Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 09:09.08

DCcam keys

Nevie mi niekto povedat ake kluce pouziva DCcam? Treba pre jeho funkciu mat aj Scam alebo CCam? Diky
uživatel
fenriz
15.06.2007, 17:33.36

RE: DCcam keys

ve var/keys - soubory: irdeto, nagra, nagra2, rsakeylist, seca2 a via
uživatel
Hujer
15.06.2007, 17:38.19

RE: DCcam keys

Proč si nedáš raději mgcamd 1.23? Navíc umí TPS autoupdate.
uživatel
Hujer
15.06.2007, 18:15.10

RE: DCcam keys

Diky za odpoved.
Chcem vyskusat DCcam na MTC paket (ked budu kluce).
Teraz dam urcite Mgcamd 1.23.
uživatel
fenriz