Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Kmitočet 12 344

Zdarec lidi už jsem se potkal se sekáním tohoto kmitočtu na všech možných satelitech i integrovaných v TV. Na signálu nedochází k žádnému kolísání. Kde je problém? když všechno ostatní běží normálně tak to asi nebude "kondíkem" Má někdo vysvětlení? Dík.

animuk
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 15
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

teda na několika satech pomohlo nové načtení a světe div se,po každé pod jinými údaji,od 342-348.Ariva 103,Satelita 2000,DiZiPiA,i dva číňani rozdílně,amika stejně,atd asi podle čipu

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

To Dusan

Ty si nejaký chytrí.""""Určitě to není to systémová chyba na vysílací straně. Ukazuje se, že i standardní a náročnější technologie mohou způsobit na nekvalitních přijímačích problémy (výrobci deklarované vlastnosti daný přijímač nemá). Je to systémová chyba na straně přijímací"""Kam na tie múdrosti chodíš do Towerkomu,do Skylinku,si zástancom týchto providerov?Poviem ti rovno,keby nechal Skylink všetko tak pred 3 rokmi,nerýpal sa v tom čomu nerozumie,nemuseli biť takéto problémy u žiadneho klienta.Kto druhému jamu kope,sám do nej spadne.Môže potom lákať klientov na Skylink aj zadarmo,všetci sa po týchto skúsenostiach naň vy...ú.Nikto si nebude dať vnucovať furt a stále,musíte si kúpiť HD prijímač,lebo SD vypíname,musíte si kúpiť certifikovaný prijímač,lebo na inom to nebude dobre fungovať,my nastavíme inú symbolovú rýchlosť a váš prijímač to nezvláda,kúpte si nami doporučovaný.Vieš čo choď do r...i s tvojími vyjadreniami,nikto na takéto názory nebude inak reagovať,jedine že nás naserieš.Stačí ti to?Nech sa darí.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

ČT jede podle normy a jestli si tady někdo myslí, že to budou kvůli pár nefunkčním starým křápům přelaďovat, tak to jste na velkým omylu. Neznám v mém okolí osobně nikoho, kdo by měl s tímto transpondérem problém, kabelovky nehlásí taky žádný problém, jen těch pár jedinců, co tu každý den naříká, jak jim to nejde, mají problém. Tak si už hoši kupte něco normálního, dostupného vašim finančním možnostem a bude pokoj. R^

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kibicak

Nevíš vše,dělají to i skylink ready stroje,jako HD topfieldy,zajímavé,že na moji A103 Topfieldu HD to s fubou 85 mělo na spodní straně záškrty jen u čtček a dnes čistý,při stejném počasí,občas i barandovů

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kibiciak

Tak potom aj ty si kup nový, ked je toto stareeeee:

https://www.parabola.cz/forum/reply-819789/

:)

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Když ti to dělá i na skylink ready přístrojích, tak se obrať na SkyLink, to dá rozum. Vždyť ten kmitočet byl zvolen v součinnosti SkyLink/ČT, tak by to mělo být v pořádku a SkyLink s tímto problémem musel počítat, pokud tam tedy nějaký je.

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

kdyz tu mluvite o modelech a odlisnostech parametru. tak ja jsem se vyprdnul na blbej fastscan od skylinku.dal sem tam proste blind scaning na A3 a naslo to v pohode.a jede to v pohode.jedina odlisnost v parametrech 29902.jinak nic.MediaLink 6500. 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

Naaalim

No DM800HD i 8000HD jsou taky stařečci. Já jsem svoji 8000 prodal už před třemi roky, hned jak vyšla 7080HD.

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kibiciak

No len mne to robilo len na dreame 7020 HD, už som si nevedel rady. Aj som preflashoval dream a nič nepomohlo. Teraz mám Merlin 3 a spominanú "úpravu". U zvyšných dvoch dreamov ten kmitočet ide v poriadku. Bola to len reakcia na tento tvoj príspevok

https://www.parabola.cz/forum/reply-819796/

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

Naaalim

Jo, v pohodě...
Soused má 7020HD s origo Experimental a žádný problém s kmitočty nemá. Schválně jsem mu před chvíli volal a ptal se ho, říkal, že to jede jak z praku... :)))

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kibicak

nechaj ho tak...Naaalim STB DM 7020 HD ani len nevidel!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohus31

Kibicak mi nič nerobí, normalne komunikujeme ,ale vidim bohus31, že ty mas s niečim problem.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Naaalim

pretoze DM 7020 HD nemas...tak isto nemas ani starucky DM 8000 HD PVR, pretoze inak by si nemohol popisat tolko technickych nezmyslov! jednoducho, ty si sa prezradil sam spolu s dtnl...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohus31

Mna ale nezaujima to čo pišeš a ani som si ta neprosil o radu.Pokial vidiš komunikujem s iným. Čomu veriš neveríš , čo mam či nemám je tvoj problém. Ani technický nezmysel neevidujem. ;)

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

to bohus31

Vítej do klubu "negativních"... :)))

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kibicak

Co je na tom k nepochopení, že některé přístroje chodí a jiné ne?! Proč by si měli lidé kupovat nové HD přístroje, když jim ty jejich slouží ke spokojenosti a jen proto, že nyní jim zlobí jen a pouze ČT paket!
:lookaround:
To je tak alibistické!
Až všichni zainteresovaní připustí, že je zde problém, tak začnou hledat, kde v odbavovacím řetězci je nastaveno "něco" špatně oproti původním datům! No a to bude ta chvíle, kdy se problém odhalí a vše začne fungovat jak má ;)
Jen se u toho technici trochu zapotí, protože v současné chvíli nevědí, co to způsobuje!
Ale stížnostma a analýzou dat se to posouvá! Protože se tím už aspoň někdo zabývá! :8)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dusan

naprostý souhlas,opravte,nebo vyměňte svá rádia

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

jak negativnich? realita faktov sa oklamat neda!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Hele domníval jsem se, že jsi technik. Pokud ano, tak nechápu tvůj postoj :lookaround:
Pokud mě zavolá kolega s problémem, tak se společně na něj podíváme a buď on, či já si snažíme pomoci!
Protože na problém může narazit kdokoli!
A tady problém je! Proč si myslíte, že se zde nyní nevyskytují některé známé nicky zainteresované do tohoto odvětví!
Protože moc dobře vědí, že je problém, na kterém začínají pracovat, ale nevědííí co nyní odpovědět!
Kromě hlášky od nás je vše ve vynikající kvalitě! Děkujeme vám za váš čas a využívání naších služeb!
Co naplat, že momentálně pro někoho s omezením?! :-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

Delta1

co ti mám napsat,1% max má problém,tak tu dálnici prostě upravíme,aby tam mohly jezdit i traktory

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

Niekto si zamieńa fakt za fikciu.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kmitočet 12 344

Vše řešíš odpovědí vyhodit šrot HD-kupte si nové HD?! Jo?!
I kdybych připustil tvé jedno procento, tak kolik to je u Skylinku dejme tomu ze dvou miliónů?!
To ti jako přijde málo?! Ze dne na den je u paketu ČT?!
Mě tedy ne!
:-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

Delta1

spočítej kolik lidí tady má problém,kolik si to opravilo,1% je samozřejmě nesmysl nadsadil jsem to,ta 100 lidí v republice

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Já znám 8. Ty znáš těch zbylých 92? :8)

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

pf09

já jednoho a tomu jsem opravil HW gosata,jo a ještě jeden,nějaký stařec satelita,zatím se neozvali,co chtěj řešit

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra