| 24.12.2007, 10:23.22 | |
Ferguson 7318Prosím o radu, mám feguson 7318 so softom 6686_AF7_RC7. Ked naladím a uložím Digi napr. frekvenciu 12687 V a potom 12687 H, idú len tie programy z H polarizácie. Nechcú ísť obidve polarizácie . Ď. |
![]() jaro115 |
| 24.12.2007, 10:56.57 | |
RE: Ferguson 7318mas bud zly koakxial abo nemas nahodov dva primace s roznymi softmi |
![]() herbal |
| 24.12.2007, 11:32.22 | |
RE: Ferguson 7318Dej 12687H, a 12685V a půjde ti to v pohodě |
![]() 333 |
| 24.12.2007, 11:33.50 | |
RE: Ferguson 7318To by mohl být vadný LNB. Takhle se jeho závada projevuje nejčastěji. |
![]() kuba |
| 24.12.2007, 11:33.54 | |
RE: Ferguson 7318presne tak co napsal 333.nebo si stahni upraveny setting na ferguson.xf.cz |
![]() bob85 |
| 24.12.2007, 11:34.54 | |
to kubastaci ta zmena,u fergusonech se sem s timto setkal |
![]() bob85 |
| 24.12.2007, 11:40.12 | |
RE: Ferguson 7318U ferdy se stejná frekvence s rozdílnou polarizací přepíše jen na jednu. LNB na to nemá vliv. Dělalo mi to i u nového LNB. Stačí udělat malý rozdíl ve frekvenci a už se to nepřepíše a kvalitu příjmu to neovlivní.......... |
![]() 333 |
| 24.12.2007, 11:42.44 | |
to allzadal som ako poradil 333 a ide to v poho.Ďakuje Šťastné a veselé vianoce všektým |
![]() jaro115 |
| 24.12.2007, 11:53.57 | |
Ferguson 7318mal som ten isty problem 5018 urob to co ti radil 333,ja konkretne som zadal 12686V preskenoval frekvenciu potom 12688H zasa preskenoval vsetko naslo ulozil som si to a fachci to dodnes... stastne a vesele |
![]() miro novak |
| 24.12.2007, 13:22.36 | |
RE: Ferguson 7318mám zkušenost, že mi u 7318 (13E+19,2E) šla z 19,2 pouze V pol vyměnil jsem LNB a v pohodě. Doporučuji Ti vyzkoušet výměnu LNB, samozřejmě koukni na eFka, ale ti jsi určitě už udělal. Držím palce! Hezké svatky! Mooonty |
![]() Mooonty |
| 24.12.2007, 14:17.34 | |
RE: Ferguson 7318Tot dělá více přijímačů, že si v settingu neporadí se stejnou frekvencí, kde jsou dva transpondéry s různou polarizací.Dá se to obejít tak jak navrhl 333 - i kdyz stačí dát frekvenci jinou jen o 1 MHz, netřeba o 2 MHz. Přijímač pak pochopí, že traspondéry jsou dva a pracuje s nimi nezávisle. |
![]() Antonín |