| 13.02.2008, 20:23.18 | |
key na DigiTv?????napíše mi někdo nový key na DigiTV |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 20:23.55 | |
RE: key na DigiTv?????dovidenia |
![]() dempsey |
| 13.02.2008, 20:24.34 | |
RE: key na DigiTv?????naschle, na banánovníku budeš další přírůstek :8) |
![]() poky1 |
| 13.02.2008, 20:24.47 | |
RE: key na DigiTv?????http://www.scorpionsat.org/maker/ShowKeys/ShowKeys.php |
![]() manitou |
| 13.02.2008, 20:25.25 | |
RE: key na DigiTv?????hmmm asi jooo |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 20:27.18 | |
RE: key na DigiTv?????... a prečo nové, keď ide na staré. |
![]() Milan C |
| 13.02.2008, 20:27.46 | |
re:126 126 126 126 126a126 126 126 126 126! |
![]() Tomik535 |
| 13.02.2008, 20:28.01 | |
RE: key na DigiTv?????asi si je smáznul ne? |
![]() manitou |
| 13.02.2008, 20:34.15 | |
RE: key na DigiTv?????nesmáznul od včerejška mi nejde Digi...... :( |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 20:34.27 | |
RE: key na DigiTv?????0918123458 |
![]() assassin1 |
| 13.02.2008, 20:38.48 | |
asasinZkoušel jsem, nejde :-/ |
![]() Tomik535 |
| 13.02.2008, 20:39.39 | |
RE: key na DigiTv?????akože nie ved niekto by to mohol zdvihnuť :))) :))) |
![]() assassin1 |
| 13.02.2008, 20:40.31 | |
RE: key na DigiTv?????uz by mohli uzamknut vlakno.... :fuming: |
![]() Marian21 |
| 13.02.2008, 20:40.53 | |
RE: key na DigiTv?????napiše mi je někdo děkuji |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 20:43.20 | |
RE: key na DigiTv?????nenapise nik lebo by dostal banan asi preto. |
![]() assassin1 |
| 13.02.2008, 20:48.05 | |
RE: key na DigiTv?????ví aspon někdo kde je seženu?????? |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 20:50.16 | |
jednoduch čarovnýnevšimol si si ten odkaz ? |
![]() dempsey |
| 13.02.2008, 20:52.03 | |
RE: key na DigiTv?????hmm tam sem sice byl ale key na Digi je maličko kratčí snad nee???? |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 20:56.41 | |
RE: key na DigiTv?????to nemysliš važne ze si ho nevieš poriadne pozreť som tam bol je to velmi jednoduche ten druhy |
![]() assassin1 |
| 13.02.2008, 20:58.46 | |
RE: key na DigiTv?????aeiou99@azet.sk |
![]() NR Laco |
| 13.02.2008, 20:59.57 | |
RE: key na DigiTv?????to víš každej není blesk jako ty |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 21:01.32 | |
RE: key na DigiTv?????moderatori paraboly, kde ste? :))) :))) |
![]() Marian21 |
| 13.02.2008, 21:06.24 | |
RE: key na DigiTv?????to mam napisat vsetko polopatisticky? pre KEY na aeiou99@azet.sk |
![]() NR Laco |
| 13.02.2008, 21:11.29 | |
re:ba n1 26 ba n1 26 ba n126 ba n1 26 ba n1 26 .. R^ |
![]() Tomik535 |
| 13.02.2008, 21:13.12 | |
RE: key na DigiTv?????ste tady šprýmaři co hlavně že se bavite začínám se taky bavit |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 21:16.05 | |
re:Jen aby ti zábava vydržela :razz: |
![]() Tomik535 |
| 13.02.2008, 21:17.06 | |
RE: key na DigiTv?????neměla by vydržet skus to změnit.... |
![]() spitzee |
| 13.02.2008, 21:19.09 | |
RE: key na DigiTv?????dovidenia spitzee, vybavene ... |
![]() 007 |