Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

ADMINE, ADMINE

Ano, Admnie, podporuj tady urážení, ponižování, frajeřiny, vytahování se nad druhé, atd, atd, a když se chce slušný člověk bránit, tak to blokneš. Takže celá diskuze na parabole z odborného a informačního hlediska je podle mne na HOVNO a strč si ji klidně třeba do (nevhodné slovo)E! To Ti píše jinak slušný člověk, kterého jsi NASRAL skoro k infaktu.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

kvůli b.lbé,nebo chytré otázce se tady nikdy, nikdo nečertil a že jsi nedostal za 21 hodin odpověď,už bylo jasno,že prostě není,v té otázce jsi si vyloučil i spekulanty,když jsi napsal,že na jejich webu je již brzy R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

"(ty závorky jsem tam psal sám)",pokud ti to mám věřit,tak je to spam,tak přemýšlej a nechci tě školit,já jsem na novotnýho fotku taky plival R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierre..

A to není jen kvůli b.bé otázce. To byla už ta poslední kapka, kterou pohár přetekl. Vždyť si přečti kterékoli téma, v každém najdeš: vždyť on je ..., co to plácáš.. nepiš sem.... Je jiná doba, novinky jdou rychleji, než stačíme vnímat. V době, kdy jsem se 4W bavil s celým světem, spousta zde diskutujících čůrala do plenek, či byla ještě na houbách, nezná třeba co je to otočný kondenzátor a my starší se jim nesmějeme, že neuměj najet IBM 286 a upravit si BIOS, či zadat v MS DOSu příkaz ke spuštění programu (dnes aplikace). Tak zase ti mladší by měli pochopit že i důchodci chtějí znát nové věci a že třeba například dokonale nechápou co je DiSEqC, proč z 1 LNB nelze sloučit a v bytě zas rozbočit sat. signál do 3 TV, co je to 3D atd. Tak proto se ptají, aby znali a věděli nové věci, které jsou dnes samozřejmostí pro žáka 4. tř. Není teda třeba se jim smát a odsuzovat jejich dotazy, oni i já se to chceme na tomto odborném webu od znalých dozvědět. Kapišto? R^

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

no jasně,máš pravdu,doba se mění a my se prostě přizpůsobíme realitě,nebo ne,ale nelze vychovávat společnost,pokud jdu na veřejné fórum,mohou sem přijít i ostatní a mohou nám ke.cat do diskuze,je třeba s tím počítat a naopak to má i svoji výhodu,totiž každá špatná rada je rychle odhalena jiným diskuterem,dá se říci,že nelze špatně radit,jinak dostaneš přes prsty a že nějaký neználek tě napadne,to je běžná věc,jako když v hospodě u stolu probíráš problém,co člověk ,to názor,proto taky nemám dodnes SZ,tam ti do toho nikdo ke,cat nemůže a můžeš radit třeba nesmysly,navíc se může stát,že v dobré víře radíš a někdo tě přivede na myšlenku a nakonec zjistíš,že tato cesta je lepší,tedy dá se i něco doučit a dozvědět se R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

ADMINE, ADMINE (# 811)

Já jsem koukal ve školce ještě malou chvíli chvíli na Beneše,pak v nemocnici rok na stalina s tím druhým,ale myslím,že peti má z větší míry pravdu,co já staroch tady už dostal :bomb: :bomb: i od admina banán-nespravedlivě,ale jsem víc splachovací
peti vydrž! R^ R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Souhlas s pierrepetr i s peti

warteam83
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 842
Odpověď v diskusním vlákně
 

To: peti

Pokud chceš, aby se k tobě chovali lidé slušně, tak s tím začni u sebe.
Když máš nějaké koníčky a setkáváš se v reálu s lidmy podobných zájmů, tak je logický, že si ti lidé vzájemně nebudou podrážet nohy a plivat po sobě.

Jenomže tady seš na internetu, kde si někteří musí dokazovat svou nadřazenost.
No a když se na internetu pustíš do diskuse, tak si nemůžeš vybírat, kdo ti odpoví. Je zase pouze na tobě, abys tu správnou odpověd dokázal poznat.

Pokud se budeš navážet do každého, kdo si dovolí reagovat jinak než sis představoval, tak problém nevyřešíš a budeš "to" vic rozmazávat a bude "to" víc smrdět.

colombo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 528
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

"colombo" to napsal dobře. Tady člověk není v kruhu lidí, se kterými se dobře zná a musí pečlivě uvážit co píše. Hodně rozepsaných příspěvků jsem rychle smazal, když jsem to po sobě přečetl ale některé mi utekly, a když jsem dostal přes prsty, někdy tvrdším způsobem, který někomu může být proti srsti, začal jsem, pokud možno, vážit slova a raději se průběžně odhlašuji. Rychlá reakce na osobní výpad vyvolá dlouhou a odbočující diskuzi. Jsem tady taky nováček a spíš se chci něco naučit a nemůžu chtít od cizích lidí aby se se mnou párali. Na jiný diskuzích to nefunguje jinak. Útlocitné povahy se musejí rychle zorientovat a odvolávat se na vyšší věk není v dnešní době žádné terno. Doba je rychlá a s nikým se nepáře.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Som na tomto fóre už nejaký ten deň registrovaný. Tiež sa mi stalo, že som stratil heslo, dokonca som medzitým zmenil e-mail.
Obrátil som sa s prosbou na admina, lebo som nechcel meniť nick.
Admin mi vygeneroval nové heslo a bolo po probléme. Tiež som sa tu za ten čas veľa naučil, hlavne okolo kariet SS2.

JanoM
Registrace: 11/2004
Příspěvků: 101
Odpověď v diskusním vlákně
 

To: peti

Je pravda, že na některých fórech to chodí tak, že na mizernou otázku vůbec nikdo nereaguje. Pak by ses ale mohl dostat do myšlenkových potíží, proč se s Tebou nechce nikdo bavit.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Kluci klid kazdy dostava nekdy po koulich nekdo chce neco hned a taky to hned nema a nekdo si dela prcu a nekoho to nastve a druzi se smeji a jini nechapou neni nad teple uzeneee z udirny a kostovani jestli uz to je a k tomu palenka...

warteam83
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 842
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Správná reakce R^

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

Přesně tak

ano. warteam to napsal spravne. R^

onenon
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 425
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pohled z druhé strany

Tak, tak - po koulích dostává ten,

kdo nepřemýšlí nad zbytečností otázky (to si fakt myslíš, že když na jejich www je "Již brzy", tak zde dostaneš konkrétnější údaj?)

porušuje pravidla (dvojitá registrace, to že jsi zapomněl heslo a sám považuješ první registraci za mrtvou neznamená, že jsi pravidla neporušil - může být přihlédnuto k polehčující okolnosti, ale pravidlo jsi porušil)

a nakonec ten, kdo se vzteká bezdůvodně, místo toho aby se zamyslel...

Já osobně být adminem, tak Ti ten banán dám - ne pro založenou předchozí zbytečnou otázku, ne pro dvojitou registraci, ale za toto vlákno...

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

taky by mě zajímalo kdy začne vysílat flix-tv. v čr měla začat do konce roku a zatím nikdo nic neví ani google se nadá nic vyhledat :O

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

zujm

R^ R^ R^

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

To peti

No ako vidím,píšeš tu o niečom čo sa na starého a skúseného človeka,čo toho preskákal v živote veľa zbytočne čertíš,prskáš jedovaté sliny a pod.To chce kľud a z hlboka dýchať.Ja mám tiež už 70 rokov,nie som nováčikom na žiadnych iných fórach,poznajú ma tisícky ľudí,pomáham ak viem,poradím ako viem,ale na hlúpu otázku môžeš čakať len hlúpu odpoveď,alebo žiadnu.Zvlášť na tomto fóre sa ničomu nečuduj,zvykaj si že tu to tak chodí.Kašli na to nereaguj ak nedostaneš odpoveď,však sa o nič nejedná,hlavne nie,ak nejde o život.Nech sa ti darí.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Odpověď v diskusním vlákně
 

opeřenče

a proč na hlůpú otázku, co je na ni hlůpého :O

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Admine

jestli to byla nebo nebyla zbytečná nebo --bá otázka, posuďte sami:
https://www.parabola.cz/clanky/5715/flix-tv-nova-satelitni-dth-platforma-odstartuje-do-konce-roku/

To Jackal: máš trochu jiný názor než já, ale je tvůj. Nabádají mě tu abych se nečertil, tak se nečertím. A kdyby mi amin dal třeba kilo meruněk, tak co se stane. Země se bude točit dál, moře bude stále slané dál a satelity budou vysílat dál. :crying:

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti, Zujm

A proč se nezeptáte přímo u zdroje, to si fakt myslíte, že Vám tu (na kterémkoliv fóru) někdo z koule vyvěští přesné datum a důvody? NE. A řeknu, co vám asi napíše provozovatel: Děkujeme za otázku, Váš zájem nás nesmírně těší. Vše je ve stadiu konečných příprav, abychom mohli již od začátku poskytnout co nejkvalitnější služby (čti máme technické či jiné problémy) a ve správný čas a s dostatečným předstihem bude vše oznámeno. Bla, bla, bla. Z tohoto důvodu jsou podobné otázky zbytečné a stupidní, ať se Vám to líbí nebo ne.

Peti, navíc Ty píšeš, že jsi koukal na Novotného (já pouze do 17 na Husáka) a zažil pár vysvětlovaček a já věřím (vlastně i ze své krátké zkušenosti vím), že tehdy bylo NUTNÉ používat mozek a MUSEL jsi si dobře rozmyslet CO, KDE, KDY a PŘED KÝM řekneš. Proč to nejde i nyní? Protože je najednou svoboda slova, každý může plácat cokoliv kdekoliv a ostatní to musí bez řečí trpět? A pokud ne, tak začneš kolem sebe kopat a odvolávat se na bůhvíco?

Jak jsem psal, porušil jsi pravidla dvojitá registrace: už vidím, jak se ženíš podruhé s tím, že původní manželství považuješ za uzavřené, protože jsi ztratil oddací list, navíc jsi založil dvě zbytečné vlákna a rozčiluješ se zbytečně - to že jsi přestal používat mozek není naše chyba.

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Jo a dáváš odkaz na článek? Takže víš, že tu je! Proč nediskutuješ tam? Že bys nedostal odpověď? Tu z principu NEMŮŽEŠ dostat ani zde. Prostě si počkej, víš kolik projektů se zpozdilo či nikdy nerozjelo? To je to fakt tak důležité - nebudeš o nic moudřejší, jen např. v hospodě budeš moci říct: heč, já vím kdy, o to Ti jde?

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

jackal

no vidíš a přece jsi to vyvěštil z koule a teho Novotnýho já už nestihl akorát končl v 68 když sem šel do první třídy to už tam byl Ludvík Svoboda

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zujm

Pokud jsi si všiml, tak odstavec o Novotným je adresován petimu - to je to co píšu: je potřeba používat mozek

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

jackal

hluboce se ti omlouvám

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

To jackal

Nepoužívám třeba mozek, nebo je jiná doba. V radioklubu, v aeroklubu, v autoklubu jsme při závodech byli soupeři "na život a smrt" ale potom i při čekání na výsledky jsme horlivě diskutovali, ale nikdy nikdo nikomu nenadával a neurážel - měli jsme společné zájmy a tak jsme si navzájem pomáhali a radili. A třeba na srazu CB si nikdo nedovolil říct druhému ani, že je jouda. Zkrátka je jiná doba a dnes je běžné, že po sobě lidi střílej.

Ano, porušil jsem článek 1 a 7, ale nebyl jsem z fóra nikdy vyloučen, a kdo čl.1 nikdy neporušil? Ty určitě ne.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra