| 14.02.2008, 14:18.39 | |
Nova v UPCTaké Vám jede Nova v UPC černobíle? Při tom v Digi barevná je. |
![]() Amadeo |
| 14.02.2008, 14:22.59 | |
DoplněníTak už to jede barevně, ale před tím celou hodinu bez barev. |
![]() Amadeo |
| 14.02.2008, 14:27.38 | |
RE: Nova v UPCPodobné technické problémy jsou u socialistického molochu UPC zcela běžné. Budu doufat, že jim zase v UPC nekleklo zákaznické telefonické centrum :))) |
![]() Topoblbek |