Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Premier league pouze na o2sport?

Právě teď na fb o2tv píše jejich guru,že PL bude na kanálu o2sport,zajímavé....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

A nebo dají O2 sport exkluzivně do Digi CZ :)))

garrrry
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Jsou lidi chudácí se musí spoléhat na ty s..čky. Musím se tomu jenom zasmát bo jsem digi taky měl ale nikdy více. Přejděte proboha jinam kde dávají všechny ligy Vámi vzpomínaný.

jiri51
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Ve včerejším rozhovoru v denníku Sport se šéfem O2 Sport je napsané, že O2 Sport koupil na minulou a tu nadcházející sezonu Premier league práva pro Digisport. Tzn. je jasné to, že o tom, kde od srpna bude anglická PL si rozhodne O2.

Ladasek
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Jiri a to je proboha kde ?

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

PL: Zlatá nC+

... to fakt někdo nemůže udělat oficiální oznámení ... hrůza

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

Premier league na O2SPORT

Mě napsali z Digi CZ, ŽE NEVYLUČUJÍ MOŽNOST ZAŘADIT PROGRAM O2SPORT DO JEJICH PROGRAMOVÉ NABÍDKY.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 763
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

a mě za z o2 nedávno řekli,že jejich o2sport bude exkluzivně jenom u nich,tak si pak vyber :))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Myslím,že OFICIÁLNÍ rozhodnutí bude oznámeno tak 3 dny před začátkem premier league.Stejná situace jako vloni.Slovak sport-Digisport :)))

garrrry
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

ivo2001

Přesně tak :8) pravdu díš chlape. O prázdninách si dám pod stromeček opět vpředstihu jednu kartičku od normální platformy a ne od našich šejdířů. Takové šachy, jaké se dějí se sportovními právy a vznikem a zánikem některých sportovních TV se hned tak v Evropě nevidí. Jenom se divím, že někdo dokáže prodat takový produkt jako je EPL amatérům, kteří ani nikde nevysílali (viz.SS). Rv Pěkný den všem.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

pf09

Máš plnou pravdu.Je to tady v tomhle ohledu jako někde v banánové republice,Poraď,prosím,jaký dárek to bude.Taky o něčem takovém přemýším.

IQON Force 1,karta ICE,O2TV,TV Panasonic TX-P42S10E

daddy
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

daddy

nC+ od satsklepu... karta C+Sport na 15 měsíců.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

a je jisté že od nové sezony budou nC+ k dispozici všechny nejlepší ligy jako to mají doposud?Nic není jisté,tedy kromě PL...U nás je to podle mých informací jisté,kromě bundesligy buude na digisportech od nové sezony vše-La Liga,PL,Serie A a francouzská liga R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

co jsem dostal zpravu od jednoho komentatora s digi tv tak pry Serie A i Ligue 1 konci v digisporte skoncily prava..pry mozna na sport 1 ma byt Serie A.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

jak si dostal tu zprávu?To by mě teda zajímalo ;) Ano,práva jim na tyto dvě soutěže po letošní sezoně skončila,ale co vím já tak ji opět o další 3 roky prodlouží jak na Serii A tak i na Ligue 1.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

psal jsem si na facebooku s tym komentatorem on mi to napsal...nebudu zverejnovat jeho jmeno a prijmeni.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

a kdy sis s nim psal?Nevím já mám info jiné,že koupí práva na Ligue 1 a Serii A i na další 3 leté období,a psal ti že na 100% už tyto dvě fotbalové soutěže nebudou od nové sezony vysílat na digisportech?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

vcera mi to psal..a nepsal mi treba tady to:mam info, ze Serie A a Francie u nas konci a Serie A asi pujde na Sport 1.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

chtěl si napsat že napsal mi tady to ;) Tak to je zajímavé,ale on taky nemusí vědět přesně jak se věci mají,no uvidíme,je to celé ještě nějak zamotané..Pokud by měl pravdu,tak La Liga na 100 od nové sezony na digisportech.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dawis77

No je to větší jistota než u SL, FreeSat,UPC, nebo Digi, co se bude vysílat :-) A navíc, na kartě Sport nejedou jen programy C+, ale řada dalších sport. stanic vč. PolsatSporExtra a TVP sport. Pokud se dobře dívám, tak nC+ chybí pouze PolsatSportHD. Možná se mýlím. :8)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

uvidime co prinese cerven a cervenec jestli to tak bude co mi psal vcera nebo nase uvahy,ze to bude pri starem u digisportu my s tym nic neudelame nic,kdyz kazdy pise neco jineho a potom je s toho gulas..o te spanelske mi psal,ze to bude na digisportech zrejme.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

pf09

Jasně,ale já jen že jim tam taky může chybět nějaká ta nejprestižnější fotbalová liga od nové sezony ,ale možná taky ne,uvidí se...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

díky za informace..Pokud by ses zas něco dověděl,klidně i od něho,tak pisni klidně mi do soukromé zprávy.Díky moc.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

No tak určitě... 100% není nikde a nic na světě :-)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

pf09

jediná jistota je smrt a daně :))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

U konkurence je clanek, ze J.G. a spol měli zajem o DIGI TV.CZ ale nedohodli se na cene. To je skoda. Mohli byt Digisporty na Skylinku. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra