| 07.06.2007, 22:11.33 | |
sd*lenínabídka sd*lení-SKY UK -SKY ITA -ARENA -UPC -C+NL -CSAT -CYFRA -NOVA GRECCE -VIASAT -C+NORD a další....... více na e-mail:satik1@seznam.cz (pokud je něco špatně prosím redakci o smazaní příspěvku) |
![]() satik1 |
| 07.06.2007, 23:00.33 | |
RE: sd*leníUž zase hledáš ovečky?Dofám, že jsi slušný člověk a nabízíš to zdarma nebo alespoň poctivě stylem výměna kartu za kartu. |
![]() D2MAC |
| 07.06.2007, 23:56.24 | |
RE: sd*leníuž naposledy..slibuju:-)samozřejmě kdo kartu má...vyměníme no problem:-) povyšil jsem na upc full aby se neřeklu že to degraduju nějakou porno kartou za 500,- |
![]() satik1 |
| 08.06.2007, 08:07.18 | |
RE: sd*leníto si snad robis kozy s tym =(pokud je něco špatně prosím redakci o smazaní příspěvku)= haa |
![]() razor_s |
| 08.06.2007, 08:57.56 | |
RE: sd*leníDocela by mne zajímalo, jak to máš pořešené právně, aby vás všechny nevybrali. Jak zajistíš, aby se ti tam na takový inzerát nedostala nějaká ludra nasazená providerem, která pak bude vystupovat jako svědek a oznamovatel, čímž se z toho vyviní a oni se kliftoni na základě toho svědectví pak snadno dostanou k providerům do serverů a vytvoří si bezvadnou dokumentaci. A nakonec všechny poskytovatele i klienty ukřižují a budou mít slávu, jak strašně složitou počítačovou kriminalitu se jim podařilo vyřešit a jak odhalili celou síť a jak to máme chytrou policii - to bude přece mediální bomba, ne? Tohle se dlouho snažím nějak vymyslet, jak se tomu vyhnout a ne a ne na to přijít.Ta ludra by mohla být i nepolicejní vyděrač. To by taky bylo hezké: Milý studente, tady máme malinkou dokumentaci a ty budeš klopit - třeba si koupíš auto on nás atp. Jinak to půjde na PČR, a ty se svezeš a jistě víš, že i po malilinké pravomocné podmínce pro úmyslný trestný čin následuje vyloučení ze studia. Tak nechceš radši to auto? Že je to zrezlý šmejd za 100 kKč...no přece bys nešetřil na životním poslání. Těch aut si mládežník jistě může koupit postupně i několik. Vydírání při troše opatrnosti nepůjde prokázat ani náhodou. Myslíte skutečně, že nejsou vychcaní lidi na světě? P.S Jinak dobrý lidi si mají pomáhat. My máme se sousedem taky jenom jeden kotlík. |
![]() Antonín |
| 08.06.2007, 09:39.10 | |
RE: sd*lení@ Antonín: :-)... čím topíte, koksem?@ D2MAC: BTW jak dopadli státnice? |
![]() Roy73 |
| 08.06.2007, 09:46.23 | |
RE: sd*leníNe, odjakživa dřevem. Koks by asi udělal moc velikou teplotu a připálený mač nedává dobrou chuť. |
![]() Antonín |
| 08.06.2007, 11:02.07 | |
RE: sd*leníKazdy dela ,jak umi . Prehnany strach neni treba urcite mit. Pravda pokud nebudes sdilet s nekym, a budes chtit po nem velky prachy. Vse je to jenom o penezich a o ceske zavisti. Nebo budes mit na serveru skoro cele sidliste a pak je to uz docela o hubu. Myslim vsak,ze policie potazmo Interpol maji uplne jine problemy. |
![]() Matchbox |
| 08.06.2007, 11:12.02 | |
RE: sd*leníCo s tím má kristepane společného Interpol? Víš vůbec, oč jde? |
![]() Antonín |
| 08.06.2007, 11:16.37 | |
???No jo, co má společného Interpol a topení dřevem, i když z jednoho kotle pro celé sídliště??? |
![]() Roy73 |
| 08.06.2007, 11:38.23 | |
RE: sd*leníKotlík s tím má společného to, že se v něm pálí kořalka, což je taky nezákonné a tady se to děje a taky z toho občeas jsou nepříjemnosti, ale ne vždycky. Stejně jako sdílení. Ale děje se to určitým způsobem, například těžko s inzercí.Stačilo napovědět? Trknout internet nejde. |
![]() Antonín |
| 08.06.2007, 11:43.15 | |
@satik1Predpokladám,že u mňa na Fergusone by to mohlo ísť jedine cez GBox protokol.Som bez slotu,čítačky a karty-čo potom? |
![]() Nalimm |
| 08.06.2007, 11:48.10 | |
@Roy73ad - státniceBohužel mi to s odřenýma ušima vyšlo na takový ten červený stočený cár papíru, co se vždycky na promocích dává těm nechutným a odporným šprtům. |
![]() D2MAC |
| 08.06.2007, 12:00.12 | |
RE: sd*lení@D2MAC: Óóóó krásná práce, gratuluji! Můj papír nebyl červený, ale hlavně že byl ... a platí dosud :-)@Antonín: satikovi 1 není pomoci, není tu poprvé, mnoho si tady už vyslechl a stejně s tou inzercí nepřestal, takže rady jsou v tomhle případě ztracený čas. |
![]() Roy73 |
| 08.06.2007, 12:40.30 | |
to: D2MACGratuluji a přeji hodně úspěchu do budoucna.Ačkoli sem moc nepřispívám,tvé příspěvky si rád přečtu.Pokud to není tajné-jaké máš vazby na Skandinávii? PavelPE |
![]() PavelPE |
| 08.06.2007, 13:01.19 | |
RE: sd*lení2Roy73: ono to taky není až tak určeno jemu, ale případným naivnějším nebo méně zkušenějším. Aby si uvědomili, co všechno se taky může stát. Jenom rada, či nápověda, stejně si každý život zařídí po svém. |
![]() Antonín |
| 08.06.2007, 14:06.39 | |
RE: sd*leníjj, dějí se věci...http://technet.idnes.cz/dvacet-pocitacu-piratu-ted-hlida-policie-fdw-/sw_internet.asp?c=A070420_132040_sw_internet_vse |
![]() Roy73 |
| 09.06.2007, 11:13.32 | |
@PavelPEAhoj, díky.Kromě toho, že se mi líbí severská příroda, čistota, filmy, hudba a otevřenost a nezkaženost tamějších lidí, žádné vazby na severské končiny obecně nemám. Ve Švédsku a Norsku jsem ještě nebyl, zatím mám navštívenu jen tu východní a baltskou část těchto nádherných končin. (Litva, Lotyšsko, Estonsko, Finsko, Rusko) |
![]() D2MAC |