| 27.11.2007, 22:20.50 | |
sorry ale musimgoooooool slavie vyrovnává...ps: vyjmečně,už to neudělám! |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 22:34.30 | |
joooooje to tam...jízdenka do poháru ufaaaa |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 22:51.26 | |
RE:Trochu bolely oči,ale zápláťpánbůůůů.... |
![]() novic |
| 27.11.2007, 23:33.06 | |
RE: sorry ale musim:O :O :O |
![]() Ľudmila |
| 29.11.2007, 13:18.11 | |
Ludmilooo?copak snad nefandíš SLAVII?:-))))))))))))) |
![]() cb21 |