Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Premier league pouze na o2sport?

Právě teď na fb o2tv píše jejich guru,že PL bude na kanálu o2sport,zajímavé....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Vážený Antoši polská nc+. Už to tu bylo několikrát. Super komentář super obraz. Zadej si satsklep.pl a tám se dozvíš vše potřebný. A už Tě vůbec nebude zajímat názory ubrečenců nebo jestli to tady u nás bude nebo nebude vysílat nějaká pochybná prachmizerná platforma.

jiri51
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Dobrý vtip.Dát 12000 kč za pšonky

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Nemusí do satsklepa. Už jsem tady kdysi dával link na cardsplitter - taktéž u .pl. Koukněte na kartu "Karta C+ Comfort Multi + 8 Canal+ 24m"... 1500zlatek = 10.000 v českých na 2 roky (417,-/měs). Chybí tam patrně Eurosport2HD, ale jsou tam komplet C+,nSport, PolsatSportN, TVPsport, OrangeSp... na anglickou, španělskou a franc. ligu v této obrazové kvalitě za stejné prachy nic lepšího kromě share není.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

s Eurosp2HD + Sportklub a další "hromádka blbostí", jako je např. AnimalPlanet-HD, AXN-HD, MGM-HD,FOX-HD a pár BBC-kanálů v HD... "karta-cnc-comfort-multi-extra-sportfilm-24m" ... + 55,-/měs.
to Antoš: kdo má 250,- za mazanice a má rád fotbal v kvalitním obrazu, ten si těch 217,- navíc, vklidu připlatí.

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

pro pf09

Bein sport je určitě dvakrát lepší platforma než C+ a je i levnější. Nemystifikuj tedy. Mohu totiž porovnávat, mám zaplaceny obě.

Kdo je kdo a co je co.

Janik
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

pro Janik

Můžeš mi sdělit ze které pozice na jak velkou parabolu a další
info. nákup karty,tebou používaný přijímač ,pro příjem Bein sport
Díky..

710nav
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

COPA AMERICA

Je to vážně všechno zamotaný. A COPA AMERICA nikde nebude?

Dolar
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Čím mystifikuju? BeIn sports 1-10 na rok stojí 300 éček ale s parabolou přes celý dvorek (7°w), narozdíl od svářečky-13°e, která jde na pokličku od hrnce na brambory? Chápu, že nabídka BeInSport je někde jinde. Mají skoupený práva na kde co, to ano, ale v čem mystifikuju, nevím. Když máš možnost srovnání, tak tady aspoň napiš tvoje zkušenosti a poznatky. Určitě to bude přínosem. Nejen pro mě. A fakt to myslím upřímně :8)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

souhlas s pf09, fotbalky (vc. PL) na NC+ sleduji jiz ctvrtou sezonu a nevidim momentalne vhodnejsi variantu, i ten komentar rozhodne radeji odborny (trebas v polstine), nez stupidni (ac v cestine) v podani a la Radotinsky

kaos
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 949
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Zřejmě nezbude nic jiného než změnit platformu,je dost unavující sledovat u nás neustálé se měnící podmínky a hlavně ve vztahu k PL-viz.O2TV a další.Momentálně,je asi nejlépe paket Nc+ i když cena je vysoká.

januvia
Registrace: 4/2013
Příspěvků: 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Janíku dej vědět jak zakoupit bein sport. Dík

jiri51
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

na facebooku mi napsali s digi tv,ze na italskou a francouzskou ligu skoncily prava letos...momentalne to nie je možné...ze by koupily prava na dalsi sezonu..kdovi kdo koupi italskou a francouzskou ligu na dalsi sezonu.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

můžeš mi dát odkaz?A proč by to nebylo možné,to nepíšou?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

DIGI piše:Už nám skončili vysielacie práva na Ligue 1 a Serie A.
JA jsem odpovedel aha..to je skoda no....a treba se nemuze stat,ze by se ty prava koupily znovu pro digi tv nez zacne sezona??diky
DIGI PISE:Momentálne to nie je možné.......neni to odkaz ale zprava v chatu na facebooku.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

díky za odpověď,ještě se jich zeptej proč to není možné aby na novou sezonu opět koupili práva na tu italskou a francouszkou ligu a jestli je pravda že koupili La Ligu.Díky.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

o te spanelske lize jsem psal,ze jestli ji koupili digi tv ale bez odpovedi zatim....a tennis na travnatych dvorcich generalka pred wimbledonem nebude na digisportech co mi napsali.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

hm,tak pokud se ti bude chtít,tak se jich zeptej proč nechtějí koupit práva na Serii A i od nové sezony,díky.Kdyby si se něco zase dověděl pisni tady nebo mi do soukromé zprávy.Dík.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

soukrome zpravy mi zatim nejdou aktivovat..asi nejlepsi bude par dni pockat a potom se treba uvidi..asi je jeste mozna brzo po 14dnech koncich sezon kdo je bude vysilat.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

proč ti nejdou aktivovat?Zas tak brzo není,v minulých letech touhle dobou bylo většinou už dávno jasno..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

jsem se znovu registroval pred nedavnem...minule jsem tu byl s jinym nickem ale ztratil jsem heslo a nemohl jsem se prihlasit.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

mikolo12

tak když ti to zas půjde,klidni pisni mi do soukromé zprávy....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

Dawis.... já měl za to, že je to tutovka. Podle toho co tady už nějakou dobu píšeš. A hle vše to byly jen tvá zbožná přání. Zas sem někdy něco vycucaneho z prstu napiš, ať je legrace. :laughing:

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

wladys

stejně to nakonec tak dopadne že na digisportech od sezony 15/16 opět Serie A,Ligue 1,PL a nově i La Liga R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

wladys

a kdo jiný by koupil tu La Ligu a Serii A,když sport tv je mimo hru :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Premier league pouze na o2sport?

abychom se treba nedivili,ze by ten sport tv si vymenil s digi tv tu spanelsku za italsku :-/ stejne jak treba sport tv odpovida na otazky na facebooku tak stejne nic ted nereknou jak to bude ze spanelskou ligou,ze to zverejni as nastane cas..a to si myslim,ze to tak ma i digi tv,ze zatim nic nerekne.

mikolo12
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 29
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra