Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Něco pro pobavení!!!

Zdravím,reagoval jsem na Fb na zařazení programu Prima Max do nabídky Digi TV.Zkopíruji vám sem můj názor a pak odpověď nějaké asi slečny Romany z Digi.Já: S takovou velkou slávou nám všem oznamujete, jak jste přidali Primu Max, ale v SD mazanici v roce 2016, to snad ne? To jste ji snad ani neměli do rastru přidávat.Odpověď Romany:Dobré dáno, Dalibore. SD, tedy standard definition, je zcela standardní rozlišení. Dlouhá řada našich klientů preferuje tuto kvalitu, protože je pro ně na starších TV uživatelsky příjemnější a naopak u stanic, které vysíláme jn v HD evidujeme požadavky na zařazení stanice i v SD kvalitě. Kanály v HD rozlišení s sebou zároveň nesou i vyšší náklady, což by znamenalo zvýšení ceny jednotlivých balíčků. To je cesta, kterou se vydávat nechceme. Věřím, že si uvedená stanice najde své fanoušky a jsme rádi, že jsme mohli žádostem klientů vyhovět a kanál do nabídky přidat. Díky za pochopení. Pěkný den. Romana - FB Tým Nové DIGI.No co dodat. ;P

dalis
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 90
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

pri uprave

obrazoveho formatu HDtv spyko, ktory je vysielany 4:3 a na paneli 16:9 su bocne cierne pruhy sa upravou 4:3 panscan, nejedna o vyrez obrazu na 16:9. naopak obraz 4:3 je komplet konvertovany cez 4:3 panscan, na format 16:9. avsak vrchna a spodna cast obrazu je mikroskopicky deformovana, no volnym okom deformacia obrazu nieje viditelna. takto je mozne sledovat starsie tv relacie natocene vo formate 4:3, vysielane v HDtv na paneli 16:9 bez bocnych ciernych pruhov bez akehosi vyrezu obrazu, v tzv HD rozliseni...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohušu

děkuji,jenže u panasoniku panscan není,16-9,14-9,střed,3x zoom-možná z nich je některý panscan,ale i tak bych to po každém starém filmu musel přehazovat,no ještě jsem zapomněl-auto,a víš ,že jsem to ani nezkusil,vyzkouším-moc děkuji! :O :8)

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

obraz

spolahlivo tzv PLNOHODNOTNE upravujem na STB funkciou PANSCAN 4:3. skus ak to tvoj STB dovoli...pri uprave na tv panasonic funkciou zoom, sa jedna o upravu obrazu NEPLNOHODNOTNYM VYREZOM na 16:9.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Musím tě zklamat satelit komplet jsem prodal,UPCmi dalo k internetu tv zdarma,modul ci+ je v tv,i tak děkuji v noci to projedu. :)

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Je děs, že HD 4:3 formát, vysílají i Němci !! :ogre:

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

@CES

ano, starsie tv relacie vysielaju 4:3 v HD...avsak upravou formatu obrazu v menu STB na 4:3 panscan, zobrazenie nasledne na tv 16:9 HD v poho...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohus31

Mi to jde nastavit na fotmát ze 4:3 na 16:9 na Technisatu i na TV, ale je tam komprinace a degradace HD obrazu, ale to jsme již cca 3.roky zpět zde probrali. Dík a OK. R^ R^

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Napadá té jak z čtverce udělat obdélník bez té degradace nějak jinak? Protože pak už bys třeba nemusel pracovat a ušetřil ostatní své stupdity.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Zde má někdo namrzlí mozek - žé. V. Havel.

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

mozno

v niecom by sa dalo tzv romane dat aj za pravdu. pretoze vcera som na ct1hd zapol na 17sekund stary tv serial SANITKA a skutocne som to radsej prepol kvoli kvalite obrazu na ct1sd, aby ma sanitka z dovolenky neodviezla. nie vsak kvoli formatu obrazu ale na ct1hd sa stary analogovy prepis na rozblikany, sietkovo perforovany digital absolutne nedal pozerat... v tackychto pripadoch je skutocne lepsie pozerat SDtv rozlisenie ako HD tv. aj som zvedavy ako budu v buducnosti vysielane stare analogove formaty v rozliseni UHD 4k...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

:))) :))) :)))

Od zajtra reagujem len na toho, ktorý za to nestojí ! ...a kompersor4 je môj brat :)

dtnl
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 832
Odpověď v diskusním vlákně
 

korkorane

proč si včera nenapsal?

zujm
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy Zlatý Skylink! :) :) :)

Pravdu máš, zlatý skylink, Pirma Max v HD je super věc a pokud vim tak jsou i první, kdo zařadil Prima ZOOM v HD taky super. :) :) :)

sat. přijímač: abCryptobox; parabola: Mascom prům.: 80 cm; LNB: monoblok Astra 23,5°E, Astra 19,2°E; Operátor: Skylink-Digital

Jiri05
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Má pavdu to děvče. Skutečně "Dlouhá řada (a ta je opravdu velká - moje pozn.) našich klientů preferuje tuto kvalitu, protože je pro ně na starších TV uživatelsky příjemnější..."

Jak už jsem psal, stačí si seřídit pořádně obraz na vašich špičkových TV, případně si dojít k očnímu lékaři a rozdíl nepoznáte. Já s SD nemám na Samsungu žádné problémy, k mazanině má nekonečně daleko. Sleduji pořady a neměřím kvalitu obrazu, toky, a kdovíco ještě, stejně jako stotisíce NOMÁLNÍCH diváků.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Něco pro pobavení!!!

Jak výstižný název vlákna! :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra