Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 17:31.52

Kvalifikace MS 2010

Kdo to bude vysilat?
uživatel
pes
27.11.2007, 18:03.55

RE: Kvalifikace MS 2010

Co to je za otázku ?? To bude vysílat hodně televizních společností.Je to moc a moc zápasu..
Společnosti si budou kupovat vysílací práva dle atraktiity utkání atd..
uživatel
pat
27.11.2007, 18:24.10

RE: Kvalifikace MS 2010

Tak kdo bude vysilat Ceska reprezentace?
CT?
uživatel
pes
28.11.2007, 10:35.03

RE: Kvalifikace MS 2010

Ten, kdo zaplatí více.
Kontrakt zatím není.
A nejspíše nebude, než bude znám časový plán a data utkání.
uživatel
Antonín