| 15.06.2007, 09:09.08 | |
DCcam keysNevie mi niekto povedat ake kluce pouziva DCcam? Treba pre jeho funkciu mat aj Scam alebo CCam? Diky |
![]() fenriz |
| 15.06.2007, 17:33.36 | |
RE: DCcam keysve var/keys - soubory: irdeto, nagra, nagra2, rsakeylist, seca2 a via |
![]() Hujer |
| 15.06.2007, 17:38.19 | |
RE: DCcam keysProč si nedáš raději mgcamd 1.23? Navíc umí TPS autoupdate. |
![]() Hujer |
| 15.06.2007, 18:15.10 | |
RE: DCcam keysDiky za odpoved.Chcem vyskusat DCcam na MTC paket (ked budu kluce). Teraz dam urcite Mgcamd 1.23. |
![]() fenriz |