Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.12.2007, 10:23.22

Ferguson 7318

Prosím o radu, mám feguson 7318 so softom 6686_AF7_RC7. Ked naladím a uložím Digi napr. frekvenciu 12687 V a potom 12687 H, idú len tie programy z H polarizácie. Nechcú ísť obidve polarizácie . Ď.
uživatel
jaro115
24.12.2007, 10:56.57

RE: Ferguson 7318

mas bud zly koakxial abo nemas nahodov dva primace s roznymi softmi
uživatel
herbal
24.12.2007, 11:32.22

RE: Ferguson 7318

Dej 12687H, a 12685V a půjde ti to v pohodě
uživatel
333
24.12.2007, 11:33.50

RE: Ferguson 7318

To by mohl být vadný LNB. Takhle se jeho závada projevuje nejčastěji.
uživatel
kuba
24.12.2007, 11:33.54

RE: Ferguson 7318

presne tak co napsal 333.nebo si stahni upraveny setting na ferguson.xf.cz
uživatel
bob85
24.12.2007, 11:34.54

to kuba

staci ta zmena,u fergusonech se sem s timto setkal
uživatel
bob85
24.12.2007, 11:40.12

RE: Ferguson 7318

U ferdy se stejná frekvence s rozdílnou polarizací přepíše jen na jednu. LNB na to nemá vliv. Dělalo mi to i u nového LNB. Stačí udělat malý rozdíl ve frekvenci a už se to nepřepíše a kvalitu příjmu to neovlivní..........
uživatel
333
24.12.2007, 11:42.44

to all

zadal som ako poradil 333 a ide to v poho.

Ďakuje

Šťastné a veselé vianoce všektým
uživatel
jaro115
24.12.2007, 11:53.57

Ferguson 7318

mal som ten isty problem 5018 urob to co ti radil 333,ja konkretne som zadal 12686V preskenoval frekvenciu potom 12688H zasa preskenoval vsetko naslo ulozil som si to a fachci to dodnes... stastne a vesele
uživatel
miro novak
24.12.2007, 13:22.36

RE: Ferguson 7318

mám zkušenost, že mi u 7318 (13E+19,2E) šla z 19,2 pouze V pol vyměnil jsem LNB a v pohodě. Doporučuji Ti vyzkoušet výměnu LNB, samozřejmě koukni na eFka, ale ti jsi určitě už udělal. Držím palce! Hezké svatky! Mooonty
uživatel
Mooonty
24.12.2007, 14:17.34

RE: Ferguson 7318

Tot dělá více přijímačů, že si v settingu neporadí se stejnou frekvencí, kde jsou dva transpondéry s různou polarizací.
Dá se to obejít tak jak navrhl 333 - i kdyz stačí dát frekvenci jinou jen o 1 MHz, netřeba o 2 MHz. Přijímač pak pochopí, že traspondéry jsou dva a pracuje s nimi nezávisle.
uživatel
Antonín