Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Sused si kúpil Zircon HD mini ktorý ma originál SkyLink Ready licenciu a tiež aj funkciu Fatscan pre SkyLink. Po utorkovej zmene na frekvencii 11797 mu nechceli nabehnúť kanály Sport2HD , TV Papfika atd atd . Funkcia Fatscan naladila nové parametre kanálov,ale na tieto asi zabudla, nakoľko som mu musel v editácii TP zmeniť 27500 na 29500 a až potom spomínaný TP 11979 nabehol . Na co si kupujeme SkyLink Ready prijímače, ked aj tak tieto zmeny od SkyLink nevážia samé preladiť a musí to človek robiť ako na neoficiálnom STB ??? Však to je na smiech.

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

Oprava,nie Fázach ale Fatscan

Daka chyba sa v zátilku správy stala.

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

Když nemám problém, tak si jej vyrobím?

Naladils? Naladils! Hraješ? Hraješ! Tak co bečíš, nechceš náhodou aby Ti přijímač i točil bez motoru parabolou?

http://www.skylink.cz/prakticke-informace-a-kontakty/satelitni-prijimace#P%C5%99ij%C3%ADma%C4%8De+a+moduly+s+certifikac%C3%AD+Skylink+READY

Přístroj splňuje přesně to, co certifikace Skylink Ready slibuje.... O FastScanu tam není ani slovo. Fňuk, nechceš kapesníky?

Nad infantilostí některých zůstává rozum stát....

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

mercedes77

Pre boha,prečo si kupujete tie SkyLink ready šmejdy???Proste to nechápem,nechápe,nechápem :laughing: Mal by si susedovi dohovoriť.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Plný súhlas s mercedes77.Keď za niečo dám prachy tak preto,aby to fungovalo.A keď píšu,že na bezstarostnú inštaláciu programov a kompatibilitu prijímača s kartou je potrebné vlastniť skylink ready prijímač s funkciou fastscan,tak tobôž.Tak nechápem čo je na tom infantilostné.Chcem vidieť ako si nejaká 70ročná babička preladzuje na prijímači rychlost z 27500 na 29500.Keby tebe"apriliarsv" niekto predal auto s dieslovým motorom,a ty by si doň nalial benzín len preto lebo o tom nevieš a neni si vyučený automechanik a predajca tvrdí,že je to auto na benzín,potom by si bol ty infatilostní robil by si fňuky,fňuky...

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Se Zirconem 007 mám úplně stejnou zkušenost. Z přijímačů se správně fungujícím Fastscanem vím pouze o Gosat 7056 a Humax 5100. Jedná se ale o jinou cenovou i kvalitativní kategorii než Zircon a jiné podobné přijímače.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

mercedes77 - Skylink jsou amatéři, na problémy se hold musíš připravit a počítat s nimi, vždyť k tomu přeladění nebyli schopni dát dohromady ani jednu tabulku s parametry bez chyb

kostik123 - lidi kupují SL ready protože se sami nevyznají a očekávají, že takto nebudou mít problémy - jak sám SL inzeruje a doporučuje, takže já se jim nedivím, bohužel platí co jsem psal výše

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Přečti si to, co v souvislosti s certifikací SR je psáno na jejich webu a propoj to se zde popsaným (zástupným) problémem.... Děkuji za odpověď.... Plačko

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini dodatek

Lžeš!! O FastScanu nikde ani slovo

Satelitní přijímač

Satelitní přijímač je zařízení, které při vložení dekódovací karty přijímá, dekóduje a zpracovává satelitní signál. Pro sledování programů prostřednictvím Skylinku je nezbytné, aby přijímač uměl přijímat programy ve formátu MPEG-4 a ideálně také ve formátu HD. Optimálním řešením pro bezproblémový příjem programů Skylinku je satelitní přijímač s označením Skylink READY.
Proč zvolit přijímač Skylink READY

Všechny přijímače s označením Skylink READY jsou HD a umí tedy přijímat všechny programy Skylinku.

Pro bezproblémový příjem signálu je klíčová bezchybná spolupráce satelitního přijímače s dekódovací kartou. Na trhu je celá řada satelitních přijímačů. Skylink není výrobcem ani prodejcem těchto přijímačů, ale velmi mu záleží na spokojenosti svých zákazníků. Proto přijímače podrobuje testování a všechny, které vyhovují podmínkám pro bezproblémovou spolupráci s kartami Skylink, označuje značkou Skylink READY. U přijímačů bez značky Skylink READY nelze bezchybnou spolupráci s kartou Skylink zaručit.

Je vidět, že ses s IQ narozdíl od potřeby sebelítosti fakt nepotkal... do benzínového auta není možno zasunout pistoli s naftou, kterážto je širší než ta benzínová....

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

Presne som si to prečítal aj ja,aj stovky iných ľudí a jedniná pravda je taká,že skylink sú amatéri,presna ako píše lance.Nedokážu jedinú zmenu bez problémov.Keď si ich tak strašne zastávaš a robíš z ľudí,ktorý nemajú vo "fachu" skylink 10ročnú prax Plačkov,tak mi najdi na ich webe frekvenciu na STV HD,a si frajer.A to STV už fachčí asi 7 mesiacov.Tak si to pre zmenu načítaj ty,ty plačko...

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

Už si tam asi tú pištoľ skúšal zasunúť,toď tvoje IQ PLAČKO,a nelži už,...sám sobě!

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Já se nikoho nezastávám, jen nejsem příznivcem zástupných problémů a vkládání někomu do úst věci, které neslíbil - což děláš Ty lhaním o FastScanu ve specifkaci SR! Doba, kdy měl život jednotlivce v rukou někdo jiný (stát, regulační úřady) je už dnes naštěstí dávno dávno pryč... Ale pokud hodláš nechat sebou manipulovat a vláčet, já budu ten poslední do Ti budu tenhle nuzný úděl vymlouvat a nepřát... Tečka

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Já to IQ mám, ale holt není každému dáno, to je přirozené

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Jj tapatalkovy inzenyri..... Rv

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini dodatek

Pokud je dle Tebe normální vecpat dieselovou pistoli do benzínové nádrže, což je technicky znemožněno, tak by sis měl zažádat o opatrovníka, protože s Tvou svéprávností bude něco "ne tak" :-)

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

apriliarsv

PS: a písal som,že do dieslu natankovať benzín,nie naopak ako píšeš.A to tam tá pištol sakra,že vleze.Tak bacha na IQ toto sú základy čítania a porozumenia textu.To by si mal problém pri IQ dosiahnuť aspoň 50b,PLAČKO...

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Já plačka nejsem... Já zde nefňukám, dovedu se o sebe postarat, já za ručičku vést nepotřebuji, vykuř

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Skylink Ready Gosat 7056 bez akychkolvek problemov. Fascscan zoznam pripravuje Skylink, ale jeho aktualizaciu v prijimacoch pravdepodobne maju na starosti vyrobcovia takisto ako aj aktualizaciu firmware jednotlivych prijimacov cez OTA. V tomto moze byt Skylink nevinne.

@polfini, STV HD je stale len v experimentalnom vysielani, preto nie je v zozname Fastscan, pisalo sa o tom vela krat.

Nechapem tieto vykriky do tmy :laughing: :laughing: :laughing:

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini dodatek

Pouze kre*én jako ty potřebuje mít hrubší pistoli aby ji nenarval tam, kam nemá. Měl jsem v životě 7 osobáků s benzínem, 3 s dieselem, přes deset dodávek na naftu a 8 motorek na benzín, vždy minimálně 5 dopravních prostředků s rýzným palivem najednou a nikdy jsem problém neměl. jakože motorky mám na super a ještě i dvoutakty s olejem. Pokud Ti výběr paliva připadá jako "vysoká škola" (jakože dle toho, cos napsal ano) tak bys měl dochodit alespň Zvláštní školu

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

aprilarsv

Toto je diskusné fórum nie materská škôlka,kde sa vodí za ručičku.Tvoje posledné slovo v príspevku presne popisuje Tvoju neschopnosť sa vyjadrovať a Tvoje IQ,...ty PLAČKO.

polfini
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Ty nejen že za ručičku vést potřebuješ, ale ještě si nevidíš do huby....

Nejdříve zde obhajuješ vodění za ručičku a nyní píšeš, že "tohle není MS kde se vodí za ručičku".... to za prvé... za druhé, poněkolikáté jsi mě nazval "plačkou".... cituj mě, kde si zde stěžuji... A nejsi laciný, hloupý a infantilní tlučhuba, jakpak bys mohl, že?

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

polfini

Čekám na tu citaci, kde "pláču"... ale jelikož opravdu laciný tlučhuba jsi, bylo mi jasné, že se nedočkám. Z mé strany k Tobě vše, komunikace s "lidma" bez úrovně je ztráta času. Ale neboj, sobě podobných "na výši" zde najdeš dostatek :-) Zdar

Xtrend ET4000HD + Dreambox 800HD, T90 + offset 90. 5W+4W+1W+5E+9E+13E+19E+23E+28E+36E circ. "Ночные волки Россия" Support Czech

apriliarsv
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 2 656
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Jedno príslovie hovorí, že vojnu s blbcom nejde vyhráť, ale je ju nutné viesť....Tak, hor sa chlapci ešte do toho... ;)

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mercedes77

...možno preto mu nič nejde, lebo tá funkcia "Fatscan" zistila, že je ten tvoj sused obézny a čaká, že si pôjde namiesto sledovania TV radšej niekde von zabehať...!!! :laughing:

..."TV Papfika" - to nechytám ani ja...

...zmeniť z 11797 27500 na 29500 a zrazu ide všetko na "11979" - paráda!

...a na záver "...zmeny od SkyLink nevážia samé preladiť..." - tak to snáď to váženie asi nejako súvisí s tým "Fatscanom"...? R^ :laughing:

brga
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 1 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

@all

Vidím ze ku téme sa nám pripojili sami odborne odpovede. To ze mi to v prvom článku písalo s chybami ma na starosti IPad ktorý mal pustené automatické dopisovanie slov a ked som chcel članok po sebe zeditovať, tak hold taká možnosť nie je v príspevkoch mozna . Ale kto chcel, tak pochopil co som chcel napísať a vysvetlit. Fatscan je jedna z funkcii ktorú SkyLink vychvaľoval ze takto sa klient vyhne rôznom neprijemnostam pri zmenách na TP . Mlčí server parabola.cz , mlčí Jaromír Glisnik, mlčia predajcovia SkyLink prijímačov ze táto zmena bola neúspech pre Fatscan v STB a ľudíia sa nevyhnú určite návštevou servisného technika a ktorý verím určite ze zadarmo určite nepríde .

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Fázach , ďalšie klamstvo na ludi

Běž si ten střep vyreklamovat k tomu, kdo na tobě vydělal. A parabola.cz ani Jarda to nejspíš nebyli, takže seš na špatný adrese.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 81
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra