| 07.06.2007, 22:44.36 | |
HBO na ASTŘE 23st.Seka se Vam obcas HBO, nebo to dela jen mne? Obraz jakoby na par sekund zamrzne, zvuk jde dal. |
![]() LPS1 |
| 07.06.2007, 23:03.07 | |
RE: HBO na ASTŘE 23st.doladit parabolu, HBO ma horší signál, tak to chce si s tím trochu pohrát |
![]() 333 |
| 08.06.2007, 15:22.20 | |
RE: HBO na ASTŘE 23st.nic se neseká,jak píše 333 je to astra 1D ,má horší signál v čechách |
![]() pierrepetr |
| 08.06.2007, 21:53.48 | |
RE: HBO na ASTŘE 23st.Parabolou to neni, s takovou banalitkou bych sem ani nelez! Napr. NOVA jde bez jedine chybicky. Patrne bude tedy problem v mem KAONU a jeho int. CW. |
![]() LPS1 |