Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 14:18.39

Nova v UPC

Také Vám jede Nova v UPC černobíle? Při tom v Digi barevná je.
uživatel
Amadeo
14.02.2008, 14:22.59

Doplnění

Tak už to jede barevně, ale před tím celou hodinu bez barev.
uživatel
Amadeo
14.02.2008, 14:27.38

RE: Nova v UPC

Podobné technické problémy jsou u socialistického molochu UPC zcela běžné. Budu doufat, že jim zase v UPC nekleklo zákaznické telefonické centrum :)))
uživatel
Topoblbek