| 27.11.2007, 21:28.16 | |
Jak dlouho ,,budete čechy,,Zajímalo by mě,jak dlouho musite (pokud nemáte pštrosa),vydělávat na Multi balík + premiový kanál (třeba CSF).Pochlubte se .Záměr této otázky je -kritika ceny nabízených programů.U mě Multi + premiový CSF ...15hodin práce v dělnické profesy( na 12 předplacených měsíců ). Co Vy na to jako sat profíci, zdá se Vám nabídky TaT a G italu dráhé... mě jako řemeslníku nikoli. |
![]() fram |
| 27.11.2007, 21:31.09 | |
framikoin:))))je drahá a to velmi....při srovnání s digi |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 21:33.07 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,to je jako průzkum,kolik kdo vydělává?mě by zajímalo kolik minut pracujete na jeden litr benzínu |
![]() pierrepetr |
| 27.11.2007, 21:38.44 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,no jestli pracuješ 15 hodin denně a s toho 6 hodin spíš tak ti zbude 3 hodiny na koukání započítám jídlo a jiné věci tak ti toho moc nezbude na koukání :O :O jo a ještě 1 hodina mínus zde na parabole tak nevím nevím |
![]() Karlos1 |
| 27.11.2007, 21:40.14 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,Stakovým růstem cen to minuty asi nebudou... |
![]() Stranger |
| 27.11.2007, 21:43.15 | |
pierrepetrTo Ti rád odpovím...7-8 minut,ale tady nejde o průzkum ,jedná se jak ta česká povaha a charakter je ubohý,nežli by zaplatil kvalitu pořád bude špekulovat jak to mít zadara.Říkám jedno ,chceš čučet zaplat já svou práci také prodávám Ty snad né. |
![]() fram |
| 27.11.2007, 21:50.07 | |
framíčkuprobohatě prosím nemoralizuj.....zde na foru určo neuspěješ:-) Někteří si prostě místo"Malborek" koupí "Startky bez filtru" no...:))))))))))))) |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 21:52.45 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,asi bych srovnával ceny různých poskytovatelů programů,kvalita je bohužel už srovnatelná a u všech mizerná |
![]() pierrepetr |
| 27.11.2007, 21:55.49 | |
andcb21.. jo startky bez filrtu a pak porad kecaj jak jim ten tabak leze do zubu .. proste treba mit na pameti : z hovna bič neuplácaš .. taky tak jak z lacineho cerepu jako BYbox aneb z lacine social sluzby jak je cigi tv :))) |
![]() Vlado Fogo |
| 27.11.2007, 21:57.44 | |
pierrepetrTo si nemyslil vážně s tou kvalitou, díval jsi se na Digi na Upc a to chceš srovnávat Cs-linkem? |
![]() fram |
| 27.11.2007, 22:02.46 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,kvalitou se to nedá srovnávat...!!! d+ vs digi vs cslink sklink atd.. v cz asi vede cslink ...a možna rozbíhající se DVB-t |
![]() Stranger |
| 27.11.2007, 22:03.16 | |
fram:Já bych se toho srovnání dnes už vubec nebál.Je to opravdu téměř nastejno.Tedy momentálně,až na malé vyjímky. |
![]() hobo |
| 27.11.2007, 22:03.59 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,jako je UPC DIGI |
![]() Stranger |
| 27.11.2007, 22:05.20 | |
hoboSouhlas u HBO ,jinak brýle nenosím |
![]() fram |
| 27.11.2007, 22:06.39 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,U digi asi odpovídá cene ale u UPC...? |
![]() Stranger |
| 27.11.2007, 22:10.18 | |
@Vlado Fognesouhlasim .... i z hov** se da neco uplacat. Akurat to bude stat za hov** :))) |
![]() Chytrolin |
| 27.11.2007, 22:13.23 | |
chytrolínos:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 22:18.13 | |
frampokud to nepoznáš zrakem,tak si změř bitrate,nejlépe "nova" o "cs linku" nemluvím,tam je alespoň upozornění na zkušební vysílání |
![]() pierrepetr |
| 27.11.2007, 22:22.12 | |
pierrepetrsouhlas .. |
![]() Stranger |
| 27.11.2007, 22:29.11 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,Cs link měl zůstat s několika programy,jako ta nejlepší kvalita a né do přeplněného vlaku cpát další lidi,zaplatím si první třídu a stejně stojím na jedné noze a ještě né na své,mohl jsem jet zrovna druhou třídou,je to ostuda,fuj |
![]() pierrepetr |
| 27.11.2007, 22:37.37 | |
pierrepetrjsem Uživatel cs -link a tak ho také hodnotím R^ jak v kvalitě tak v platbě,kdysi jsem brouzdal po orbitu a hledal české sat.programi,nebyl žádný,nyní mám možnost tak zaplatím jinak budu časem brouzdat znovu, |
![]() fram |
| 27.11.2007, 22:45.10 | |
fram...vždycky budou zastánci a odpůrci.....ale musim uznat jedno: kvalita se bohužel pohoršila(u cs linku)hlavně je to vidět při dynam.pohybu!...nic jdu spát čus bus autobusps: pro Vlada: nechceš startky? :))) |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 22:51.57 | |
cb21Dobrou,kluku ,ale jen malá poznámka ,,nepsalo se tady vždy o programové nabídce co by měl csko mít, aby každý sat fanda byl spokojen a ted remcame jen o kvalitě ,kdyby tam nic necpali,tak budeme řesit nabídku není to na hlavu? |
![]() fram |
| 27.11.2007, 22:55.02 | |
A pořaddokola,to už se asi nezmění! |
![]() spyko |
| 27.11.2007, 22:56.10 | |
RE:Asi z principu budu koukat na fotbal bez českého komentáře.GS za 220kč,to si snad dělají prdel. |
![]() novic |
| 27.11.2007, 23:00.11 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,fotbal ct 2 cesky |
![]() fram |
| 28.11.2007, 01:26.34 | |
NA CO TO BYLO?fram,co jsme zjistili,že toto vlákno nepřineslo nic,dobrou noc |
![]() pierrepetr |
| 28.11.2007, 01:40.35 | |
pierrepetrahoj |
![]() nella |
| 28.11.2007, 01:44.29 | |
pierrepetrdobrou |
![]() fram |
| 28.11.2007, 01:50.37 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,to bylo jen přání těm co chodí spát brzy,já mám ještě čas,i tak díky |
![]() pierrepetr |
| 28.11.2007, 01:58.59 | |
pierrepetrja ,myslel, ze jdes chrnet ,ja cucim na sat MBC 2 a obcas sem vlezu ,tak nemam holt prehled kdo tu brouzda a kdo padl do perin ,jeste projedu nejake clanky v digizone.cz a uvidim kdy padnu do hajan.zatim |
![]() fram |
| 28.11.2007, 09:04.36 | |
RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,Myslím,že si to TaT svoji "Multi" nabídkou pěkně pohnojil.Jestli tohle udělá Gital Tak s oběma končím. Ale na co potom bude zákazník koukat,to nevím. |
![]() kuba |