Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

sat tv samsung led 3d smart a skylink ice -problem

zdravim. mam jeden problem. kamos si koupit novou televizi a rozhodl se ze si poridi satelitni televizi. ze zacatku bylo vsechno v poradku nez doslo k situaci vlozeni karty do televize. problem je v tym ze televize kartu zahadnym zpusobem proste neprecte. bohuzel presny typ televize neznam (vim jen ze je to led tv smart 3d uhlopricka okolo jednoho metru) ca modul irdeto smit ci+ skylink ready a karta fungl nova skylink standard hd m7 ice, ale bylo pro me velkym prekvapenim ze cislo karty zacinalo cisly 1 010... )ja pocital s klasickym cislem 4 2... :D) no a televize pise chybu e06-4 chyba smartkarty tudis predpokladam ze telka zahadnym zpusobem necte kartu. ca modul dle infa cte celkem v pohode (v menu je info o seriovym cislem.. ze se jedna o irdeto modul atd) ale v infu pro kartu je jen zprava "chyba smartkarty" musis se priznat ze jsem jeste nikomu neinstaloval kartu pres ca modul a tudis se vas chci zeptat jestli se treba modul musi nejak sparovat s kartou (mimochodem karta bezproblemove slapala v arive102e a kvuli prvnimu pouziti jsem na ni nechal schvalne poslat vsechny zapisy). kartu jsem daval temer stoprocentne spravne. setkal se nekdo s takovym problemem? a kdyz uz jsem u toho mohl by mi nekdo vysvetlit co znamena pin pro cicam? diky. jeste jsem chtel vyskouset vzit si moji kartu sebou (ktera zacina cislem 4 2.. a je ice) jestli treba tuhle kartu nenacte modul ale to az zitra. diky moc za odpovedi

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

To bych chtěl vidět jako do běžnýho televizoru dáš 2x CAM s kartou, třeba když máš kabelovku a k tomu SAT a ty 2 CAM prostě potřebuješ. No a bavit se u televizoru o něčem takovým jako je sharing, to je úplně zbytečný.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

polulin

cha cha 1. křápy samsung nemám 2 wrc nejsem a jinak všechno jde Jen dneska vypadl Skylink na 1 hod tak 80% programů . Srovnej si to v hlavě . :laughing: :zombie:

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Ano, komfort těchto slepenin je zřejmý vždy po změně u Skylink, to je pak vyplákávačů na dvě stránky ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

urcite tu plakají více ti co mají problemy s tv se sat! nepocítám jedince co si nedovedou zjednodusit serazovaní programů na LG pres pc,nebot vyrobce ze zahadneho duvodu nedovede toto zjednodusit

universe
Registrace: 5/2013
Příspěvků: 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Jsou lidi, že po změně TP, donesou sat. k profi montážníkům na nové nastavení - neuměj. No tv 50" se k montážníkům do servisu pro jiné TP jen tak donést nedá. Tak zde potom skučí. A dál souhlas se Saxonem. R^

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

drobecek

No pri poslednim preladeni tu byl asi jedne pripad nekoho s integrovanym tunerem a asi 30 s vasi skvelou externi krabickou. :) Neveris-li, staci dohledat.

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mikek

přesně tak...a nejlepší je jak se tazatel na něco ptá a hned se tu odborníci ukájí poučkama jak udělali velikou chybu že nemají samostatný místo aby poradili.Nevšiml jsem si že by tu psal někdo něco podobného když tu řeší lidi problemy se samostatným....že by jsme začali do každého vlákna psát jakou udělali chybu že si nekoupili tv se sat Rv

universe
Registrace: 5/2013
Příspěvků: 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

neřešme

externí,nebo interní tuner,každému vyhovuje něco jiného,mě spíš vadí,že se nedá jako dříve tuner vyměnit a jedeme dál za 1500kč,ona ta plechová krabička z pocínovanýho plechu s cívkami,varicapy a béeferkama už tam není k nalezení,tady to výrobci pos.ra.li,jako měnit celý počítač,protože mě odešla vypalovačka je postavený na hlavu,stačilo by udělat zásuvné tunery,třeba několik,každý by si koupil čistou televizi a vrazil by si tam sám,jakýkoliv tuner by zrovna potřeboval T/S/C,případně by si to mohl v budoucnu měnit nebo rozšířit na dvoutuner S atd..,stejně tak opravu by zvládl každý doma,tuner by stál pár šupů R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

R^ trefa. To beru. Obdoba počítačové skříně. A místo tv velkoplošná obrazovka na zeď. ;)

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

to co popisuješ už dávno funguje,já řeším ty,co chtějí tu velkoplošnou obrazovku na zdi se vším všudy R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

myslím že to je nejrozumnejsi..kaslat ne nejake dohady externi interni,led plazma atd je to stale o nicem.Jen ale musím podotknout ze opravdu nebude tech "vestavenych" tuneru obri mnozstvi ktere odejdou aby jsme tu z toho delali velblouda.Nemuzeme dopredu .premyslet ze se neco rozbije...to by jsme si tech "vymozenosti" moc nikdo nekoupil.Amen :)))

universe
Registrace: 5/2013
Příspěvků: 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

universe

to je právě ono,že o tom nikdo nepřemýšlí před koupí,90% z nich to nikdy zajímat nebude,protože to bude normálně chodit,těch 10% to bude řešit po záruce za svoje prachy R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

No do té placky na zdi cca 3 cm cpát zásuvné moduly? Ale při dnešních technologiích asi jo.

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

a už jsme zase jinde,ta placka na zdi by měla připomínat obraz,proto veškerá elektronika by měla být schována jinde R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Ano, zastánci samostatného sattuneru mne přivedli na myšlenku, že k němu mi stačí jen ten zobrazovací panel.
Tato varianta na trhu nebyla, tak jsem šel cestou TV s DVB-S2.Já netrvám na tom, že elektronika musí být v TV, ale musí být multifunkční. Klidně ta krabička může ovládat třeba 3 panely v různých místnostech.

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

to vůbec není scifi,projektor má taky signálovou elektroniku jinde,navíc ta placka na zdi by mohla být skoro jako plakát,jak by se ti to líbilo? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: sat tv samsung led 3d smart a skylink ice...

Hosi ale toto uz davno existuje. Ma to tak napriklad Samsung u vyssich modelu. Tunery, procesor a porty jsou vsechny mimo tv v krabicce, ktera se da cela vymenit. Tv je proste jen panel. Kdyz se objevi novy kodek, nova verze DVB C/T/S, tak se krabicka vymeni. Jedina vec je, ze to teda neni moc levne. Ale porad o dost levnejsi nez cela telka.

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mikek

no jo ,ale někteří lidé to chtějí všechno v jedný bedně a nejlepší bezdrátové spojení s parabolou a 220V R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra