, sekce: Telly/Digi TV SK |
|
11,900 H Digi tv ide vámAhojte ide vám Digi 11,900 H 28,000 na pár minút mi vypadol signál na tomto tp 75 % mám stále ale dnes K.O chyba u mňa samozrejme vlastný box nie od Digi. |
sun26
Registrace: 4/2026 Příspěvků: 174 |
|
|
@Zetor25Áno, bol tam včera výpadok. Mne zo seklo na kanal 1. Dnes od rána všetko ok, včera som to už neskúmal. |
Dodo22
Registrace: 4/2023 Příspěvků: 166 |
|
|
@Dodo22Vďaka za odpoveď peknú nedeľu prajem u mňa dnes hokejová. |
sun26
Registrace: 4/2026 Příspěvků: 174 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|