Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 16:35.48

plazma panason 42PX70E nebo 42PZ70E?

1024x768 (px)nebo 1920x1080 (pz)? zdroj signálu dvb-s (cz,sk link)+ dvb-t. oplatí se investovat o cca 14tis víc za full hd? můžete někdo porovnat? díkec za radu, ikdyž vím, že je to obtížné takhle nekomu radit.
uživatel
jindras
27.11.2007, 17:28.21

RE: plazma panason 42PX70E nebo 42PZ70E?

Panasonic 42PZ70E OK,až na tu spotřebu 349W.
uživatel
milord
27.11.2007, 18:47.38

RE: plazma panason 42PX70E nebo 42PZ70E?

Mám Panasoic 37PX7E 250W max.,velikost vyhovuje a záleží co a jak na CS LINKU vysílaj. Jinak SAT1,ARD,ZDF, a Holanské TV super. O 7O

O 42PX7OE jsem uvažoval, ale u nás v babu maj 37PX7E a kvalita. No mám jí doma od 22.11., velikost do OB.P. až.až,spotřeba max. 25OW, ženu dohoho Sat CS LINK po RGB a DVD Componentem a SUPER. ARD,SAT1,PRO7 a TV Nederland to je něco.VCR po AV nic moc,analog TV dá sa dívat lepší než na LCD, DVB-T u nás najde.
uživatel
CES
27.11.2007, 18:59.53

RE: plazma panason 42PX70E nebo 42PZ70E?

Na DVB-T,S stačí bohatě PX.Ba dokonce je o něco lepší než PZ.PZ jedině na Blu-Ray nebo HD DVD.(při odstupu 3m a víc se rozdíl smazává i u HD sig.)
uživatel
vital
28.11.2007, 09:15.23

RE: plazma panason 42PX70E nebo 42PZ70E?

tak jsem si to nejak myslel, že bude stačit pxko. díky všem za reakce.
uživatel
jindras
28.11.2007, 09:15.39

RE: plazma panason 42PX70E nebo 42PZ70E?

Jestli máš peníze na 42PZ, tak moje doporučení je 50PX za zhruba stejné peníze. Teprve až budeš na 55" a furt budeš mít peníze, tak si kup FullHD tedy 1080p, tedy 1920x1024 neprokládaně.
Lepší je větší úhlopříčka, než větší rozlišení (platí od minimálního počtu řádků 720), když musíš hledět na peníze.
SD data jako je CSlink nebo DVD nepoznáš od sebe ma PX a PZ, dokonce skutečně můžeš mít dojem, že PX je lepší. Na FullHD datech rozdíl je, pokud máš televize vedle sebe. Ale třeba satelitní vysílání HDTV je jenom 1080i, a pokud nejsou televize vedle sebe, netroufal bych si z koukání na třeba Anixe nebo Premiere HD určit, jestli vidím FullHD nebo HDready jinak než podle nálepky.
uživatel
Antonín