Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Zvýšené zabezpečení Fransat - aktuální stav

Zapnul jsem po dvou měsících Fransat a v Oscamu funguje už jenom France 3 a Nouvelle Aquitaine (Vu+ UNO 4K SE, OpenATV 6.4). Na certifikovaném boxu Aston Maya HD funguje všechno z free tarifu Fransatu. Karta je Fransat Viaccess PC7. Asi už mají to zvýšené zabezpečení všude.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 184
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zvýšené zabezpečení Fransat - aktuální sta...

..hlavne že na pozícii 5w vysielajú volne dosť francuzskych programov v multistreame, čo zvládne kopa prijímačov.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 387
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romannitra

Problém je že multistream má větší nároky na signál. Na T90 se středem kolem 10E to tady na Ostravsku nechytím.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 184
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

..to je jasné ,skúsil by som solo aspon 100-120cm, pri Nitre to ide aj na 90cm so slabou rezervou.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 387
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Zkus střed na 4.8 E a chytneš 9E i 5W

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 754
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra