, sekce: Příjem satelitů |
|
Zvýšené zabezpečení Fransat - aktuální stavZapnul jsem po dvou měsících Fransat a v Oscamu funguje už jenom France 3 a Nouvelle Aquitaine (Vu+ UNO 4K SE, OpenATV 6.4). Na certifikovaném boxu Aston Maya HD funguje všechno z free tarifu Fransatu. Karta je Fransat Viaccess PC7. Asi už mají to zvýšené zabezpečení všude.T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E
|
JanM
Registrace: 10/2018 Příspěvků: 4 184 |
|
|
RE: Zvýšené zabezpečení Fransat - aktuální sta.....hlavne že na pozícii 5w vysielajú volne dosť francuzskych programov v multistreame, čo zvládne kopa prijímačov.Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.
|
romannitra
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 1 387 |
|
|
@romannitraProblém je že multistream má větší nároky na signál. Na T90 se středem kolem 10E to tady na Ostravsku nechytím.T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E
|
JanM
Registrace: 10/2018 Příspěvků: 4 184 |
|
|
@JanM..to je jasné ,skúsil by som solo aspon 100-120cm, pri Nitre to ide aj na 90cm so slabou rezervou.Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.
|
romannitra
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 1 387 |
|
|
@JanMZkus střed na 4.8 E a chytneš 9E i 5W |
MMorous
Registrace: 10/2019 Příspěvků: 2 754 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|