Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

ADMINE, ADMINE

Ano, Admnie, podporuj tady urážení, ponižování, frajeřiny, vytahování se nad druhé, atd, atd, a když se chce slušný člověk bránit, tak to blokneš. Takže celá diskuze na parabole z odborného a informačního hlediska je podle mne na HOVNO a strč si ji klidně třeba do (nevhodné slovo)E! To Ti píše jinak slušný člověk, kterého jsi NASRAL skoro k infaktu.

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

Peti

Já ho porušuji pravidelně - na hrubý pytel hrubá záplata (čti: lenochy, autory zbytečných a stupidních dotazů apod.)

Nejsem v tomto svatoušek, který nikde, nikdy, nikoho neurážel až doteď a to ještě v afektu, takže je to vlastně v pořádku.

Nějak se nám ale vytratilo jádro pudla - co jsi čekal na svou otáfku o Flix a co jsi čekal za reakce na svůj hysterický výlev?

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

kluci nechte už toho bu´dte rozumní (jackal

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zujm

hluboce se Ti omlouvám za svůj nerozum. Platforma FLIX TV bude spuštěna 15.1. 2016 v 18 hodin - už jsi Peti spokojený? Nezapomeň 15.1. 2016 v 18:01 založit nové vlákno, třeba s názvem: Flix TV - co se děje? Mějte se

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

poslední moje Re Admin

Zkrátka nepochopili jste o co mi jde. Možná pochopíte z kvízové otázky:

Když se Vás 10 letý kluk zeptá, co je to krystalka, tak

A) vysvětlíte mu to
B) pošlete ho do sklepa pro 2 brambory a jdete na půdu hledat diodu a sluchátka
C) odpovíte mu "Nejsi hloupý"?

za C) je na tomto fóru správně.

A teď už nevidím, neslyším, mlčím, nečtu, nepíšu... a jdu si natáhnout radši do sklepa Rulandu. :dead: :dead: :dead: :dead: :dead:

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

Peti

Krystalu bych vysvětlil - i funkčnost bez zdroje, ale Tvůj dotaz se tomu Tvému příkladu ani nepřiblížil: popsal jsem to jasně a jestli Tě zajímají spekulace a fámy, tak volej věštce nebo si kup bulvár nebo začni používat mozek - to nemá s technickými informacemi a snahou něco vědět NIC společného. Snažíš se kolem sebe kopat, ale sám bys potřeboval nakopnout (při vší úctě k Tvému věku - jinak bych byl drsnější).

Jste největšími pokrytci, jaké svět kdy poznal. Dovoláváte se hodnot, jimiž pohrdáte a po nichž bezohledně a cynicky šlapete

Jackal
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 242
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

hernajs ty si nějakej už moc uraženej na to že si zaregistrovaný tady na foru ani ne měsíc ,budeš si muset fešáku zvykat .Poučovat tady po měsíci co kdo má a nemá ,to si teda frajer.čus. :laughing:

marksony
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

markssony

musíš si to přečíst celé, píše že si nemohl vzpomenůt na heslo, tak si založil nový nick.

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Navrhuji toto vlákno zamknout

georg11
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ADMINE, ADMINE

Jasně, to je opravdu chytré řešení zamknout vlákno! Na nic jiného se nezmůžete! Co si takhle přiznat, že má peti naprostou pravdu. Co se děje na tomto fóru opravdu nemá obdoby.

gliderman
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 752
Odpověď v diskusním vlákně
 

zujm

No vidíš, v 68 po nás střílela bratrská vojska u Muzea, a to mi bylo 20. Novotného znám z hostince U Zeleného Stromu, v Kostelci nad Černými Lesy kam jezdil hrát mariáš(mimochodem skvěle)z Kouřimi, kde bydlel když složil funce. Samozřejmě se chlapi do něj pustili a všechny posílal do háje s tím, že sice nebylo všecho dobře ale za něj tu Rusové nebyli. To jen na vysvětlenou, proč se tu chovám smířlivě a když napíšu voslovinu, tak se přiznám, svěsím ohon a zase chvíli jen čtu.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra