Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink dostal pokutu

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (RÚ) uložil spoločnosti M7 Group SA, prevádzkovateľovi satelitnej služby Skylink, za viacero správnych deliktov pokutu vo výške 100 000 eur. Informoval o tom dnes hovorca úradu Roman Vavro. :)))

joki741
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 71
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Omyl - píšeš o deaktivaci a aktivaci - to je 365 dní. Smlouva ale vzniká REGISTRACÍ a karta je vyřazena z REGISTRACE (ZANIKÁ SMLOUVA) po 3 letech deaktivace. Kartu lze reaktivovat pouze pokud je registrovaná (je platná smlouva, t.j. po dobu 3 let. Přečtení VOP by Ti taky neuškodilo.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

Ano, máš pravdu. Za to že hromadně vyhazují všichni karty, můžu já. Můžu taky za to, že měsíc je každých 28 dní v úplňku. A teď vážně: Ano, napsal jsem, že kartu hodím do kanálu, ale v době, kdy jsem neznal VOP, tak jako dnes, ale nenapsal jsem aby všichni karty házeli do kanálu. Když skočím s Eifelovky, tak Ty a ostatní taky pojedou skákat z Eifelovky? Určitě ne.
Po mém prohlášení, že kartu hodím do kanálu se tu objevila sprška proti mně a tak jsem si nejen přečetl, ale naučil VOP Skylinku. To víš, doba se mění a člověk míní.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Jestli karta je majetek Skylinku, jsem se nedočetl, naopak kartu si uživatel kupuje, tak podle OZ by měla být majetkem uživatele. Pozor neplést s kartou Freesatu - tu si uživatel nekupuje, obdrží ji bezplatně a neplatí aktivaci a karta je majetkem Freesatu.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Ale stejnĕ na Eiffelovku s Tebou pouze s padákem a do Hammeln v plovací vestĕ... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

karta ztrácí po roce registraci,(bez serpo),pak je bezprizorní a znovu se dá zaregistrovat za 299,-

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Karta je deaktivovaná ihned po ukončení předplatného a vyřazena z evidence po jednom roce, pak je nutno - možno zaregistrovat kartu za poplatek na stejného nebo jiného zákazníka, takže logicky jsou tři roky nesmysl. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Děkuji za vysvětlení, ale čl. 3.7 VOP to vysvětluje jinak. Buď VOP, nebo drobeček píše blafy. Nevím, ale řekl bych, že blafuješ Ty, drobečku.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Já píšu pouze skutečné poznatky z reálné praxe a to mnohokrát ověřené, takže tak. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Píšeš " ... nový majitel UDĚLAL PODRAZ NA UŽIVATELE a to neoddiskutuješ, přes to nejede vlak".

Předpokládám, že psaní velkými písmeny má navodit, že je to tak a bastafidli, jiná možnost neexistuje, protože ty jsi tak rozhodl.
Vlak přes to v pohodě jede. Už jsi někdy viděl firmu, která kupuje skoro krachující podnikatelskou aktivitu a pokračuje ve stejném systému provozování této aktivity, která ji přivedla téměř ke krachu?
Pokud takovou firmu znáš, sem s jejím názvem.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Tak ten vlak rozjeď a oddiskutuj mi mé přesvědčení a názor, že UDĚLAL PODRAZ NA UŽIVATELE.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Hned při ranní kávě mě při pohledu na mobil napadl příklad: Oscar - Vodafone. Nezměnilo se mi vůbec nic, původní smlouva byla zachována a trvá dál.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Já mám poznatky takové (shodné s VOP):
po vyčerpání předplatného SP či balíčku a nezaplacení

1.) v době 0 - 12 měs. zastavení poskytování služby - karta je vypnuta, aktivní, registrována = platí smlouva - najdu ji v osobním účtu. Po zaplacení SP nebo balíčku lze sledovat programy.

2.) 12 - 36 měs. deaktivace karty - karta je deaktivována, registrována = platí smlouva - najdu ji v osobním účtu. Na žádost po zaplacení deaktivačního poplatku 299 Kč je reaktivována a po zaplacení SP nebo balíčku lze sledovat programy.

3.)36 a více měs. karta je vyřazena z registrace = je ukončena smlouva - NENAJDU ji v osobním účtu. Musím požádat o novou registraci = uzavírám novou smlouvu, karta musí být znovu aktivována a po zaplacení SP či balíčku sleduji TV.

Jak jednoduché.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Mali sme na juhu Slovenska aj madarsky programy na Skylink. Prečo nam ich zobrali a nedali nahradu? A zaplatil som aj za Novu a teraz nesmiem na Slovensku pozrieť!

kisshorvat
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 92
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Show must go on aneb Izol jede na jih... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

ja987@ Oskar-Vodafone není moc dobrý příklad, protože spoustu tarifů z dob Oskara poslal Vodafone k ledu nebo zvýšil cenu. Měl jsem kdysi Dohodu s Oskarem za 550 kaček měsíčně a jak to vzal Vodafone, tak to automaticky převedl na Mezi námi, ale už za 660 kaček měsíčně. A služba naprosto stejná, 300 volných minut. Jediná možnost byla odstoupit od smlouvy. A to stejný platí i u Skylinku, abych se držel tématu.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kisshorvat

Zase na Freesatu máš v SR Nova Sport2 HD - a my ho v ČR NEMÁME. Přitom NS 2HD mě zajímá ze všech programů nejvíce kvůli Darts. Nikde si ani nikoho nevybereš, všude chleba o 2 kůrkách. Podstata VŠECH providerů je oškubat zákazníka, jak to jde, a za to mu něco málo předhodíme jako psovi. Ano dělají to všichni (Sky, Fre, Di, Ma,...)

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Tak třeba JMP - RWE. Ono těch prodejů firem poskytujících služby statisícům zase nebylo tolik.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Ten bod 1 je správně, dále je to blbost. Už 13 měsíc od konce předplacené služby je karta vyřazena z databáze a NENAJDU ji na účtu a mohu ji zaregistrovat na jiného zákazníka. To jsou fakta, aktuální stav, žádné tři roky aktuálně nejsou. Myslím, že je to jednoduché a jasné a prakticky prověřené v mnoha případech poslední doby.
S tím Vodafone se ti to fakt taky nepovedlo. ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Máš pravdu, jako vždy. Asi soudruzi z NDR někde udělali chybu, když na účtu mám kartu, na které se přes 2 roky nezaplatila ani koruna, akorát s ní nehnu. Dokonce na účtu mám i obě karty ČT. Je jedno, jestli se mi Vodafon povedl, nebo ne, ale celá léta od začátku (zakoupen Oskar) platím stále stejně a to je důležité.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

Karta ČT jako jediná neexpiruje.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Ty nerozlišuješ mezi prodejem firmy a odkoupení ztrátového byznysu, který je před krachem. To je pak těžké s tebou.
Vlak nemá cenu rozjíždět s tím, co je přesvědčen, že údajné "navždy zadarmo" bylo součástí smlouvy.
Apropos. Pro mě se přechodem Skylinku pod křídla M7 nezměnilo VŮBEC nic.
Toť asi vše.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Asi máš pravdu. Dnes mi přišel mail, že dlouhodobě nemám nic aktivního na jedné z mých karet a jestli nic nepředplatím, bude karta 22.11.vyřazena z evidence. Rok po doběhnoutí SP zaplaceného přes SMS.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

prodej ztratove firmy pan kolega joscer

tak ono to letadlo takhle bylo planovane uz od zacatku a jen s nama cely ty roky hrajou to divadlo.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink dostal pokutu

To určitě plánovaný nebylo. Změna přišla spolu s tím, když samotný TV stanice ztratily zájem si platit distribuci signálu a naopak ještě začaly požadovat prachy za to, když je někdo šíří.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Ty asi nie si podnikateľ. Lebo ak niekto začne podnikať myslíš, že od prvého dňa robí všetko s úmyslom to predať. Tak to asi nie :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 128
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra