Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2007, 11:22.36

Ferguson HF 8800 HD

Prosím o radu ohledně tohoto příjmače.Rád bych jej používal pro EMU dostupných programů, případně bych chtěl dokoupit Diablo. Má tento příjmač nějakou softw. podporu - neoficiální? Je nějaký odkaz na stránky s touto problematikou? Můžete mi tento příjmač doporučit, případně navrhnout jiné zařízení. HDTV bych chtěl koupit s ohledem na budoucí rozvoj tohoto vysílání. Děkuji Tom
uživatel
Tom65
08.06.2007, 11:30.07

RE: Ferguson HF 8800 HD

www.laki.dvhk.pl
uživatel
Nalimm
08.06.2007, 11:36.30

RE: Ferguson HF 8800 HD

dvbextreme stránky
uživatel
Ferdek001
08.06.2007, 11:38.04

RE: Ferguson HF 8800 HD

Díky za tip, ale není něco v češtine? Ne že bych to nepřečetl, ale rád bych si případně i vyměnil informace atd.Díky Tom
uživatel
Tom65
08.06.2007, 12:30.00

RE: Ferguson HF 8800 HD

MOŽNÁ BRZO BUDE VÍCE NA WWW.GSMOBIL.NET , UŽ JSEM TAM NĚCO VIDĚL , TAKY NĚCO NA WWW.CSSF.CZ STAČÍ TROCHU SE POROZHLÍDNOUT
uživatel
Ferdek001
08.06.2007, 14:55.40

RE: Ferguson HF 8800 HD

Na CSSF něco je, ale diskuze bohužel směřuje někam jinam. Na GSMOBIL je poměrně dost k Fergusonu jako značce, ale k 8800 bohužej nic. Nevím, zda se popisy k jednotlivým činnostem hodí poušálně pro všechny Fergusny nebo je 8800 softwarově jiný. Díky za rady. Tom
uživatel
Tom65
08.06.2007, 15:47.11

RE: Ferguson HF 8800 HD

8800 uz mam k dispozici na testovani...
uživatel
gsmobil
08.06.2007, 16:24.16

RE: Ferguson HF 8800 HD

Prosím o uvedení případných negativ, případně jen rámcově popsat klady. Děkuji Tom
uživatel
Tom65