| 08.06.2007, 09:23.42 | |
UPC Direct-cenaKolik může být nejnižší cena za Rodinu? |
![]() kevin |
| 08.06.2007, 09:24.11 | |
RE: UPC Direct-cenawww.upc.cz |
![]() Marian21 |
| 08.06.2007, 09:41.25 | |
RE:Pro nový abonenty je nejnižší možná cena přesně 689,- (1 měsíc zdarma). A když jim na místě zaplatíš 6201,- dopředu na rok, tak máš 3 měsíce zdarma. |
![]() vortimond |
| 08.06.2007, 09:52.28 | |
RE: UPC Direct-cenaplatím 290 CZK po smlouvání na telefonní lince |
![]() Hans |
| 08.06.2007, 09:54.33 | |
RE: UPC Direct-cena300 i s HBO |
![]() Rudolf |
| 08.06.2007, 09:55.42 | |
RE:A tos smlouval jak dlouho potom, co sis to poprvé předplatil? |
![]() vortimond |
| 08.06.2007, 09:58.44 | |
to Rudolf300 s HBO? To si děláš srandu, nebo je to fakt? |
![]() eduard |
| 08.06.2007, 10:02.37 | |
RE:Rozhodně minimálně celej první rok musíš platit 689,- to je jasný, protože když se upíšeš na 12 měsíců, tak proč by ti dávali slevu, že jo, když maj svoje jistý. Teprve při prodloužení smlouvy můžeš něco vyjednat. |
![]() vortimond |
| 08.06.2007, 10:11.07 | |
RE: UPC Direct-cenaNo a má vliv, že od nich nechci ani parabolu ani reciever? |
![]() eduard |
| 08.06.2007, 10:19.36 | |
RE:Těžko. |
![]() vortimond |
| 08.06.2007, 10:50.31 | |
RE: UPC Direct-cenaTo jsou paka. Kdyby mi nabídli HBO + Rodina za 500 měsíčně, tak se jim upíšu (tedy jestli není tak špatná kvalita jak tady občas čtu, ale to by to lidi zase asi neměli) klidně na dva roky a zaplatím to hned dopředu. Takhle jsem se spokojil =jen= s kartou od Gitalu a HBO s tím, že jestli časem přibude za rozumné peníze třeba Discovery, přidal bych ho k HBO. |
![]() eduard |
| 08.06.2007, 11:40.58 | |
To EduardMám to pro celou rodinu 3 x 300 i s HBO. Můžu ti poslat kopii složenky jestli nevěříš. |
![]() Rudolf |
| 08.06.2007, 11:48.32 | |
RE:Já ti věřím. Oni dávaj slevu, když si to předplatíš víckrát. Proto ten nárůst abonentů v ČR v poslední době. Většinou se jedná o dlouhodobý zákazníky, kterým nabídli při prodloužení smlouvy buď slevu a nebo další receiver s kartou zadarmo. |
![]() vortimond |
| 08.06.2007, 12:04.21 | |
UPC cenyPlatil jsem rok 594,- Kč/měsíc - rodina , nyní končím,po tel. mi bylo nabídnuto v prvním čtení 500,- /m, ve drzhém 440,-, se smouvou na 12 m. To 594,-/m jsem dostal za samoinstalaci.Rok dám DIGI-TV s motorem, a k tomu Skyon 1350, tak radil vortimond.Soused se dostal na mimořádnou cenu s Rodinou u UPC 5 let, svůj přijímač,a ke konci jel v režimu trvalé výpovědi... tu cenu sem nebudu ani psát...to by nikdo stejně neuvěřil... |
![]() 710nav |
| 08.06.2007, 12:08.34 | |
to 710navA není lepší nechat si za tuhle cenu UPC než přejít k DIGI? |
![]() eduard |
| 08.06.2007, 12:12.55 | |
RE:Není to lepší, protože takhle bys měl jenom Rodinu, což rozhodně není nic moc výběr a u DIGI TV máš programy z nabídky Plus a k tomu HBO a HBO2 za těch 440,- měsíčně. |
![]() vortimond |
| 08.06.2007, 12:13.44 | |
to RudolfNo valím oči, ale asi to tak je když to píšeš. Já bych chtěl jen jednu kartu, takže bych pro ně nebyl tak atraktivní. Na druhou stranu kdyby nabídli rodinu + HBO do 5 stovek, tak od nich chci jen kartu a klidně bych jim tam nechal 18 táců na 3 roky hned. DIGI si to zase =pokazilo= tím, že musí být jen jejich reciever. :-( |
![]() eduard |
| 08.06.2007, 12:20.29 | |
to eduardno to nevím, chci to zkusit, kdybych to nezkusil, tak nemohu porovnávat,s UPC jsem neměl žádné problémy, a to je také nuda..pokud opět UPC , tak kartu do vl.přijímače ,takabych se dostal na Sk p., pokud je to tech.možné.Ale chci do základu ty Viasaty a ten p***o. asi tak nějak...mám slušný příjem DVB-T Brno Radiokom. ale ty sk programy ne.. |
![]() 710nav |
| 08.06.2007, 12:36.26 | |
Dodatek !!Viasaty a CartoonNetwork u nás velmi oblíbený.ještě Boomerang někde v Aj ...tyto programy jsou u UPC v odd.luxusního zboží...ahoj , páru tam hoď, ... |
![]() 710nav |
| 08.06.2007, 12:49.34 | |
Dodatek č.2jediný co mi bude chybět z UPC je prog. BBC Prime, tak nějak jsem si na něj zvykl... je dobrý, no, jako by tam ani nepatřil... |
![]() 710nav |
| 08.06.2007, 15:19.19 | |
RE: UPC Direct-cenadomluvte se více lidí a jeden to bude vyjednávat,když ucejtěj třeba pět nových zákazníků,půjdou s cenou dolů,takhle jeden zákazník nic neznamená |
![]() pierrepetr |
| 09.06.2007, 18:06.38 | |
to pierrepetrNeznám nikoho, kdo by o tom uvažoval, ani nemám v úmyslu je nějak =vydírat=. Spíš mi uniká logika - buď bych si stál za ceníkovými cenami a neucukl, nebo bych oficiálně nabídnul slevy za víc uživatelů, za přivedeného zákazníka, nebo za to, když třeba někdo jako bych to udělal já nebude od nich nic chtít a přikulí jim peníze na 3 roky hned na začátku cash. V tu chvíli vědí, že jim 3 roky neuteču a že budu platit včas. :-) |
![]() eduard |