobře víš tak towercom tu nejlepší část neprodal. Zrovna tu co asi nejvíc vydělával. Tak nevím kdo je zloděj.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Když někdo lezl dobrovolně ke Skylinku a nechal se odrbat, tak na co si pak proboha svatýho ještě stěžuje? ;P

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

pro zdrk15

Tak s tím mobilem je to trochu jinak.Koupíš novou kartu na které je třeba kredit 200kč a zaplatíš 200 kč tudíž za kartu neplatíš nic.Nepamatuji si že by byla pořizovací hodnota karty skylink 0 kč.

charlie
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 95
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tondach

sorry, za alzherimera se Ti omlouvám, to mi ujelo, nadzvedl mě ten příměr s pekařem který opravdu nesedí.
Ovšem mám za to, že se zde primárně neřeší to jestli SL posílá nebo neposílá nějaký upozorňující email (který samozřejmě neposílá primárně pro tvoje dobro ale pro svůj výdělek) ale o samotném zavedení "poplatku" za deaktivaci a opětovnou aktivaci nevyužívaných karet, k čemuž NEEXISTUJE žádný jiný důvod než podojení oveček pro nic zanic (kecům o nákladech na správu spících karet snad opravdu nemůže nikdo věřit - to by u dotyčného už ten. alzh. byl asi opravdu aktuální) pokud na to máš jiný názor, prosím, třeba jsi spokojen že SL zavádí dodatečně stále nějaké nové poplatky atd o kterých nebyla při pořízení karet žádná řeč atd., já mám na to jiný názor a píšu ho do diskuze, stejně jako každý jiný...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

PoldaS nevím jestli je to odrbani. Neplatí rok tak vypnou kartu. Ale koukám že konkurence odrbava pěkně platí a oni mu to zdraží a to pořádně. To je ojjjeb. To skylink nedělá. No co už vlezl tam tak musí platit.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Dříve byl kredit na kartě 50 Kč, a karta stála 800 Kč. Pak se to změnilo. Pár takových karet jsem bohužel na začátku měl.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Podle chování určitých jedinců, kteří si myslí, že oni mají pravdu a nikdo jiný, vše se bude toči a řídit kolem nich, všechno mít zadarmo apod.
Proč držet aktivní něco, co někdo X let nepoužívá, proč mam koupeno X karet, když je nevyužiju, a pokud potřebuju na dvě TV tak mam k základní kartě kartu NEXT. Je to jen a jen moje blbost, že jsem jich nakoupil tolik a teď toho SL využije, a proč by nevyužil. Pokud to nepoužívám tak to někomu dám, nebo časem vyhodím. Spoléhat se, že mi bude ještě za dalších 5 let fungovat, kde to žiju. Všechno funguje tak dva roky a pak se musí koupit nový, protože se to rozpadne.
Dělají to všichni a všichni to dělat budou. Když to nechceš tak to nepoužívej, jdi se soudit a vysoudíš maximálně velký prd. Jinde se platí větší sumy, proti těm nikdo nic nemá, jen SL může za všechno.
V nějaké verzi VOP (některé z těch prvních, nebo jiné firmy, nevím) bylo snad i psáno, že karta je ve vlastnictví provozovatele.

S Skylinkem nemam nic společného, nejsem prodejcem karet apod., jsem jen běžný uživatel. Vyzkoušel jsem vích posyktovatelů, ale pořád zlatej Skylink oproti ostatním.

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Asi bych se měl zamyslet a uvědomit si, že bych měl být se vším spokojen a vůbec nepočítat s tím, že věci které si kupuju budou fungovat ("Spoléhat se, že mi bude ještě za dalších 5 let fungovat, kde to žiju. Všechno funguje tak dva roky a pak se musí koupit nový, protože se to rozpadne.") Já sice pořád nevím co se zrovna na dekodovací kartě rozpadá..., nevím že by karta kterou jsem kupoval za plnou cenu byla nějak časově omezená, nevím že by měla být stále ve vlastnictví provozovatele, ale asi nejsem dost IN. Měl bych se asi nad sebou zamyslet a když mě někdo ojebe o tisíc, ještě mu poděkovat že mě neojebal o dva jako konkurence... asi bych se měl opravdu zamyslet ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Lance nikdo ti nedá záruku že bude cena stejná 5 let a přečti si podmínky. Nevědomost neomlouvá. A pokud vím tak skylink funguje do teď a kartu měnili zadara. Jestli tobě nefunguje tak tam zavolej. A když neplatis tak ti kartu jinde vypnou taky to je snad normální ne. A jestli ti televize nevydrží 5 let nebo sat přijímač. Tak za to může skylink. No co už.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

satman1 - jistě máš úplnou pravdu, jen já jsem ji ještě nevstřebal, víš, dej mi čas, však píšu že se musím zamyslet, zatím se motám v tom, že když teď na kartě nic neplatím, nejdou mi na kartě programy = mám ji vypnutou, což úplně chápu. Když si zaplatím balíček třeba na měsíc, tak mi půjde balíček - to taky chápu, tak tomu bylo vždycky u Skylinku. Když si ale nezaplatím nic déle než rok, tak už mi pak nebude stačit zaplatit jen cenu balíčku, ale k tomu ještě 300kč za reaktivaci karty. To je věc která se nyní objevila u Skylinku jaksi "nově" a o tomto nebyla při koupi (ani žádných výměnách karet atd.) jaksi řeč. Tak to musím teprve vstřebat, víš. Jsem trochu pomalejší asi. Tak mě napadá, že možná mi výrobce mého auta taky pošle nějaký email a oznámí mně, že si teď zavedl takovou věc, že když nebudu auto více než rok používat, tak mi ho na dálku zablokuje a pak mi nebude stačit ho znovu jen dotankovat abych vyjel, ale budu mu muset zaplatit poplatek za "reaktivaci auta", abych ho mohl znovu po době nepoužívání delší než 1 rok nastartovat... protože on má s evidencí prodaných nejezdících aut náklady... ale neboj, já se s tím časem nějak vyrovnám ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Vsetky karty som kupoval s prislubom "volne kanaly neobmedzene", podmienky na obale mam este v sufliku.
Este nech mi niekto vysvetli ake naklady vznikaju shitlinku s tym ze karta je aktivna aj ked sa pre nezaplatenie sp nepouziva. Teda preco ju musia deaktivovat.Toto je cirociste dojenie.
Chrapunstvo.

Howgh Rv

Peep
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 604
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Navrh pre dalsie poplatky:
1. poplatok za deaktivaciu, ked uz je za aktivaciu
2. poplatok za uhradu sluzieb po 16:00 hodine
3. poplatok za aktivaciu v neparny den
4. poplatok za vyschly fikus na chodbe

a toto by sa mohlo natahovat az do aleluja, netyka sa len spominaneho poskytovatela.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Peep neomezenou kartu ne kanály. To je rozdíl. A když jsi to měl nalepené na obálce tak to tam dávali lepili sami prodejci ne skylink . Tam to reklamuj. Kdes koupil.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Lance to je špatný příměr ty karty začínají vypínat teď. Tenkrát to nebylo po výměně šla karta dva roky a pak ještě rok. To chvíli trvá než to uběhne.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

Peep a na co ti ta karta bude stejně se ke skylinku nevratis podle toho jak o nich píšeš.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mejl ze SkyLinku

satman1 - je moc dobře, že nám to tady všem tak hezky a již dlouhodobě vysvětluješ, myslíš to s námi dobře, jen nám dej čas abychom prozřeli a poté mohli být také tak spokojeni jako ty ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman 1

"A pokud vím tak skylink funguje do teď a kartu měnili zadara.",no nevím,ale já jsem za kartu Výměna platil 600 kč to podle mě ZADARA není Rv :laughing:

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 215
Galerie: jackino
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 79
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra