Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Nabídka ceny v 12-ti měsíčním závazku na služby : freeSAT medium za 299 Kč + Twin služba1 zdarma + Twin služba2 za 50 Kč + freeSAT plus za 40 Kč + HBO MaxPak 193 Kč + Filmbox Pak za 50 Kč + freeSAT HD za 50 Kč (bez závazku). Celkem tedy 677 Kč.

dasenka
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 452
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skyrider

Tak na tohle mě nedostaneš...
Mám totiž v přijímači kartu od Skylinku na základ, abych měl základ cz+sk v HD, a na to ostatní, což je pro mě dostatečné množství sportu v HD, dokumenty v HD, a pár dětských prohramů, a v neposlední řadě několik free hudebních stanic.
A ať se na mě nikdo nezlobí, ale rozdíl v kvalitě obrazu jsem nezaznamenal. HD je v pohodě u obou, a SD je taky stejná kvalita u obou.

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Naaalim

:laughing: :laughing: Jé já zapomněl, že u Freesatu vázanost není :laughing:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Keď si otvoríte stránky freesatu, tak zistíte že dávajú takmer všetko zadarmo. Asi chcú byť po novom "hodnoverní" svojmu kradnutému názvu.
;)

skyrider
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 1 033
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Se Skylinkem jsem začínal, vlastně s CS linkem, než ho Skylink spolkl a pak jsem znechucen přešel k Freesatu. S ním jsem v pohodě, naprosto mi vyhovuje jeho nabídka, naprostá spokojenost s poměrem kvalita, nabídka, cena. Pokud někomu Freesat nevyhovuje, má třeba Skylink, Digi, Magio, Antk sat, Plustelku, Flix... Každý si může vybrat, co chce a je strůjcem svého štěstí.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bobsen

Mne to nevadi, len pis objektivne. :laughing:

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

Nejsem žádný jouda a umím počítat. Přijímač si vezme v nájmu jen antimatemetik, který si neumí spočítat, že ho za 2 roky 2x přeplatí a u některých poskytovatelů ho pak ještě musí vrátit. Levněji samozřejmě vyjde vlastní STB, nebo nemám pravdu?

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

skyrider

Palermo ti jasne odpovedal a dal vysvetlenie. Ty zas prekrucas a pises zas o nejakom ukradnutom nazve. Co je uz trapne a smiesne.Respektuj jeho nazor.Tvoje reakcie stoja za fajku mocu. Koresponduju s tvojou vecnou diskusiou a demagogiou, ale len v kecoch.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

@skyrider: být tebou, tak o dárečkách pomlčím - ten odpad MixBox od Skylinku, to je tedy "kvalitka" ;)

@BOBSEN: no víš jak, každý si nenabral klienty na klamavou reklamu "navždy zdarma" jako Skylink. Ale neboj, na každou sv!ňi se vaří voda - loni byli -100 000 karet, za pár roků na stejném čísle bude Skylink. :8)

@ja987: ano chudáci jsou ti kteří jim na to skočili - skyrider, BOBSEN a další :)))

xTomik
Registrace: 7/2013
Příspěvků: 1 681
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Moje zkušenost s FreeSatem stará pár let. Službu jsem bratrovi vyřizoval, protože mu šlo o množství a ne až tak o obrazovou kvalitu. Online objednání. Telefonát od nich kvůli doplnění údajů, které jsem uváděl ve formuláři. Několikateré přepínání mezi jednotlivými telefonisty. Karta dorazila, volal jsem kvůli aktivaci. V systému neměli, že by ji vůbec odeslali. Takže absolutně neprofesionální přístup. Skylink? Vše řeším online a nebo mailem, na který odpovídají max. do dne. Stará DIGI, párkrát telefonát kvůli zápisům na kartě a jeden nepříjemný telefonát při rušení. Flix, vyčerpávající odpověď na můj dotaz během několika desítek minut. Nová DIGI? Jde mimo mě.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

xTomik: Ty a tobě podobní máte jeden zásadní problém. Nedokážete pochopit nejen psaný text, ale všeobecně obsah sdělení. V reklamě se mluví o ZŘÍZENÍ za 1 korunu a to je pravda. Službu zřídí za korunu, jen je tam jedno ale. Ovšem i freeSat má ale, a nejedno. Třeba vázanost. Proč si předplácet něco, co během roku téměř vůbec nevyužiji. Každý nesedí u bedny celý den. Skylink mi vyhovuje, protože si můžu předlatit jen na zimu.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

dasenka: Když už tu děláš reklamu, tak si zjisti, jak se jmenují jednotlivé pakety. Protože už nějaký měsím obsahují v názvu HD. Takže zřejmě máš velký... a třeba i v HD.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

DVBT ty mas asi tiez problem citat co pisu ini.Viazanost je v jednom aj druhom pripade.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nabídka ceny od freeSAT

Je nějaký rozdíl,v transporderech meziUPC a Freisatem direkt?Tady je totiě jen seznam UPC.Dnes mám ladit dvěva známím freesat

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nabídka ceny od freeSAT

Opravuji ,zde je freesat,co má s UPC společného?

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@xTomik

:laughing: :laughing: :laughing: Navždy zdarma, kdo ti to slíbil ? Prodejce nebo nějakej dealer karet ? :laughing: :laughing: :laughing:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@palermo67

Žádná oficiální nabídka "navždy zdarma" nebyla. Na obalu karty bylo napsáno "CZ+SK programy v ceně karty".
Hlavně je fakt, že na sloganu "navždy zdarma" si nejvíce nakapsovali prodejci a montážníci.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@xTomik

I kdyby kdysi byl slib "navždy zdarma", tak to nesliboval současný provozovatel Skylinku.
Reakci typu "měli převzít i závazky" si klidně odpusť. Můj názor na takové bláboly přeci znáš.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Samozřejmě, že je to tak jenže většina lidí si z toho cvrká, že jim Freesat dá přijímač a Skylink ne. A ted si představ, že tam jsou třeba 8 let, to je darda kterou zaplatí za přijímač :laughing: :laughing: ale jsou spokojeni protože jim ho Freesat vymění za jinej když bude potřeba, že si ho 4násobně předplatili už jim asi nedochází. :laughing: :laughing:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Bobsen a naco ti je k freesatu prijimac. Len neznalek si ho zoberie. Kazdy normalny si zoberie kartu bez viazanosti a da si ju do vlastneho prijimaca.😃

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Nevím,co se zde řeší - jeden je za 17,54 a ostatní bez 2,46 za 20.Z historických souvislostí jasně vyplývá,že společnost FreeSat vždy vázala klienta smlouvou s pravidelnou platbou (případně později předplacenou kartou,ke kartě za SERPO ,jsem se nikdy nedostal,i když jsem ji 2x objednal...). :)) .No a o SKYLINKU víme svoje (že v demokratické zemi ,by patrně zaplatil mnoha abonentům téměř plnou investici,je na bíledni).Takže skóre je po druhé třetině nerozhodně 2:2,Skylink má v základní sestavě více odpadu v HD,ovšem též M7 hráčů vyloučených do konce utkání... :))

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Pánové proč ty hádky. Freesat může být levnější. Proč? Je to na úkor kvality. Vždyť je to super mazanice. Už i Digi2Go přes net má lepší kvalitu obrazu. Co je levné neznamená dobré či kvalitní.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@skyrider

Už tu každý vie , že si platený agent skylinku. Ale odpovedz mi na jednu otázku:
Prečo chýba tvoj príspevok , ked sa píše u skylinku o tme na niektorých TP ?
Ale ked sa jedná o freesat tvoj hanebný príspevok chýbať nesmie...
Zbožňuj svoj skylink do nemoty , to vadiť nikomu nebude, ale nepíš klamstvá o freesate.....

Jusztisch
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 131
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Já platím u freesatu 349 kč na 2TV balíček HD+ a jsem spokojený.Na ty kecy o mazanicích skočí skyriderovi a pod. jenom trdla.U skylinku je to s obrazem podobné,jen to někteří neumí přiznat.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

jjery

jjery to není pravda srovnej si tv nova, Markíza. Joj hd a uvidíš jaký je rozdíl (propastny), v kvalite.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nabídka ceny od freeSAT na 3 TV

Trochu mi to tu připomíná to roztomilé vlákno o Rossiya 24... ;)

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 114
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra