| 14.02.2008, 16:24.16 | |
RS232Ma niekto schemu na tento kabel.Vopred dakujem. |
![]() mako45 |
| 14.02.2008, 17:00.24 | |
re:null modemPotrebuješ k tomu - trojvodičový kábel - 2 ks 9pinove koncovky na com port (samice) - letovačku (pajkovačku) Koncovky zapojíme nasledovne: 2-3 3-2 5-5 Alebo podľa schémy: http://rs232.hw.cz/images/db9_c_loop.gif |
![]() humy |