Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.02.2008, 20:23.18

key na DigiTv?????

napíše mi někdo nový key na DigiTV
uživatel
spitzee
13.02.2008, 20:23.55

RE: key na DigiTv?????

dovidenia
uživatel
dempsey
13.02.2008, 20:24.34

RE: key na DigiTv?????

naschle, na banánovníku budeš další přírůstek :8)
uživatel
poky1
13.02.2008, 20:24.47

RE: key na DigiTv?????

http://www.scorpionsat.org/maker/ShowKeys/ShowKeys.php
uživatel
manitou
13.02.2008, 20:25.25

RE: key na DigiTv?????

hmmm asi jooo
uživatel
spitzee
13.02.2008, 20:27.18

RE: key na DigiTv?????

... a prečo nové, keď ide na staré.
uživatel
Milan C
13.02.2008, 20:27.46

re:

126 126 126 126 126a
126 126 126 126 126!
uživatel
Tomik535
13.02.2008, 20:28.01

RE: key na DigiTv?????

asi si je smáznul ne?
uživatel
manitou
13.02.2008, 20:34.15

RE: key na DigiTv?????

nesmáznul od včerejška mi nejde Digi...... :(
uživatel
spitzee
13.02.2008, 20:34.27

RE: key na DigiTv?????

0918123458
uživatel
assassin1
13.02.2008, 20:38.48

asasin

Zkoušel jsem, nejde :-/
uživatel
Tomik535
13.02.2008, 20:39.39

RE: key na DigiTv?????

akože nie ved niekto by to mohol zdvihnuť :))) :)))
uživatel
assassin1
13.02.2008, 20:40.31

RE: key na DigiTv?????

uz by mohli uzamknut vlakno.... :fuming:
uživatel
Marian21
13.02.2008, 20:40.53

RE: key na DigiTv?????

napiše mi je někdo děkuji
uživatel
spitzee
13.02.2008, 20:43.20

RE: key na DigiTv?????

nenapise nik lebo by dostal banan asi preto.
uživatel
assassin1
13.02.2008, 20:48.05

RE: key na DigiTv?????

ví aspon někdo kde je seženu??????
uživatel
spitzee
13.02.2008, 20:50.16

jednoduch čarovný

nevšimol si si ten odkaz ?
uživatel
dempsey
13.02.2008, 20:52.03

RE: key na DigiTv?????

hmm tam sem sice byl ale key na Digi je maličko kratčí snad nee????
uživatel
spitzee
13.02.2008, 20:56.41

RE: key na DigiTv?????

to nemysliš važne ze si ho nevieš poriadne pozreť som tam bol je to velmi jednoduche ten druhy
uživatel
assassin1
13.02.2008, 20:58.46

RE: key na DigiTv?????

aeiou99@azet.sk
uživatel
NR Laco
13.02.2008, 20:59.57

RE: key na DigiTv?????

to víš každej není blesk jako ty
uživatel
spitzee
13.02.2008, 21:01.32

RE: key na DigiTv?????

moderatori paraboly, kde ste? :))) :)))
uživatel
Marian21
13.02.2008, 21:06.24

RE: key na DigiTv?????

to mam napisat vsetko polopatisticky? pre KEY na aeiou99@azet.sk
uživatel
NR Laco
13.02.2008, 21:11.29

re:

ba n1 26 ba n1 26 ba n1
26 ba n1 26 ba n1 26 .. R^
uživatel
Tomik535
13.02.2008, 21:13.12

RE: key na DigiTv?????

ste tady šprýmaři co hlavně že se bavite začínám se taky bavit
uživatel
spitzee
13.02.2008, 21:16.05

re:

Jen aby ti zábava vydržela :razz:
uživatel
Tomik535
13.02.2008, 21:17.06

RE: key na DigiTv?????

neměla by vydržet skus to změnit....
uživatel
spitzee
13.02.2008, 21:19.09

RE: key na DigiTv?????

dovidenia spitzee, vybavene ...
uživatel
007