Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 20:38.41

scuzz

na kterem kmitoctu na astre 2 vysílá scuzz díky
uživatel
fakicopa
27.11.2007, 20:43.01

faki???

co blbneš?vždyt se to dá zjistit když klikneš na záložku satelity nahoře na stránce :-O
uživatel
cb21
27.11.2007, 20:43.37

RE: scuzz

11642 V 27500 2/3 velmi zaujímavá frekvencia R^
uživatel
sivko44
27.11.2007, 20:45.21

vyjmečně

sem hodnej:-))))))

B4 80 11,642/V videoklipy anglicky 27500 2/3 ---
Bliss 80 11,642/V videoklipy anglicky 27500 2/3 ---
Scuzz 80 11,642/V videoklipy anglicky 27500 2/3 ---
Flaunt 80 11,642/V videoklipy anglicky 27500 2/3 ---
Chart Show TV 80 11,642/V videoklipy anglicky 27500 2/3 ---
The Vault 80 11,642/V videoklipy anglicky 27500 2/3 ---
True movies 80 11,642/V filmy anglicky 27500 2/3 ---
True movies 2 80 11,642/V filmy anglicky 27500 2/3 ---
Tiny Pop 80 11,642/V dětský anglicky 27500 2/3 ---
Tiny Pop +1 80 11,642/V dětský anglicky 27500 2/3 ---
Pop +1 80 11,642/V dětský anglicky 27500 2/3 ---
Anime Central 80 11,642/V různý anglicky 27500 2/3 ---
NME TV 80 11,642/V různý anglicky 27500 2/3 ---
uživatel
cb21
27.11.2007, 20:48.08

trocha zkoušky

neuškodí:-)
malý testík:
otázka: který program pri slabém signálu bude kostičkovat víc?program s fec 2/3 nebo 3/4 hm??otázka je za 2body:-)
uživatel
cb21
27.11.2007, 20:53.35

RE: scuzz

díky za odpovědi, ..stránka o satelitech mě nešla zobrazit
uživatel
fakicopa
27.11.2007, 20:58.17

cb 21

nic ve zlém ale vůbec tě nepoznávám,,,jedny ihned kritizuješ a pak se vychvaluješ do nebes (že jsi to ty jako první napsal a bla bla)nejde na tebe už před vánoční horečka či co :O :O
uživatel
Karlos1
27.11.2007, 21:15.12

karlík

něco takového...hm budu o tom přemýšlet
uživatel
cb21
27.11.2007, 21:21.52

jo a bohužel nejsem karel

i když to tak možná někoho napadne..........jinak pohoda svátky atd čus bus :)
uživatel
Karlos1
27.11.2007, 22:58.00

to cb21

kostickovat bude vic program s FEC 3/4, protoze signal je umerny FEC ( cim vetsi FEC tim vic potrebujes sgnalu)
uživatel
eukubus
28.11.2007, 09:43.26

RE: scuzz

Ono není tak jednoduché, jak píše eukubus.
Platilo by to, kdyby chyby byly rovnoměrně statisticky rozděleny. Ale ony se u satelitního přenusu shlukují. A tam opravitelnost zůstane stejná u hammingových kódů jak 2/3 tak 3/4. To by se musely používat jiné samoopravující kódy, než viterbi nebo hamming, takové které jsou dobré pro shluky chyb. Nějaký Zigangirov třeba.
Takže to praktické kostičkování je ve skutečnosti většinou na FEC nezávislé.
uživatel
Antonín
29.11.2007, 08:25.59

antonín

teoreticky máš pravdu ale prakticky skutečně kostičkuje víc 3/4 alespon u mne na přijmači GI. Asi čim víc se opravujou chyby tim víc je potřeba signálu...no jo ,ale pokud zase neni dobře opravený signál,tak to taky může zpusobovat kostičky.....to by pak odpovídalo teorii Antonína:))))))))))
uživatel
cb21
29.11.2007, 08:28.32

je pravda že na 28.2E

jsou prog. které mi hrajou i při 38% bez záseku a kostiček a na astře kde jsou 3/4 tak tam už mi to kostičkuje(rozpadává signál/přesněji)Možná sem se zeptal blbě spíš sem opravdu měl na mysli rozpad obrazu než kostičky:-(
uživatel
cb21