Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

WINDOUWS 10

Ma nekdo nainstalovanou tuto novinku a jake ma zkusenosti ci nazor na tuto inovaci? :-/

Kolek
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 85
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 145
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

To je zabava to citat, znackovy pocitac ma kazdy podporu tak, ze neviem preco by po vymnene niektorej casti pocitaca mal byt problem s pouzivanou verziou win.Samozrjem musis mat legalnu, okrem toho existuje predsa zaloha a obnova zalohy. Len to treba robit. Clovek sa pobavi niekedy. ;)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

My se nebavíme o počítačích v záruce !!!

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Ani ja, si precitaj co si popisal .....

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Takže jako si koupíš HP desktop a po třech letech ti vypoví službu základní deska. A ty budeš za každou cenu pátrat v bazarech po desce HP? To je kravina. Dáš tam jinou, trochu lepší a tím přicházíš o tu licenci.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

já už to mám na jednom počítači prdlý od konce roku a na noťasu od března a až na nějaký drobný problémy u určitých sestavení si nestěžuju. :lookaround:

Nejsem montér, nejsem prodejce, jsem jen Emil Držkatý

eemil
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Pele ďik už sa to obnovuje ;)

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Prostě plná cena za operační systém je kolem 3.000,- Kč. A to jsou produkty, které můžete používat nezávisle na motherboardu. Takže nejsou vázané na hardware, ale jenom na množství. Pokud máte levnou tzv. OEM verzi (většina lidí), tak je to vázané na motherboard. Týká se to všech verzí 7/8/10.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Ach bože,THXO ktovie čo si mal v PC za programy a ako si to robil atď... Ak by to každý rob ako radil toothpick, alebo krásny návod je na živé. sk a musí to proste ísť :laughing: Predtým som to robil podľa seba a nešlo to, ale podľa návodu na živé. sk v pohode R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Ale všetko fungovalo len asi polovicu uložených fotiek a videií mi neukazovalo,tak som nevedel čo je to za fotku respektive za video! Neviem čo som mal zle ale všetky aplikácie tam zostali ako pred.

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Systém Windows 10 běží opravdu dobře, to klobouk dolů, ale že se nedá odinstalovat aplikace které nepotřebuji a ani je nechci, tak to je průser největší. Navíc do všeho se musí člověk přihlašovat přes účet a to mne štve nejvíc, uživatel je doslova skleněný. Takže technicky dobrý, ale šmírování má přednost, tak tohle beze mne. Rv

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kibicak

Smírovaní máš všade vo Windowsoch.Stačí ked niečo napíšeš do Googlu a si šmírovaný takže asi tak.Nepostrehol som,že by sa vo Win.10 niekde stále prihlasovalo-jedine snád Windowsácky email,ale ten bol predsa aj vo Win 8.1 ak sa nemýlim.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

kostik123

One Drive, Store, Mapy, Pošta atd., atd., na všechno se dostaneš jen přes účet.

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Pokud chceš vypnout přihlašování, tak "Windows key + R" a potom napiš "netplwiz"
A tam to potom můžeš odškrtnout.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

kostík123 - co máš proti AdvanceSystemCare.Já jsem ho začal používat před dvěma roky a jsem spokojený,žádný problém jsem od té doby nemusel řešit.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 911
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:ASC

urobí poriadok podla seba a zbytočne spomaluje PC.... R^ :)

PULSE 4K MINI, Vu+ZERO 4k, STAB HH100, par.Famaval 80, LnB-IBUTWIN, NORDIX-koax, LEDTVSONY, LEDTVHITACHI4k, LEDTVHYUNDAI...

mat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 061
Galerie: mat
Odpověď v diskusním vlákně
 

ashampoo wind. optim.

je možno lepšie... R^ :razz:

PULSE 4K MINI, Vu+ZERO 4k, STAB HH100, par.Famaval 80, LnB-IBUTWIN, NORDIX-koax, LEDTVSONY, LEDTVHITACHI4k, LEDTVHYUNDAI...

mat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 061
Galerie: mat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

no ale všímam si, že aj ten si moc vymýšla... R^ :))) -takže Rv :laughing:

PULSE 4K MINI, Vu+ZERO 4k, STAB HH100, par.Famaval 80, LnB-IBUTWIN, NORDIX-koax, LEDTVSONY, LEDTVHITACHI4k, LEDTVHYUNDAI...

mat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 061
Galerie: mat
Odpověď v diskusním vlákně
 

jarous

Keď nechceš aby si o niečo prišiel,alebo preinstalovaval PC tak tí radim odinstaluj ten bazmek čo najskôr.Precitaj si o tom niečo v diskusiách na víry. cz. Radim tí dobré, to mi ver.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

kostik

poradis aj mne? preco by som mal odinstalovat platenu verziu ASC8? v turbo rezime ASC, uplna spokojnost. o nic som neprisiel. WIN10 nechcem. na viry.cz som nieco cital a pisal...inak s ASC pohodicka, avsak je pravdou ze k preinstalaci WIN7/ 8 na WIN10 treba ASC odintalovat, pretoze ASC ti takuto preinstalaciu ani nepovoli. skus hadat preco?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohus31

ASC8 som mal a nikdy v živote proste nikdy viaaac. Je to program ktorý maže aj to čo nemá,ale je to každého osobná vec. Prejaviť sa to môže neskôr...ako u mňa a u svokra. Pamätám si ako ho chválil :laughing: ale potom letel, lebo musel preinstalovavat kvôli tomu bazmeku celý PC. Ale možno časom zmenis názor a tipujem, že to dlho nepotrvá. :-/

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

nepotrebujem

nic chvalit, pretoze z toho nic nemam...na margo ASC, ktory funguje tak ako ho nastavis. s jeho nastavenim som spokojny. pouzivam ho od 2013 a zatial nevidim dovod jeho odinstalacie. dakujem za pokus o radu...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

Googlujte:
Windows 10 sledují, logují a sdílí - všechno, co uživatelé dělají
...asi na tom něco bude :)

Harnadek
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

Harnadek

Kristepane mám to napísať po maďarsky,źe vás sledujú už len tým, že googlujete... Chápete to už, alebo nie?Staci keď si založíte e-mailový účet. To by ste vôbec nemohli chodiť ani na net, nikam sa prihlasovať a pod... Rozumieme sa? Je jedno či máte Win. 7,8,8.1,alebo 10.Všade vás šmírujū.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: WINDOUWS 10

http://www.lupa.cz/clanky/jak-je-to-s-windows-10-a-zasadnim-utokem-na-nase-soukromi/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss

pukac
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

pukac

Veď presne to je ono,ked si to niekto nevie vypnúť tak je to jeho chyba a potom nedáva.Sú tam veľmi jednoduché a prehľadné nastavenia. Osobne som si to nastavil. ešte pro upgrade má Win.10.Je pravda, že treba si to po upgrade ešte prekontrolovať v nastaveniach to áno.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 145
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra