Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 20:08.00

novy paket na 5E

na 12,265 H 27500 3/4 vysilea novy paket,ide to free (info z flysat.com mam homecast em 150cr a nejde mi to naladit,vypise ze nebol pridany ziadny kanal,skusal som to aj manualne a nic,co s tym moze byt???
uživatel
gabricius
14.02.2008, 20:40.08

RE: novy paket na 5E

new Dont work automatic serching
type manualy)
Vraj nefunguje automat. vyhĺadávanie.Skús ručne zadať v settingu.
uživatel
karol15
14.02.2008, 22:25.27

RE: novy paket na 5E

Kanal D-P101 V101 A102,
24-P201 V201 A202,
RTP-P301 V301 A302,
Alpha TV-P401 V401 A402,
MusicMax-P501 V501 A502,
Viva Polska-P601 V601 A602,
France24-P701 V701 A702,
Italy&Italy-P1001 V1001 A1002,
France24-P801 V801 A802,
Antena2-P1301 V1301 A1302,
KISS TV-P1201 V1201 A1202,
Nat Geo Music-P901 V901 A902
World Fashion-P1101 V1101 A1102
-po naskenovaní cez PID-y bežia OK,zaujímavý je napr. Nat Geo Music...
uživatel
laco747
15.02.2008, 06:23.55

RE: novy paket na 5E

Zkoušel jsem naladit a nejde to.
uživatel
Bob 2
15.02.2008, 08:58.57

RE: novy paket na 5E

Mne tam idu len rumunské!Iné ani nenaskenujem...
uživatel
theo77
15.02.2008, 10:06.57

RE: novy paket na 5E

ide pokial mas tuner s podporou DVB-S2
uživatel
EnoSat
15.02.2008, 10:09.43

RE: novy paket na 5E

mne nejde nič takisto ano manualne naskenovať.
uživatel
assassin1
15.02.2008, 10:22.39

FUNGUJE!!

Mascom 1110 CR-CI proskenovano a rucne dane DEC Vpid a Apid kvalita 81/100%.
uživatel
Tobolka
15.02.2008, 10:25.41

RE: novy paket na 5E

Ana na Openboxe x-810 to nejde naladiť...prečo.?
uživatel
accid
15.02.2008, 10:36.54

A co pilot ???!!

Nezapomeň.
uživatel
mime
15.02.2008, 10:54.44

RE: novy paket na 5E

skušal to niekto na globe 6010
uživatel
assassin1
15.02.2008, 11:21.13

RE: novy paket na 5E

Asi tak. Jde to zřejmě na všem,akorát to nejde naskenovat. Chce to zapsat do setingu v PC a pak to poslat do sat.přijímače a jde to OK !
uživatel
nemo
15.02.2008, 12:24.47

RE: novy paket na 5E

V-PID, A-PID nestačí,musí byť ku každej stanici priradený aj P(PCR-PID),ak to na niečom nejde,tak potom presne,ako napísal nemo.
uživatel
laco747
15.02.2008, 16:47.45

RE: novy paket na 5E

nevim uz ,mam rucne zadane v pid a a pid u humaxe 5500crci napr.u stanice kanal d romania jsem zadal v pid 101 a apid 102 a jeste je tam ten pcr pid .tam nevim co mam zadat za cislo.dival jsem se na flysat a uz tam zadne cisla u jednotlivych stanic nejsou.no nenajde mi to nic ani po zadani tech pidu.vzdavam to.dikec za rady. :(( :(( :(( samozrejme frekvence ,sr a fec je zadany dobre.signal mam 90 procent.
uživatel
marksony
15.02.2008, 16:52.01

RE: novy paket na 5E

ide aj openbox len musite zadaj aj pidy
uživatel
furo
15.02.2008, 16:52.53

RE: novy paket na 5E

uz jsem to naladil podle laca 747 to jsem nevedel ze pcr pid je stejny jako v pid.dikec. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
uživatel
marksony
16.02.2008, 21:54.58

RE: novy paket na 5E

Kdyby to byla S2 modulace tak by to vůbec neprošlo tunerem normálních SD přijímačů ale že to nanaladí je tím že to nevysílá nějaké ty PIDy (PCR?). AB IPBox se nechytá na automatické vyskenování, ani SS2 - AltDVB, DVBDream, DVBViewer. Na ruční dopsání PIDů do AltDVB stačí VideoPID a AudioPID - teď jsem to zkoušel. V AB IPBox musí být i PCRPID
uživatel
Standa2
17.02.2008, 12:47.28

RE: novy paket na 5E

fergusony řady FX okay,
jak je napsáno výše, je třeba zapsat uvedené hodnoty ručne v podmenu-Utility-Přidat kanál
uživatel
Babui
17.02.2008, 14:48.59

5E Sirius

Tak nevím,co jste naladili, ale na Sirius 5E žádný takový paket není - viz http://www.satcodx1.com/0050/ces/
amba
uživatel
amba
17.02.2008, 20:54.30

RE: novy paket na 5E

Takže to není PCRPID jek jsem psal ale SID chybí že to nejde naladit normálně, viz: http://www.lyngsat.com/sirius4.html
uživatel
Standa2