Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 07:10.18

co se stalo na DVB-UPLOAD

Je to výborná stránka,ale poslední dny,když chci stáhnout nejaký soubor,tak se vždy objeví )adresa není platná....(,máte to taky tak???http://dvb-upload.com/index.php
uživatel
DSX
14.02.2008, 08:13.11

RE: co se stalo na DVB-UPLOAD

http://dvb-upload.com/index.php
Všetko šlape jak má !
uživatel
PopoDag
15.02.2008, 08:39.42

RE: co se stalo na DVB-UPLOAD

U mě taky OK. ;)
uživatel
manitou