Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 21:28.16

Jak dlouho ,,budete čechy,,

Zajímalo by mě,jak dlouho musite (pokud nemáte pštrosa),vydělávat na Multi balík + premiový kanál (třeba CSF).Pochlubte se .Záměr této otázky je -kritika ceny nabízených programů.U mě Multi + premiový CSF ...15hodin práce v dělnické profesy( na 12 předplacených měsíců ). Co Vy na to jako sat profíci, zdá se Vám nabídky TaT a G italu dráhé... mě jako řemeslníku nikoli.
uživatel
fram
27.11.2007, 21:31.09

framikoin:))))

je drahá a to velmi....při srovnání s digi
uživatel
cb21
27.11.2007, 21:33.07

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

to je jako průzkum,kolik kdo vydělává?mě by zajímalo kolik minut pracujete na jeden litr benzínu
uživatel
pierrepetr
27.11.2007, 21:38.44

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

no jestli pracuješ 15 hodin denně a s toho 6 hodin spíš tak ti zbude 3 hodiny na koukání započítám jídlo a jiné věci tak ti toho moc nezbude na koukání :O :O jo a ještě 1 hodina mínus zde na parabole tak nevím nevím
uživatel
Karlos1
27.11.2007, 21:40.14

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

Stakovým růstem cen to minuty asi nebudou...
uživatel
Stranger
27.11.2007, 21:43.15

pierrepetr

To Ti rád odpovím...7-8 minut,ale tady nejde o průzkum ,jedná se jak ta česká povaha a charakter je ubohý,nežli by zaplatil kvalitu pořád bude špekulovat jak to mít zadara.Říkám jedno ,chceš čučet zaplat já svou práci také prodávám Ty snad né.
uživatel
fram
27.11.2007, 21:50.07

framíčku

probohatě prosím nemoralizuj.....zde na foru určo neuspěješ:-) Někteří si prostě místo"Malborek" koupí "Startky bez filtru" no...:)))))))))))))
uživatel
cb21
27.11.2007, 21:52.45

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

asi bych srovnával ceny různých poskytovatelů programů,kvalita je bohužel už srovnatelná a u všech mizerná
uživatel
pierrepetr
27.11.2007, 21:55.49

andcb21

.. jo startky bez filrtu a pak porad kecaj jak jim ten tabak leze do zubu .. proste treba mit na pameti : z hovna bič neuplácaš .. taky tak jak z lacineho cerepu jako BYbox aneb z lacine social sluzby jak je cigi tv :)))
uživatel
Vlado Fogo
27.11.2007, 21:57.44

pierrepetr

To si nemyslil vážně s tou kvalitou, díval jsi se na Digi na Upc a to chceš srovnávat Cs-linkem?
uživatel
fram
27.11.2007, 22:02.46

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

kvalitou se to nedá srovnávat...!!! d+ vs digi vs cslink sklink atd.. v cz asi vede cslink ...a možna rozbíhající se DVB-t
uživatel
Stranger
27.11.2007, 22:03.16

fram:

Já bych se toho srovnání dnes už vubec nebál.Je to opravdu téměř nastejno.Tedy momentálně,až na malé vyjímky.
uživatel
hobo
27.11.2007, 22:03.59

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

jako je UPC DIGI
uživatel
Stranger
27.11.2007, 22:05.20

hobo

Souhlas u HBO ,jinak brýle nenosím
uživatel
fram
27.11.2007, 22:06.39

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

U digi asi odpovídá cene ale u UPC...?
uživatel
Stranger
27.11.2007, 22:10.18

@Vlado Fog

nesouhlasim .... i z hov** se da neco uplacat. Akurat to bude stat za hov** :)))
uživatel
Chytrolin
27.11.2007, 22:13.23

chytrolínos

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
uživatel
cb21
27.11.2007, 22:18.13

fram

pokud to nepoznáš zrakem,tak si změř bitrate,nejlépe "nova" o "cs linku" nemluvím,tam je alespoň upozornění na zkušební vysílání
uživatel
pierrepetr
27.11.2007, 22:22.12

pierrepetr

souhlas ..
uživatel
Stranger
27.11.2007, 22:29.11

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

Cs link měl zůstat s několika programy,jako ta nejlepší kvalita a né do přeplněného vlaku cpát další lidi,zaplatím si první třídu a stejně stojím na jedné noze a ještě né na své,mohl jsem jet zrovna druhou třídou,je to ostuda,fuj
uživatel
pierrepetr
27.11.2007, 22:37.37

pierrepetr

jsem Uživatel cs -link a tak ho také hodnotím R^ jak v kvalitě tak v platbě,kdysi jsem brouzdal po orbitu a hledal české sat.programi,nebyl žádný,nyní mám možnost tak zaplatím jinak budu časem brouzdat znovu,
uživatel
fram
27.11.2007, 22:45.10

fram

...vždycky budou zastánci a odpůrci.....ale musim uznat jedno: kvalita se bohužel pohoršila(u cs linku)hlavně je to vidět při dynam.pohybu!...nic jdu spát čus bus autobus
ps: pro Vlada: nechceš startky? :)))
uživatel
cb21
27.11.2007, 22:51.57

cb21

Dobrou,kluku ,ale jen malá poznámka ,,nepsalo se tady vždy o programové nabídce co by měl csko mít, aby každý sat fanda byl spokojen a ted remcame jen o kvalitě ,kdyby tam nic necpali,tak budeme řesit nabídku není to na hlavu?
uživatel
fram
27.11.2007, 22:55.02

A pořad

dokola,to už se asi nezmění!
uživatel
spyko
27.11.2007, 22:56.10

RE:

Asi z principu budu koukat na fotbal bez českého komentáře.GS za 220kč,to si snad dělají prdel.
uživatel
novic
27.11.2007, 23:00.11

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

fotbal ct 2 cesky
uživatel
fram
28.11.2007, 01:26.34

NA CO TO BYLO?

fram,co jsme zjistili,že toto vlákno nepřineslo nic,dobrou noc
uživatel
pierrepetr
28.11.2007, 01:40.35

pierrepetr

ahoj
uživatel
nella
28.11.2007, 01:44.29

pierrepetr

dobrou
uživatel
fram
28.11.2007, 01:50.37

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

to bylo jen přání těm co chodí spát brzy,já mám ještě čas,i tak díky
uživatel
pierrepetr
28.11.2007, 01:58.59

pierrepetr

ja ,myslel, ze jdes chrnet ,ja cucim na sat MBC 2 a obcas sem vlezu ,tak nemam holt prehled kdo tu brouzda a kdo padl do perin ,jeste projedu nejake clanky v digizone.cz a uvidim kdy padnu do hajan.zatim
uživatel
fram
28.11.2007, 09:04.36

RE: Jak dlouho ,,budete čechy,,

Myslím,že si to TaT svoji "Multi" nabídkou pěkně pohnojil.Jestli tohle udělá Gital Tak s oběma končím. Ale na co potom bude zákazník koukat,to nevím.
uživatel
kuba