Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 18:17.30

otzka pre IVIL

TV CABO na ktorej druzicy vysiela?
uživatel
mako45
27.11.2007, 18:24.45

RE: otzka pre IVIL

Preco zakladas nezmyselne nove vlakna? Vobec nerozumiem tvojej otazke, TVCabo-Premiere, co to ma spolocne.
uživatel
IVIL
27.11.2007, 18:25.19

30w-hispasat-1c/1d

:))) :))) :)))
uživatel
zzaner
27.11.2007, 18:44.37

IVIL

tak jo..!IVIL ty uz len mas duchaplne tama!! Rv
uživatel
mako45
27.11.2007, 18:48.13

mako45

OK-nechajme to tak, ak som ta urazil ospravedlnujem sa.
uživatel
IVIL
27.11.2007, 18:51.14

RE: otzka pre IVIL

chcel som len pomoct...pohoda!
uživatel
mako45
27.11.2007, 18:54.53

mako45

Este doplnim mirasat: 19,2E Premiere Star
uživatel
IVIL