Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 21:13.31

Vantage X221 TS CI kde se dájí soft??

Ahojte chtěl bych prosím poradit kde se dají na tenhle stroj stahovat aktuální softy??Jestli někdo má uvedený stroj ať prosím poradí jaké s ním má zkušenosti děkuji moc všem.
uživatel
dastr
09.06.2007, 22:25.10

RE: Vantage X221 TS CI kde se dájí soft??

no stroj je to dobry mam stejny a softy jsou nejake na cs satellite forum a satnet.
uživatel
anton
09.06.2007, 22:27.22

Vantage X221 TS CI kde se dájí soft

www.vantagefunclub.cz/
uživatel
tesla
10.06.2007, 19:25.32

RE: Vantage X221 TS CI kde se dájí soft??

děkuji vám kluci fakt díky
uživatel
dastr