| 09.06.2007, 16:35.08 | |
Matrix RevolutionZdravím a mám dotaz.Zjistil jsem, že na modul Matrix rev. již není podpora. Mám totiž modul Magic předělaný na Matrix rev. a potřeboval bych vědět jestli nejde předělat na Matrix Reborn, který podporu má. Vše se týká Humaxe 5400Z. |
![]() mirecek |
| 09.06.2007, 18:29.07 | |
trošku sepleteš.Na Mrv ještě podpora je a dokonce jako =zatím=jediný z modulů dovede otevřít Irde*o 2 a paket pro dospělé MTC... A na Reborn to předělat nejde!!! Ten má odlišnou =čipovou= sadu,než MReloaded a Revolution... |
![]() jamess96 |
| 09.06.2007, 19:02.55 | |
Re:Díky za potěšující zprávu. Já jsem totiž byl na nějakém foru ( už nevím na kterým )a tam jsem se dočetl, že podpora už zkončila. Končilo to softem s řadou 25. Můj přijímač umí EMU, ale když jedu navštívit kámoše, tak si budu brát jenom modul¨. Jeho přijímač neumí Emu, ale má sloty pro 2 moduly a čtečku karet.Ještě jednou Ti děkuji. |
![]() mirecek |
| 09.06.2007, 20:00.18 | |
není zača tady máš i link,kde najdeš daný soft pro modul www.scorpionsat.org ale musíš mít programátor CAS 3 se kterým tam daný firmware s Irde*o 2 naláduješ... Měj se !!! |
![]() jamess96 |
| 10.06.2007, 12:37.48 | |
to jamess96..tak ta musím opravit, že to MCT ide iba v Matrix Revolution. Ja som tu napln narval do Reborna a porno ide v pohodičke :-) |
![]() KLIDAS |
| 03.10.2007, 17:25.11 | |
RE:Díky,klíče jsem zadal,neběží.Snad se objeví ty správné. |
![]() brumlik |