| 08.06.2007, 11:22.36 | |
Ferguson HF 8800 HDProsím o radu ohledně tohoto příjmače.Rád bych jej používal pro EMU dostupných programů, případně bych chtěl dokoupit Diablo. Má tento příjmač nějakou softw. podporu - neoficiální? Je nějaký odkaz na stránky s touto problematikou? Můžete mi tento příjmač doporučit, případně navrhnout jiné zařízení. HDTV bych chtěl koupit s ohledem na budoucí rozvoj tohoto vysílání. Děkuji Tom |
![]() Tom65 |
| 08.06.2007, 11:30.07 | |
RE: Ferguson HF 8800 HDwww.laki.dvhk.pl |
![]() Nalimm |
| 08.06.2007, 11:36.30 | |
RE: Ferguson HF 8800 HDdvbextreme stránky |
![]() Ferdek001 |
| 08.06.2007, 11:38.04 | |
RE: Ferguson HF 8800 HDDíky za tip, ale není něco v češtine? Ne že bych to nepřečetl, ale rád bych si případně i vyměnil informace atd.Díky Tom |
![]() Tom65 |
| 08.06.2007, 12:30.00 | |
RE: Ferguson HF 8800 HDMOŽNÁ BRZO BUDE VÍCE NA WWW.GSMOBIL.NET , UŽ JSEM TAM NĚCO VIDĚL , TAKY NĚCO NA WWW.CSSF.CZ STAČÍ TROCHU SE POROZHLÍDNOUT |
![]() Ferdek001 |
| 08.06.2007, 14:55.40 | |
RE: Ferguson HF 8800 HDNa CSSF něco je, ale diskuze bohužel směřuje někam jinam. Na GSMOBIL je poměrně dost k Fergusonu jako značce, ale k 8800 bohužej nic. Nevím, zda se popisy k jednotlivým činnostem hodí poušálně pro všechny Fergusny nebo je 8800 softwarově jiný. Díky za rady. Tom |
![]() Tom65 |
| 08.06.2007, 15:47.11 | |
RE: Ferguson HF 8800 HD8800 uz mam k dispozici na testovani... |
![]() gsmobil |
| 08.06.2007, 16:24.16 | |
RE: Ferguson HF 8800 HDProsím o uvedení případných negativ, případně jen rámcově popsat klady. Děkuji Tom |
![]() Tom65 |