| 14.02.2008, 15:24.31 | |
HUMAX settingViete mi niekto pomôcť potrebujem nejaký setting na humax crci5500. stačí mi od astry 3A po Amos. Pomôže nejaký link alebo mail: elektro-technik@stonline.sk |
![]() janlop |
| 14.02.2008, 15:56.37 | |
RE: HUMAX settingwww.humax-zone.net |
![]() theo77 |