Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Něco pro pobavení!!!

Zdravím,reagoval jsem na Fb na zařazení programu Prima Max do nabídky Digi TV.Zkopíruji vám sem můj názor a pak odpověď nějaké asi slečny Romany z Digi.Já: S takovou velkou slávou nám všem oznamujete, jak jste přidali Primu Max, ale v SD mazanici v roce 2016, to snad ne? To jste ji snad ani neměli do rastru přidávat.Odpověď Romany:Dobré dáno, Dalibore. SD, tedy standard definition, je zcela standardní rozlišení. Dlouhá řada našich klientů preferuje tuto kvalitu, protože je pro ně na starších TV uživatelsky příjemnější a naopak u stanic, které vysíláme jn v HD evidujeme požadavky na zařazení stanice i v SD kvalitě. Kanály v HD rozlišení s sebou zároveň nesou i vyšší náklady, což by znamenalo zvýšení ceny jednotlivých balíčků. To je cesta, kterou se vydávat nechceme. Věřím, že si uvedená stanice najde své fanoušky a jsme rádi, že jsme mohli žádostem klientů vyhovět a kanál do nabídky přidat. Díky za pochopení. Pěkný den. Romana - FB Tým Nové DIGI.No co dodat. ;P

dalis
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 90
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Neřešíme snad ČJ.Ale téma.Většinou při instalaci satáku se mně lidi neptaj na znalost českého jazyka asi tak.Jinak ČJ není můj koníček to je fakt. :lookaround:

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

a nebude to nahodou tim ze starsi lide vetsinou blbe vidi ? 😀 nekdy si pripadam jak v lecebne 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

korkoran

Vzpomínáš na ta placatá akvária, co se dávala před obrazovku, aby byl vĕtší obraz? A ty strašlivé barevné pruhy? :))) :laughing:

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

No vydíš já už 3 mesíce na marodce z karpálníma tunelama,ale. :)

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

jo karpaly jsou svinstvo 😀 ale zase mas cas na sportovni leto 😀 bude Olympiada 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

No ted si na to kápl brácho. :))

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Doufám že jsme na dobrem foru Něco pro pobavení!!!Mám rád humor.Nic pro ti kristián1 táhne mi na 5 desetiletí jen pro představu.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

no nadpis byl " neco pro pobaveni " 😀
takze v pohode 😀
a karpaly maj i mlady lidi 😀 to neni za zasluhy 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

ale zeptam se.nekteri lidi maji pod svym prispevkem reklamu nebo co to je ? ROSTA tam ma cryptobox 650HD.ty mas tuhle masinu ? a funguje to ? je to spolehlivy ? jen se ptam nic ve zlym. 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Víš brácho líbíš semi nejsem 4% mněl cca 10 satáku možná i více.měním to co asi rok aby vyděl posun.Mám ho skoro rok poradili mi ho v prodejně nakupuji tam 15 let že je splehlivý a levný že jejich montážnicí ho berou nejvíce.já sním spokojený.začínál v HD GLobem,Fergusnem.Amikec ted Cryptobox.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Každý čeká od Sat Setoboxu něco jiného já se přestěhoval do bytu v paneláku kde mám celý orbit 85E až 45W mám motor.Nedívám se na volné FTA programi jestli mi rozumíš.Nemohu se tu rozepisovat hrozil by banán.

Vu+DUO 4K SE,BlackHole 3.1.0H.Octagon SF8008 OpenAtv6,4 100 Emme Esse 100.Motor DIGIPOWER SG2100A.85E-30w.TV65Samsung QE65Q80T.Dab anténa VATEN DAB 10PZ.

ROSTA
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Taky se mi lybys R^

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dalis

Romana i Ty máte pravdu. Co uživatel, to jiný požadavek. Někdo má rád obraz do studena, někdo radši teplé barvy. Někdo sleduje pořady a programy, někdo počítá kolik toho naladí, někdo se dívá na televizi a někdo měří drahými měřáky kvalitu obrazu. Berte to tak, jak vám to tento poskytovatel nabízí, nebo přejděte k jinému, který vám vyhovuje, ale ten bude mít zase něco jiného, co se vám nebude líbit. Zkrátka komu se to nelíbí, ať hraje po večerech Pexeso.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

To já radši domino.

kecal11
Registrace: 6/2016
Příspěvků: 263
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

to mi bylo asi 12 let,když přestala hrát.Povídám mámě,kup mi pájku a já to zkusím.Byla to má 1.pájka,byli jsme chudý.Tv jsem rozebral na rozkládacím stole v obyváku,něco přiletoval,sešrouboval a vona hrála ještě 8 let,kdy jsem ji dostal k svatbě.Do dnes nevím,proč a co to bylo :lookaround: :O :lookaround:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

Jo a to akvárko jsme měli jen asi pár dní od někoho půjčené,na to už nebylo,a vono se na to blbě koukalo více lidem

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Romana

Jo doktorka Romana,to je "žrádlo"! Prostě, já klacky nežeru.

Jendaj
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 201
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ROSTA

chápu 😀 takze pouzitelnost tam je

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

opravim alebo doplnim nick oneeeee. ak vadia cierne pruhy pri starsich tv relaciach v HD rozliseni, tak staci upravit zobrazenie nielen na TV prijimaci ale napr. jednoducho LEN v nastaveniach STB, KDE OBRAZ NASTAVIS NA 4:3 PANSCAN. pochopitelne nastavenie zavisi od typu TV alebo STB. potom bude vysielany obraz tzv HD rozlisenia starsich tv relacii bez ciernych bocnych pruhov a nemusis prepinat na SD tv stanicu. kde je pochopitelne zobrazenie 16:9, aj pri starsich tv relaciach natocenych v pomere stran 4:3...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Prý zlatý skylink když to má zdarma nic za to neplatí :crying:

pussycat
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

DigiTv by mohli vysílat černobíle a přišlo bi je to ještě levněji.

kulhos
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohušu

neboj já to umím nastavit,ale lenora mi nedovolí to furt přehazovat a tak mám klid až do vypnutí sd,jen si pustím vyšší kanál,stejně by to byl jen výřez,já preferuji hd,ale kvůli sd mít doma rušno-to mi za to nestojí!/CI+UPC/ :8)

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Stará kdysi taky nadávala na pruhy po stranách při starších pořadech. Namluvil jsem jí, že to tak ta stanice vysílá schválně, a že s tím nejde nic udělat, a že až poběží něco novějšího, tak to bude přes celou tv. Spokojila se s tím, a je klid. :))

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pussycat

A co všechno má vlastně ten Skylink zdarma? Pořád to tady někdo vytahuje, ale v podstatě nikdo není schopen říci co je obsahem.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

a on ma skylink neco zdarma ? mozna tak neustale technicke problemy jsou zdarma 😀 a satkomplet pro nove zakazniky 😀 ale jinak 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra