Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

WINDOUWS 10

Ma nekdo nainstalovanou tuto novinku a jake ma zkusenosti ci nazor na tuto inovaci? :-/

Kolek
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 85
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 145
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

mám jí od patka a je super :)) :)))

honegero
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

mam to od test verzí a funguje mi perfektně ;)

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Je to kazdeho osobna vec ci prejde alebo nie, ja mam dokopy tri PC s notebokum na jednom mam este win XP, na druhom mam win7 a na tretom mam Linux a kedze mi vsetko ide ako ma na 100% aj ked uz XP nema podporu tak ho nechavam tak aj ked mam moznost prejst na oficialny windows 8 ale nepotrebujem to

Radko3003
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nevŕtaj do toho čo funguje

Operačný systém je na spúšťanie programov. Už 7 rokov mám Vistu a som úplne spokojný. Všetko funguje vynikajúco. Aj keby som mal možnosť prejsť na Win10 tak to neurobím, lebo na notebooku pracujem a nemôžem riskovať, že budú blbnúť programy, ktoré intenzívne používam. Verím, že Win10 bude za polrok fajn, keď sa vychytajú všetky problémy a chýbajúce ovládače.

Richard21
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Linux je v poslední době trochu na ústupu. Trochu víc. Má například problémy s HW akcelerací HTML5 videa. Což je velice progresivní formát a Youtube už dneska sotva funguje bez něj.Takže na slabších počítačích můžete mít problémy přehrát 1080p 60Hz.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

na ziskaní W10 je rok tak nevím co tu melete že kdo se nezaregistroval má smulu apod...

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Ty vůbec nevíš o co se jedná. To byla možnost pro lidi, kteří nikdy žádný legální Windows nevlastnili. Já jsem takhle získal zdarma Windows 10 Pro. Já bych vás na to upozornil, ale měl jsem v tu dobu zákaz.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kolek

Ja som po prechode na W10-do pol hodiny vrátil späť na W8.1!!!Tá 10 mi vôbec "nesadla"!!!Internet Explorer so všetkými "adresami-záložkami" preč...Kasperský Internet Security preč...atd.atd.atd.....A aj celkovo ma TO vôbec "neohúrilo"...práve naopak mal som pocit, akoby som sa vrátil "o 10 rokov dozadu-k Viste"!!! Avšak každému vyhovuje niečo iné!!!Prajem pekný deň!!!

Miroslav19
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Každý nech si používa aký Windows chce. 10 som si dal aj na HP ProBook 4740s tak na stolný PC a ide mi v oboch úplne všetko čo aj vo Win 8.1 R^ Problémy z ovládačmi som vôbec nespozoroval a to som mal obavy či mi pôjde DVB Dream z PC kartou TBS 6928.ProBook je svižnejší,rýchlejší štart.Grafika a ovládanie o dosť prehľadnejšie ako vo Win.8.1.Systémové aktualizácie sú rýchle,super.Za mňa dávam vývojárom oba palce horu R^ R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

A jestli existuje něco, co by se blížilo tomu šílenému počítači z filmu 2001:Vesmírná odysea, tak je to právě Cortana.
https://www.youtube.com/watch?v=hkFpNZgu7-o

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Ono není upgrade jako upgrade. Keď má niekto za(nevhodné slovo)ný PC nejakými neznámymi programami ako je napr. čínsky AdvanceSystemCare ktorý akurát ešte viac zaprasí PC, alebo niečo podobné tak ten nech radšej ani do inovácie nejde, jedine čistá inštalačka.Osobne inštalujem iba software z overenych zdrojov.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Jo, ale pokud jsi zákazník s Windows 7/8, tak musíš nejprve udělat upgrade. Tím se tvoje Hardware ID dostane do databáze Microsoftu. A potom můžeš udělat čistou instalaci Windows 10.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Dobre som sa zabaval aké majú ľudia problémy z upgrade na Win. 10 práve r
tým aký pochybný soft používajú vo Win. 7 a 8 :laughing: Píšu o to dosť na živé. cz a sk. Je to neskutočné a potom nedávajú na Win. 10.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Trocha z inej strany inštalácie, chystám sa inštalovať W10, no mám otázku,
1. inštalácia mi vymaže všetky nainštalované programy a naformátuje PC, alebo je tu možnosť ponechať dokumenty a nainštalované programy??
2. A aká je Vaša skúsenosť s kompatibilitou programov po prechode na W10???

daali
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 96
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Kdyz das Upgrade z WINU tak ti to necha vsechno jak mas tedka
Programy mne jedou vsechny jak drive

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

daali

Všetko tí pôjde ako doteraz, ale radšej si over trebárs z AdwCleaner(je to iba utilita bez inštalácie) či nemáš nejako zanesený PC nejakým svinstvom. Musíš,ale postupovať ako som napísal viz. vyššie na začiatku vlákna.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

A co kdyz budu po letech delat cistou instalaci. Jak je to s cislem? Neni potreba? Budu moct nainstalovat zrovna 10?

THX.

Hypnos
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 919
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Rozhodně na tom samém počítači vůbec ani žádný klíč nebudeš potřebovat. Protože se ten systém sám znovu aktivuje podle Hardware ID. Licence je ale nepřenositelná! Takže nový počítač = nové Windows.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

A pokud jsi zakoupil Windows 7/8 samostatně za plnou cenu, to znamená nebyl to klasický bonus k počítači, tak máš všechna práva jako předtím. Takže můžeš instalovat časem i na nový počítač.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Aha diky rozumim, takze furt lepsi mit win7 a pak win 10. Pokud bych mel zrovna 10 a pak me klekla napr deska a ja ji vymenil, mel bych smulu...

Hypnos
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 919
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

To máš potom smůlu i při těch Windows 7. Já mám třeba HP desktop s Windows 7 a když mi doslouží motherboard, tak musím asi jedině použít pirátské Windowsy. Ten klíč je celkem k ničemu.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

WINDOUWS 10

Diky vsem za reakce a nazory jsem rad,ze jsem zalozil vlakno ktere zaujalo a snad i nekomu pomohlo.WIN10 jsem instloval-vse bez problemu funguje a zatim nemam duvod byt nespokojen. ;)

Kolek
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Ako sa dostať späť z W10 na W 8.1? Je to otras ;P

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Vo W10 mi nechce ani fotky z vnútornéj pamäte načítať! 5min.a nič Rv

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

THXKO

Pozri na zive.sk tam máš návod.

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 145
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra