Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 12:20.40

Opensat a Digi

Moze mi niekdo poradit ci ide Digi aj na opensate 7700X,aky soft by tam mal ist,dik
uživatel
michael1
14.02.2008, 12:24.18

RE: Opensat a Digi

opensat.info/?id-owkqzvfe01bt
uživatel
dempsey
14.02.2008, 12:24.35

RE: Opensat a Digi

je to bez záruky,ale viděl jsem na tomto modelu v provozu Premiere na softu pro Openbox X810.V s DigiTV by to snad mělo být podobné.
uživatel
Saxon
14.02.2008, 14:22.54

RE: Opensat a Digi

Určite D..I beží na modely OPENSAT 7000 mam to vyskušané. Skus hladat novy firmware na stranke www.abcbiznis.sk Možno ti to pomoze :)
uživatel
stano75
14.02.2008, 14:28.59

RE: Opensat a Digi

Teraz som to pozrel na tej stranke ten firmware je zhodny zo 7700X takze som si na 100 percent isty ze to pojde
uživatel
stano75