| 14.02.2008, 20:08.00 | |
novy paket na 5Ena 12,265 H 27500 3/4 vysilea novy paket,ide to free (info z flysat.com mam homecast em 150cr a nejde mi to naladit,vypise ze nebol pridany ziadny kanal,skusal som to aj manualne a nic,co s tym moze byt??? |
![]() gabricius |
| 14.02.2008, 20:40.08 | |
RE: novy paket na 5Enew Dont work automatic serchingtype manualy) Vraj nefunguje automat. vyhĺadávanie.Skús ručne zadať v settingu. |
![]() karol15 |
| 14.02.2008, 22:25.27 | |
RE: novy paket na 5EKanal D-P101 V101 A102,24-P201 V201 A202, RTP-P301 V301 A302, Alpha TV-P401 V401 A402, MusicMax-P501 V501 A502, Viva Polska-P601 V601 A602, France24-P701 V701 A702, Italy&Italy-P1001 V1001 A1002, France24-P801 V801 A802, Antena2-P1301 V1301 A1302, KISS TV-P1201 V1201 A1202, Nat Geo Music-P901 V901 A902 World Fashion-P1101 V1101 A1102 -po naskenovaní cez PID-y bežia OK,zaujímavý je napr. Nat Geo Music... |
![]() laco747 |
| 15.02.2008, 06:23.55 | |
RE: novy paket na 5EZkoušel jsem naladit a nejde to. |
![]() Bob 2 |
| 15.02.2008, 08:58.57 | |
RE: novy paket na 5EMne tam idu len rumunské!Iné ani nenaskenujem... |
![]() theo77 |
| 15.02.2008, 10:06.57 | |
RE: novy paket na 5Eide pokial mas tuner s podporou DVB-S2 |
![]() EnoSat |
| 15.02.2008, 10:09.43 | |
RE: novy paket na 5Emne nejde nič takisto ano manualne naskenovať. |
![]() assassin1 |
| 15.02.2008, 10:22.39 | |
FUNGUJE!!Mascom 1110 CR-CI proskenovano a rucne dane DEC Vpid a Apid kvalita 81/100%. |
![]() Tobolka |
| 15.02.2008, 10:25.41 | |
RE: novy paket na 5EAna na Openboxe x-810 to nejde naladiť...prečo.? |
![]() accid |
| 15.02.2008, 10:36.54 | |
A co pilot ???!!Nezapomeň. |
![]() mime |
| 15.02.2008, 10:54.44 | |
RE: novy paket na 5Eskušal to niekto na globe 6010 |
![]() assassin1 |
| 15.02.2008, 11:21.13 | |
RE: novy paket na 5EAsi tak. Jde to zřejmě na všem,akorát to nejde naskenovat. Chce to zapsat do setingu v PC a pak to poslat do sat.přijímače a jde to OK ! |
![]() nemo |
| 15.02.2008, 12:24.47 | |
RE: novy paket na 5EV-PID, A-PID nestačí,musí byť ku každej stanici priradený aj P(PCR-PID),ak to na niečom nejde,tak potom presne,ako napísal nemo. |
![]() laco747 |
| 15.02.2008, 16:47.45 | |
RE: novy paket na 5Enevim uz ,mam rucne zadane v pid a a pid u humaxe 5500crci napr.u stanice kanal d romania jsem zadal v pid 101 a apid 102 a jeste je tam ten pcr pid .tam nevim co mam zadat za cislo.dival jsem se na flysat a uz tam zadne cisla u jednotlivych stanic nejsou.no nenajde mi to nic ani po zadani tech pidu.vzdavam to.dikec za rady. :(( :(( :(( samozrejme frekvence ,sr a fec je zadany dobre.signal mam 90 procent. |
![]() marksony |
| 15.02.2008, 16:52.01 | |
RE: novy paket na 5Eide aj openbox len musite zadaj aj pidy |
![]() furo |
| 15.02.2008, 16:52.53 | |
RE: novy paket na 5Euz jsem to naladil podle laca 747 to jsem nevedel ze pcr pid je stejny jako v pid.dikec. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) |
![]() marksony |
| 16.02.2008, 21:54.58 | |
RE: novy paket na 5EKdyby to byla S2 modulace tak by to vůbec neprošlo tunerem normálních SD přijímačů ale že to nanaladí je tím že to nevysílá nějaké ty PIDy (PCR?). AB IPBox se nechytá na automatické vyskenování, ani SS2 - AltDVB, DVBDream, DVBViewer. Na ruční dopsání PIDů do AltDVB stačí VideoPID a AudioPID - teď jsem to zkoušel. V AB IPBox musí být i PCRPID |
![]() Standa2 |
| 17.02.2008, 12:47.28 | |
RE: novy paket na 5Efergusony řady FX okay,jak je napsáno výše, je třeba zapsat uvedené hodnoty ručne v podmenu-Utility-Přidat kanál |
![]() Babui |
| 17.02.2008, 14:48.59 | |
5E SiriusTak nevím,co jste naladili, ale na Sirius 5E žádný takový paket není - viz http://www.satcodx1.com/0050/ces/amba |
![]() amba |
| 17.02.2008, 20:54.30 | |
RE: novy paket na 5ETakže to není PCRPID jek jsem psal ale SID chybí že to nejde naladit normálně, viz: http://www.lyngsat.com/sirius4.html |
![]() Standa2 |