Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 16:35.08

Matrix Revolution

Zdravím a mám dotaz.
Zjistil jsem, že na modul Matrix rev. již není podpora.
Mám totiž modul Magic předělaný na Matrix rev. a potřeboval bych vědět jestli nejde předělat na Matrix Reborn, který podporu má. Vše se týká Humaxe 5400Z.
uživatel
mirecek
09.06.2007, 18:29.07

trošku se

pleteš.Na Mrv ještě podpora je a dokonce jako =zatím=jediný z modulů dovede otevřít Irde*o 2 a paket pro dospělé MTC... A na Reborn to předělat nejde!!! Ten má odlišnou =čipovou= sadu,než MReloaded a Revolution...
uživatel
jamess96
09.06.2007, 19:02.55

Re:

Díky za potěšující zprávu. Já jsem totiž byl na nějakém foru ( už nevím na kterým )a tam jsem se dočetl, že podpora už zkončila. Končilo to softem s řadou 25. Můj přijímač umí EMU, ale když jedu navštívit kámoše, tak si budu brát jenom modul¨. Jeho přijímač neumí Emu, ale má sloty pro 2 moduly a čtečku karet.Ještě jednou Ti děkuji.
uživatel
mirecek
09.06.2007, 20:00.18

není zač

a tady máš i link,kde najdeš daný soft pro modul www.scorpionsat.org ale musíš mít programátor CAS 3 se kterým tam daný firmware s Irde*o 2 naláduješ... Měj se !!!
uživatel
jamess96
10.06.2007, 12:37.48

to jamess96

..tak ta musím opravit, že to MCT ide iba v Matrix Revolution. Ja som tu napln narval do Reborna a porno ide v pohodičke :-)
uživatel
KLIDAS
03.10.2007, 17:25.11

RE:

Díky,klíče jsem zadal,neběží.Snad se objeví ty správné.
uživatel
brumlik