| 09.06.2007, 21:13.31 | |
Vantage X221 TS CI kde se dájí soft??Ahojte chtěl bych prosím poradit kde se dají na tenhle stroj stahovat aktuální softy??Jestli někdo má uvedený stroj ať prosím poradí jaké s ním má zkušenosti děkuji moc všem. |
![]() dastr |
| 09.06.2007, 22:25.10 | |
RE: Vantage X221 TS CI kde se dájí soft??no stroj je to dobry mam stejny a softy jsou nejake na cs satellite forum a satnet. |
![]() anton |
| 09.06.2007, 22:27.22 | |
Vantage X221 TS CI kde se dájí softwww.vantagefunclub.cz/ |
![]() tesla |
| 10.06.2007, 19:25.32 | |
RE: Vantage X221 TS CI kde se dájí soft??děkuji vám kluci fakt díky |
![]() dastr |