| 14.02.2008, 12:20.40 | |
Opensat a DigiMoze mi niekdo poradit ci ide Digi aj na opensate 7700X,aky soft by tam mal ist,dik |
![]() michael1 |
| 14.02.2008, 12:24.18 | |
RE: Opensat a Digiopensat.info/?id-owkqzvfe01bt |
![]() dempsey |
| 14.02.2008, 12:24.35 | |
RE: Opensat a Digije to bez záruky,ale viděl jsem na tomto modelu v provozu Premiere na softu pro Openbox X810.V s DigiTV by to snad mělo být podobné. |
![]() Saxon |
| 14.02.2008, 14:22.54 | |
RE: Opensat a DigiUrčite D..I beží na modely OPENSAT 7000 mam to vyskušané. Skus hladat novy firmware na stranke www.abcbiznis.sk Možno ti to pomoze :) |
![]() stano75 |
| 14.02.2008, 14:28.59 | |
RE: Opensat a DigiTeraz som to pozrel na tej stranke ten firmware je zhodny zo 7700X takze som si na 100 percent isty ze to pojde |
![]() stano75 |