Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink dostal pokutu

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (RÚ) uložil spoločnosti M7 Group SA, prevádzkovateľovi satelitnej služby Skylink, za viacero správnych deliktov pokutu vo výške 100 000 eur. Informoval o tom dnes hovorca úradu Roman Vavro. :)))

joki741
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 71
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman1

Plácáš nesmysle! Podle čl. 1.6 VOP jsi žádostí o registraci Skylinku potvrdil, že jsi četl VOP a ve všech bodech s nimi souhlasíš. Pokud bys tak opravdu učinil a neviděl VOP jen z rychlíku a k tomu v tunelu, tak by z Tebe nemohl vypadnout takový blud, že "M7 Group nesplnila zákonnou povinnost informovat klienty o jejich právu odstoupit od smlouvy o poskytování veřejných služeb bez sankcí" Ukončení smlouvy dopodrobna totiž řeší bod 8 VOP, Ty jsi je tedy pečlivě přečetl a potvrdil, že s nimi souhlasíš, a teď tady děláš Neználka. Než napíšeš další odpověď, přečti si radši VOP. Je to tak na půlhoďku a dozvíš se tam i zajímavé věci, i to, že pokud ukončením smlouvy vzniknou poskytovateli nějaké náklady, je oprávněn po uživateli požadovat úhradu (ne pokutu). Pokud jsi však vázán délkou využívání služeb za poskytnutí slev (Skylink za 1 Kč a pod.), tak to řeší zase podmínky a smlouva o poskytnutí slev a Ty jsi určitě podepsal. :laughing: :laughing: :laughing:

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Měl bys ta písmenka, co píšu číst lépe a nedomýšlet si. Nikde jsem nenapsal, že nevyužívám Skylink, ale: "To by tak hrálo, aby mě někdo nutil používat Skylink" Neplatil jsem Skylinku už 18 měsíců a tak mi na poslední čtvrté kartě dobíhá předplatné zaplacené na 2 roky,(Ještě "používám, co jsem si vybral"). Bohužel Za 18 měsíců provedl Skylink takové kroky, které se mi nelíbí a tak mi už nevyhovuje a DNES mám názor, že už nebudu využívat od října Skylink vůbec (pokud mi v září nedá zase lukrativní nabídku, která mi bude vyhovovat)

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

satelit bez závazků a bez poplatků

To pravila firma,která umřela,neměla dědice,ale kupce,který jeji sliby nepřevzal Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Ano, Skylink, když koupil T-Mobile a CS-Link, udělal na jejich uživatele naprosto stejný podraz a levárnu, jako Bakala, když koupil byty OKD, na nájemníky bytů. A to mi nikdo nevymluví. Rv

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Skylink určitě CSlink nekupoval, máš to nějak pomotaný. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

To je mi celkem fuk, jestli kupoval, nebo dostal či co. Jak mi tedy vysvětlíš, že z uživatele CS-Linku jsem byl najednou uživatelem Skylinku a za chvíli bylo po "satelitu bez poplatků a vázanosti" a to samé u T-Mobilu satelit?

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

ja987

Ty 987 já jenom citoval za co dostal Skylink pokutu. Co bylo napsáno jaro nevymyslel
A pořád jsi mě neřekl, jaká pokuta mě hrozí ,když přestanu platit. Ty říkáš že ji dostal za bludy
Neoprávněné. Četl jsi vůbec ten článek. Ty vidíš slovo Skylink a začneš plivat kolem sebe. Aniž bys to přečetl.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Skylinkacki židovskí majitelia asi skakať od radosti nebudú...

sasuke
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman1

Ty sis ty VOP nečetl, tam bys odpověď našel.

Ptal ses, jakou dostaneš pokutu, když přestaneš TY platit.
Pokuta není sankce. Když přestaneš platit, nedostaneš žádnou pokutu.

Článek jsem četl a M7 Group dostala pokutu mimo jiné, že nesplnila zákonnou povinnost informovat klienty o jejich právu odstoupit od smlouvy o poskytování veřejných služeb BEZ
SANKCÍ, POKUD NEAKCEPTUJÍ PODSTATNOU ZMĚNU SMLUVNÍCH PODMÍNEK - ZMĚNU VÝŠE SERVISNÍHO POPLATKU.

Podle mne se pokuta týká článku "7.4. V případě nesouhlasu Uživatele se změnou podmínek a/nebo ceníku je Uživatel oprávněn postupovat podle odst. 8.4. těchto podmínek. V případě výpovědi smluvního vztahu SE JIŽ UHRAZENÉ POPLATKY A PŘEDPLATNÉ NEVRACÍ.

Takže Skylink naopak informuje, že pokud podáš výpověď podle článku 8.4, čeká Tě SANKCE = NEVRÁTÍ TI PŘEDPLATNÉ SP, NEBO BALÍČKU. V tom je ten zakopaný pudl. Nikde na světě neexistuje, že pokud přestaneš využívat službu (dáš výpověď), z důvodu jednostranné změny smlouvy či ceny poskytovatelem se kterou nesouhlasíš, aby Ti nevrátili již zaplacené nevyužité předplatné.
Jednoduše řečeno dostal pokutu, za to že informoval zákazníky, že nevrací nevyčerpané předplatné - kapišto?
To se tu ale již probíralo mnohokrát.
POKUTU M7 DOSTALI ZCELA OPRÁVNĚNĚ!

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

No když mám zaplacené třeba serpo na 5 let tak mě ho asi těžko zdraží. Pak nezaplatim . A dostanu sankcí nebo jak to myslíš​, meleš blbosti. Skylink nikdy nikomu nezdrazil to co měl zaplacené dopředu. Tak nevím o čem meleš. A neznám nikoho kdo si neprodloužil balíček že by dostal pokutu. A ani tu se o tom nepsalo. Ale pokuta se týká navýšení ceny,že neinformoval. Já myslím že není důvod prostě neprodlouzis a hotovo. A proč když si zaplatím na několik (treba5) let serpo by mě měl Skylink informovat mě ,že mě se to po 2 letech nelíbí a že to nechci. Když jsem to platil tak jsem souhlasil ,že ty peníze nevrátí.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Není lepší se chlubit tím, co sám dokážu namísto poukazování na to, kde neuspěl "soused"? Inu, typicky české, že?

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Krachující CSlink nekoupil ani nedostal Skylink, ale koupila ho M7 group, která koupila po cca roce i TradeTech Skylink ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Je mi fuk, jestli ukradl, převedl nebo dostal či získal CS-link. Samozřejmě Skylink není právnická osoba - je to součást M7 divize či čo. To však není podstatné. Podstatné je zkrátka, že nový majitel UDĚLAL PODRAZ NA UŽIVATELE a to neoddiskutuješ, přes to nejede vlak.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Ano, nový majitel M7 udělal podraz a oškubal tě, to je pravda, to je podstatné ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman1

Je to marný, je to marný, já o voze, Ty o koze. Když máš zaplacený SP na 5 let a oni zdraží a Ty sleduješ a využíváš Skylink dál, nic se neděje - využiješ předplacené služby v plné výši až dokonce, vyčerpáš předplatné a šmytec - (to teď dočerpávám na poslední kartě Skylinku; u další karty jsem dal výpověď k 31.12.2016, ale podle čl.3.6.4 a to mi předplacený SP na 1 1/2 roku vrátili i když nechtěli a u 2karet jsem vyčerpal SP a převedl na ČT) Tak mi věř, že vím o čem píšu.

Ale když zdraží SP nebo balíček, můžeš podat výpověď pole čl. 8.4 s 1měsíční výpovědní lhůtou k datu zdražení a to i když máš předplaceno na 4 roky ještě dopředu. Pak Ti kartu vypnou a deaktivují, ale předplacený SP Ti podle čl. 7.4.nevrátí. Tento článek je v rozporu s obecnou legislativou, za nevracení předplatného, i když s tím souhlasíš, dostal M7 pokutu 100 000€.
PŘEČTI SI UŽ KONEČNĚ VOP a nekvokej.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@letas

Som za to aby obcania NL.

Nespamujte ma, som na to starý!

gogo1
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 155
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

On existuje nějaký Skylink??? K čemu je to dobré.

sateliťák
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 081
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Proč dávát výpověď jednoduše kartu zahodim
A nemusím nic psát. Máš to naky pomotany.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

ja987@ Tak od října už mít Skylink nebudeš (což jsi napsal zcela srozumitelně), takže se zbytečně nenervuj a nějak ty zbývající 4 měsíce s tím "zlým" Skylinkem ještě doklepej :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Já se nerozčiluju nad Skylinkem - ten je mi u ři-ti. Ale vytočí mě, když tu pantáta radílek, který není schopen si přečíst 3 stránky A4 kdáká nesmysle a ptá se porád do kola polovičatě na naprosto jasnou věc, kterou jednoznačně řeší VOP.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman1

To, že neznáš a nerespektuješ VOP a smlouvu, kterou jsi uzavřel registrací karty, je Tvoje věc. O ukončení smlouvy zahozením karty se nikde nepíše, smlouva tím nekončí, ale trvá dále a ještě 3 roky je karta registrovaná a Ty jsi uživatel Skylinku, ale s registrovanou kartou bez aktivního balíčku. Kartu si třeba rozemel na plastový prášek - je to Tvoje věc, ale Tvoje smlouva trvá dál a to ještě 3 roky..
Pokud takto (zahozením karty) končí se Skylinkem i ostatní, tak se nedivím, že Skylink má 1/2 mega uživatelů. :laughing:

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

ja987 vam tu neco vysvetluje a ma to svoji logiku a vy jste jak vosy.Je to tipicky priklad toho jak to tu na parabole posledni roky vypada.
Nekteri uzivatele jsou zdarnym prikladem ze Cesky a Slovensky narod je banda ovci a takove maji firmy nejradeji.Tod muj osobni nazor na vec.

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Karta je majetkom Skylinku, že?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Jasně, smlouva trvá další 3 roky, to je další blábol..., je to 1rok, pak je karta vyřazena, jinak mají aktuálně cca 1.6 mega aktivních karet ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

To hromadné zahazování karet máš ovšem na svĕdomí Ty. Velice živĕ si vybavuji, jak jsi před časem psal, že kartu Skylink zahazuješ do kanálu. Zřejmě jsi silou svých argumentů a díky svému osobnímu charisma inspiroval mnohé k následování. Jsi zkrátka vůdcovský typ... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 128
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra