Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Kmitočet 12 344

Zdarec lidi už jsem se potkal se sekáním tohoto kmitočtu na všech možných satelitech i integrovaných v TV. Na signálu nedochází k žádnému kolísání. Kde je problém? když všechno ostatní běží normálně tak to asi nebude "kondíkem" Má někdo vysvětlení? Dík.

animuk
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 15
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Udělám vyjímku a ještě ti odpovím:
Já osobně problém nemám!
Neboť to dávám dohromady všem ostatním, aby mohli koukat :laughing:
Denně musím diagnostikovat a odstranit několik problémů souvisejících se spotřební elektronikou neb je to má práce a koníček ;)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

Delta1

tak vidíš,skylink nic opravovat nemusí,když to zvládáš sám,já to dělám taky tak,všem to jede OK

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Otázkou

je kolik z těch 2 milionu má skutečně tento problém a na jakých přístrojích.To se nikdy nikdo asi nedozví. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

No ale drvive množstvo z tých 2 milionov ani nevie že nejaký web ktorý rieši satproblematiku existuje. A ak vie tam tam nechodi alebo nepíše.Takže sa ani nedozvieme či maju problém :)

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

Zdravim vsechny. Jen by me teda zajimalo co je jineho na tehle frekvenci oproti jinym frekvencim, kdyz sni maji nektere pristroje problem? Osobne podotykam ze mam s touhle frekvenci taky problemy. A jine frekvence od Skylinku to nedelaji.

zelinka
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 34
Odpověď v diskusním vlákně
 

hobo

kdo má problém,řeší to u prodejce,dodejce,u výrobce,u vysilatele,u kamaráda,v hospodě,na facebooku,na chatu,v diskuzi zde a jiných ,pár jich bude

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

zelinka

Tak to nás všechny-prostě jiná data v jiném slovosledu a dat.toku!
Ale tohle jediné se asi bohužel nedozvíme, až to ten správný šikovný technik přenastaví ke spokojenosti nás všech!
Držím mu však palce :)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zelinka

pozri s. rate a rozdiel zbadas...avsak usmevne je, ze predajcovia nedavno predavali nieco, co mohli tusit ze za cas bude nafigu. pretoze na staruckych udrziavanych masinkach nieje problem.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

Tož též přispěju do take fajne diskuse. Osobně jsem přesvědčen, že ten stovkový odhad nemusí být daleko od pravdy. Tipuji odchylku tak max. do 2%. Takže téměř se stoprocentní jistotou by sa dalo povedat, že jich bude mít prroblém od 98 do 102. Za to štestí by si mohli vsadit i sportku..

2M aktivních karet, odhadnu, že na parabole je zaregistrováno 1% a z těch 20K jich tak 2K sem tam i něco přispěje. A z těch 2K mají 2lidi dohromady 12ks střepu co s tím mají problém :-)

Nevadí, příspěvky naskakují a gramodeska se točí dál :))

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Nejsem vubec žádný odborník,ale v čem spočívá ta nadupanost oproti ostatním TP Skylinku se stejným SR,FEC,modulací?Tam přeci žádný problém není. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomik535

no máš pravdu,gramodeska funguje a 2 miliony karet,není 2 miliony koukačů,technologie je zase trošku jinde,na jednu kartu taky kouká třeba 1000 lidí s těmi střepy a koukají,nebo si to nechají opravit,aby nemuseli prosit bohy M7 za úpravu TP

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

hobo

jen maličkost navíc,jedna z mála TXT,třeba

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

Rád bych se podělil s jedním mým takovým poznatkem ohledně této frekvence. Nejde o příjem, ale o následné zpracování nahrávky v aplikaci VideoReDo. Pokud sestříhám nahrávku, uložím a následně uložím znovu pod jiným názvem a tyto nahrávky porovnám, tak by měly být identické. Identické jsou v případě, že jsou z jakéhokoliv jiného TP než 12344. Jsou identické i z původní frekvence ČT (12363). Ale z nové frekvence 12344 dvě stejně sestříhané nahrávky identické nejsou. Vypadá to, jako kdyby bloky jednotlivých stop ve streamu byly vždy uloženy v jiném pořadí (zkoušel jsem nahrávku uložit 10x a pokaždé byla jiná). Ale pokud nejdříve pomocí aplikace TS-Doctor ponechám ve streamu jen stopu videa a audia, tak poté jsou dvě sestříhané verze takto upravené nahrávky také identické. Je zajímavé, že tato anomálie je pouze u nahrávek z TP 12344.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

po lopate

zelinka s. rate /symbol rate/ alebo prenosova rychlost je nova /podstatne vyssia/. niektore STB mozu mat problem. napriklad programy BBC s SR nad 44tis. tiez niektore STB nezvladaju doteraz...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pf09

Já přidám dalších 12-15 aby to bylo zajímyvé,ale teď druhý den all OK.Zajímavé na mé techsat 46 anténě v 5 podlaží žádný problém nebyl u číňana a SharpTv/sat,ale jsem tam málo

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

SirMax

jak hodně jsou jiné,jde o bity???

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

Ano chapu, ale u skylinku jsou i jine frekvence s takto vysokym SR a tam problem neni.

zelinka
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 34
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Když nahrávky porovnám (Total Commander / Porovnat podle obsahu), tak je vidět, že některé části souborů jsou stejné a zbytek je jiný. A pokaždé jsou rozdílné jinak, jednou mi TC nahlásí 30 rozdílů, jindy 200 a jednou dokonce cca 619000.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

SirMax

:)
A pomalu se k jádru pudla doberou i ostatní!
Paket ČT je jinak složen a poskládán!
Jen ten, kdo to skládá by měl vědět, včem přesně je změna Stará data ČT a NOVÁ DATA ČT.

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

SirMax

jaký je důvod toto zkoumat??,já sestříhám a koukám na film

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Asi ani VideoReDo si se streamem z TP 12344 neví rady. Ale sestříhaná nahrávka přehrát jde a vypadá to, že ani v ní nejsou viditelné chyby.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zelinka

predbeh si me. 😃 presne.jsou tam i jine frekvence se symbol rate 29900 napr Nova.Fanda.Joj.a ty vsechny jsou v pohode.takze v tomhle to asi neni.! 😃

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

VideoReDo TVSuite V4

mě chodí OK,ani netuší,kde jsem co nahrával

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Jen jsem se podělil s mým zjištěním, nic víc, nic míň. Jen to ukazuje, že se streamem z TP 12344 asi není něco v pořádku.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

SirMax

napsal.........A pokaždé jsou rozdílné jinak, jednou mi TC nahlásí 30 rozdílů, jindy 200 a jednou dokonce cca 619000.
A pak ty mašiny mají pokaždé jinou dobu náběhu!
Pokud už ČT paket zpracují, tak s ním nemají problém, až do chvíle opuštění TP a opětovného návratu!

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra