Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 16:24.16

RS232

Ma niekto schemu na tento kabel.Vopred dakujem.
uživatel
mako45
14.02.2008, 17:00.24

re:

null modem
Potrebuješ k tomu
- trojvodičový kábel
- 2 ks 9pinove koncovky na com port (samice)
- letovačku (pajkovačku)

Koncovky zapojíme nasledovne:
2-3
3-2
5-5

Alebo podľa schémy:

http://rs232.hw.cz/images/db9_c_loop.gif
uživatel
humy