Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2007, 09:23.42

UPC Direct-cena

Kolik může být nejnižší cena za Rodinu?
uživatel
kevin
08.06.2007, 09:24.11

RE: UPC Direct-cena

www.upc.cz
uživatel
Marian21
08.06.2007, 09:41.25

RE:

Pro nový abonenty je nejnižší možná cena přesně 689,- (1 měsíc zdarma). A když jim na místě zaplatíš 6201,- dopředu na rok, tak máš 3 měsíce zdarma.
uživatel
vortimond
08.06.2007, 09:52.28

RE: UPC Direct-cena

platím 290 CZK po smlouvání na telefonní lince
uživatel
Hans
08.06.2007, 09:54.33

RE: UPC Direct-cena

300 i s HBO
uživatel
Rudolf
08.06.2007, 09:55.42

RE:

A tos smlouval jak dlouho potom, co sis to poprvé předplatil?
uživatel
vortimond
08.06.2007, 09:58.44

to Rudolf

300 s HBO? To si děláš srandu, nebo je to fakt?
uživatel
eduard
08.06.2007, 10:02.37

RE:

Rozhodně minimálně celej první rok musíš platit 689,- to je jasný, protože když se upíšeš na 12 měsíců, tak proč by ti dávali slevu, že jo, když maj svoje jistý. Teprve při prodloužení smlouvy můžeš něco vyjednat.
uživatel
vortimond
08.06.2007, 10:11.07

RE: UPC Direct-cena

No a má vliv, že od nich nechci ani parabolu ani reciever?
uživatel
eduard
08.06.2007, 10:19.36

RE:

Těžko.
uživatel
vortimond
08.06.2007, 10:50.31

RE: UPC Direct-cena

To jsou paka. Kdyby mi nabídli HBO + Rodina za 500 měsíčně, tak se jim upíšu (tedy jestli není tak špatná kvalita jak tady občas čtu, ale to by to lidi zase asi neměli) klidně na dva roky a zaplatím to hned dopředu. Takhle jsem se spokojil =jen= s kartou od Gitalu a HBO s tím, že jestli časem přibude za rozumné peníze třeba Discovery, přidal bych ho k HBO.
uživatel
eduard
08.06.2007, 11:40.58

To Eduard

Mám to pro celou rodinu 3 x 300 i s HBO. Můžu ti poslat kopii složenky jestli nevěříš.
uživatel
Rudolf
08.06.2007, 11:48.32

RE:

Já ti věřím. Oni dávaj slevu, když si to předplatíš víckrát. Proto ten nárůst abonentů v ČR v poslední době. Většinou se jedná o dlouhodobý zákazníky, kterým nabídli při prodloužení smlouvy buď slevu a nebo další receiver s kartou zadarmo.
uživatel
vortimond
08.06.2007, 12:04.21

UPC ceny

Platil jsem rok 594,- Kč/měsíc - rodina , nyní končím,
po tel. mi bylo nabídnuto v prvním čtení 500,- /m,
ve drzhém 440,-, se smouvou na 12 m. To 594,-/m jsem dostal
za samoinstalaci.Rok dám DIGI-TV s motorem, a k tomu Skyon
1350, tak radil vortimond.Soused se dostal na mimořádnou cenu s Rodinou u UPC 5 let, svůj přijímač,a ke konci jel v režimu trvalé výpovědi... tu cenu sem nebudu ani psát...to by nikdo stejně neuvěřil...
uživatel
710nav
08.06.2007, 12:08.34

to 710nav

A není lepší nechat si za tuhle cenu UPC než přejít k DIGI?
uživatel
eduard
08.06.2007, 12:12.55

RE:

Není to lepší, protože takhle bys měl jenom Rodinu, což rozhodně není nic moc výběr a u DIGI TV máš programy z nabídky Plus a k tomu HBO a HBO2 za těch 440,- měsíčně.
uživatel
vortimond
08.06.2007, 12:13.44

to Rudolf

No valím oči, ale asi to tak je když to píšeš. Já bych chtěl jen jednu kartu, takže bych pro ně nebyl tak atraktivní. Na druhou stranu kdyby nabídli rodinu + HBO do 5 stovek, tak od nich chci jen kartu a klidně bych jim tam nechal 18 táců na 3 roky hned. DIGI si to zase =pokazilo= tím, že musí být jen jejich reciever. :-(
uživatel
eduard
08.06.2007, 12:20.29

to eduard

no to nevím, chci to zkusit, kdybych to nezkusil, tak nemohu porovnávat,s UPC jsem neměl žádné problémy, a to je také nuda..pokud opět UPC , tak kartu do vl.přijímače ,tak
abych se dostal na Sk p., pokud je to tech.možné.Ale chci
do základu ty Viasaty a ten p***o. asi tak nějak...mám slušný příjem DVB-T Brno Radiokom. ale ty sk programy ne..
uživatel
710nav
08.06.2007, 12:36.26

Dodatek !!

Viasaty a CartoonNetwork u nás velmi oblíbený.
ještě Boomerang někde v Aj ...tyto programy jsou u UPC
v odd.luxusního zboží...ahoj , páru tam hoď, ...
uživatel
710nav
08.06.2007, 12:49.34

Dodatek č.2

jediný co mi bude chybět z UPC je prog. BBC Prime, tak nějak jsem si na něj zvykl... je dobrý, no, jako by tam ani nepatřil...
uživatel
710nav
08.06.2007, 15:19.19

RE: UPC Direct-cena

domluvte se více lidí a jeden to bude vyjednávat,když ucejtěj třeba pět nových zákazníků,půjdou s cenou dolů,takhle jeden zákazník nic neznamená
uživatel
pierrepetr
09.06.2007, 18:06.38

to pierrepetr

Neznám nikoho, kdo by o tom uvažoval, ani nemám v úmyslu je nějak =vydírat=. Spíš mi uniká logika - buď bych si stál za ceníkovými cenami a neucukl, nebo bych oficiálně nabídnul slevy za víc uživatelů, za přivedeného zákazníka, nebo za to, když třeba někdo jako bych to udělal já nebude od nich nic chtít a přikulí jim peníze na 3 roky hned na začátku cash. V tu chvíli vědí, že jim 3 roky neuteču a že budu platit včas. :-)
uživatel
eduard