Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 13:25.58

illu m2s

Dobrý den... chcel by som vás poprosiť, či by ste mi neporadili...

Mám m2s plus a mám tam nahratý multicam, chcel by som ta nahrať new vectru... ako mám postupovať??? poprosil by som trošku podrobnejší postup.. cez aký loader, aký soft, ako má reagovať dioda atď..

Za odpoved vopred dakujem.....
uživatel
Vili
14.02.2008, 16:00.21

RE: illu m2s

Postup máš presne na cssf.cz /Illusion
1,Kabel-prekrížený 2,Loader napr.1,04 3,softnapr.6.0
Vectra-posledná 5.16-Multicam-len ak máš kartu!No a aj hry sa dakú nahrať...
uživatel
theo77