Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2007, 22:44.36

HBO na ASTŘE 23st.

Seka se Vam obcas HBO, nebo to dela jen mne? Obraz jakoby na par sekund zamrzne, zvuk jde dal.
uživatel
LPS1
07.06.2007, 23:03.07

RE: HBO na ASTŘE 23st.

doladit parabolu, HBO ma horší signál, tak to chce si s tím trochu pohrát
uživatel
333
08.06.2007, 15:22.20

RE: HBO na ASTŘE 23st.

nic se neseká,jak píše 333 je to astra 1D ,má horší signál v čechách
uživatel
pierrepetr
08.06.2007, 21:53.48

RE: HBO na ASTŘE 23st.

Parabolou to neni, s takovou banalitkou bych sem ani nelez! Napr. NOVA jde bez jedine chybicky. Patrne bude tedy problem v mem KAONU a jeho int. CW.
uživatel
LPS1