| 14.02.2008, 13:25.58 | |
illu m2sDobrý den... chcel by som vás poprosiť, či by ste mi neporadili...Mám m2s plus a mám tam nahratý multicam, chcel by som ta nahrať new vectru... ako mám postupovať??? poprosil by som trošku podrobnejší postup.. cez aký loader, aký soft, ako má reagovať dioda atď.. Za odpoved vopred dakujem..... |
![]() Vili |
| 14.02.2008, 16:00.21 | |
RE: illu m2sPostup máš presne na cssf.cz /Illusion1,Kabel-prekrížený 2,Loader napr.1,04 3,softnapr.6.0 Vectra-posledná 5.16-Multicam-len ak máš kartu!No a aj hry sa dakú nahrať... |
![]() theo77 |