Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

11,900 H Digi tv ide vám

Ahojte ide vám Digi 11,900 H 28,000 na pár minút mi vypadol signál na tomto tp 75 % mám stále ale dnes K.O chyba u mňa samozrejme vlastný box nie od Digi. :O Ďakujem za odpoveď s pozdravom Sun26.

sun26
Registrace: 4/2026
Příspěvků: 174
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Áno, bol tam včera výpadok. Mne zo seklo na kanal 1. Dnes od rána všetko ok, včera som to už neskúmal. R^

Dodo22
Registrace: 4/2023
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dodo22

Vďaka za odpoveď peknú nedeľu prajem u mňa dnes hokejová. R^

sun26
Registrace: 4/2026
Příspěvků: 174
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra