| 14.02.2008, 07:10.18 | |
co se stalo na DVB-UPLOADJe to výborná stránka,ale poslední dny,když chci stáhnout nejaký soubor,tak se vždy objeví )adresa není platná....(,máte to taky tak???http://dvb-upload.com/index.php |
![]() DSX |
| 14.02.2008, 08:13.11 | |
RE: co se stalo na DVB-UPLOADhttp://dvb-upload.com/index.phpVšetko šlape jak má ! |
![]() PopoDag |
| 15.02.2008, 08:39.42 | |
RE: co se stalo na DVB-UPLOADU mě taky OK. ;) |
![]() manitou |