Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 10:09.42

premiere a SS2

Ide to niekomu mne s novym S2-emu nabehne obraz na 5sekund potom tma ked zas prekliknem na kanal tak sa to opakuje dookola je chyba umna alebo to robi vsetkym.Dakujem za inf
uživatel
lolo77
09.06.2007, 10:21.44

RE: premiere a SS2

skus toto by malo pomoct
http://www.edisk.cz/stahni/37837/premiere-freezing-fixed.zip_49.62KB.html
uživatel
b1gLoRD
09.06.2007, 10:22.52

RE: premiere a SS2

a nezabudni vymazat tie medzery v odkaze (pred 3 a pred 9)
uživatel
b1gLoRD
09.06.2007, 13:54.59

RE: premiere a SS2

musíš vypnout Vplug
uživatel
pekord